تفریحی سنتر

دانلود نرم افزار تفریحی سنتر دانلود سریال آقازاده دانلود سریال هم گناه دانلود سریال دل دانلود سریال موچین

نتیجه بازی فوتسال ایران و روسیه در نیمه نهایی جام جهانی فوتسال 2016

نتیجه نهایی فوتسال ایران و روسیه نیمه نهایی جام جهانی 2016 چهارشنبه 7 مهر 95

دانلود گلها و خلاصه بازی فوتسال ایران و روسیه نیمه نهایی جام جهانی 2016 کلمبیا

نتیجه بازی ایران و روسیه 7 مهر 95,خلاصه بازی ایران و روسیه 74 مهر 95,فیلم گلهای بازی ایران و روسیه 7 مهر 95,ترکیب ایران و روسیه 7 مهر 95,بازی فوتسال ایران روسیه 7 مهر 95,فیلم بازی فوتسال ایران و روسیه 7 مهر 95,خلاصه بازی دیشب ایران و روسیه در جام جهانی, فوتسال ایران و روسیه فوتسال ایران دیشب روسیه را برد یا باخت,خلاصه بازی, ایران,روسیه, فوتسال,جام جهانی فوتسال 2016,نتیجه بازی دیشب ایران روسیه ,فیلم خلاصه بازی ایران روسیه ,گلهای بازی دیشب ایران و روسیه,

نتیجه بازی فوتسال ایران و روسیه در نیمه نهایی جام جهانی فوتسال 2016

 

تیمهای  فوتسال ایران و روسیه در نیمه نهایی رقابت های جام جهانی کلمبیا در سالن ایوان شهر مدلین برابر هم قرار گرفتند که این بازی با نتیجه 4 بر 3 به سود روسیه به پایان رسید. 
تیم ملی فوتسال ایران که با نمایش فوق‌العاده و شکست تیم‌های برزیل و پاراگوئه به مرحله نیمه نهایی جام جهانی راه پیدا کرده بود مقابل روسیه شکست خورد تا رویای شیرین فینال ناتمام بماند.


مرحله نیمه نهایی جام جهانی فوتسال - کلمبیا
سالن محل بازی: ایوان- شهر مدلین / ساعت آغاز: 3:30 بامداد به وقت ایران
داوران: نورالدین بوکوئف(قزاقستان)، مارک بیرکت(انگلستان)، کریستوفر سینکلر(مالزی) و کارلوس آلبرتو بارتز گونزالز(گواتمالا

بازیکنان ایران
سپهر محمدی(GK)، علیرضا صمیمی(GK)، احمد اسماعیل‌پور، محمد کشاورز، حمید احمدی، محمدرضا سنگ‌سفیدی، علی‌اصغر حسن‌زاده، افشین کاظمی، محمد طاهری، مهران عالیقدر، حسین طیبی و مهدی جاوید
سرمربی: محمد ناظم الشریعه


بازیکنان روسیه


گئورگی زامتارادزه(GK)، ولادیسلاو نایلیویچ شایاخمتوف، سرگئی ویکولوف(GK)، دیمیتری لیسکوف، ایوان چیشکالا، ایوان میلووانوف، ادر لیما، سرگئی آبراموف، ادلسون رابسون داس‌سانتوس(روبینهو)، آرتم نیازووف، گوستاوو لوبو پاراددا(GK)، سرگئی آبراموویچ و دنیل داوویدوف
سرمربی: سرگئی اسکوروویچ

 
http://up.yazddownload.ir/view/1776090/download.gifدانلود کلیپ خلاصه بازی ایران روسیه  | حجم:  72 مگابایت

شرح گل‌ها

(1 - 0 روسیه، دقیقه 14): حرکت زیبای لیزکوف و دریبل طاهری از پیشرو با شوتی محکم و پرقدرت از میانه زمین به کنج دروازه ایران رفت. 

(1 - 1 ایران، دقیقه 13): ضربه‌ی کات دار و زیبای احمد اسماعیل پور از روی یک ضربه‌ی آزاد به طاق دروازه‌ی روسیه رفت و جوابی تماشایی بود بر گل زیبای روسیه

(1 - 2 روسیه، دقیقه 23): کرنر روسیه از جناح راست دروازه ایران به سمت چپ و ضربه‌ی والی و سر ضرب بازیکن روسیه توپ را به گل دوم روسیه تبدیل کرد.

(2 - 2 ایران، دقیقه 30): پاس در عرض جاوید به حسن زاده رسید که حسن زاده پس از دریبل زیبای بازیکن روبرو با گلر تک به تک شد و با ضربه ای دقیق توپ را به درون دروازه فرستاد.

(2 - 3 روسیه، دقیقه 30): بلافاصله پس از گل ایران باریکنان روسیه با یک حرکت ترکیبی دفاع ایران را به هم ریختند و با یک پاس در عرض هم تیمی خود را مقابل دروازه خالی قرار دادند که توانستند گل سوم را به ثمر برسانند.

(2 - 4 روسیه، دقیقه 39): در شرایطی که ایران یک پارپارچه حمله بود و از سیستم پاورپلی استفاده میکرد توپگیری بازیکن روسیه و ضربه از نزدیکی محوطه جریمی‌خودی دروازه‌ی بدون دروازه بان ایران را برای چهارمین بار گشود

(3 - 4 روسیه، دقیقه 40): ضربه حسن زاده به مدافع روسیه برخورد کرد و در ریباند جاوید با چرخش و ضربه‌ای دقیق گل سوم را برای ایران به ثمر رساند.

در حاشیه
* تیم ملی فوتسال ایران پس از انجام دو مسابقه در سالن 7 هزار نفری بیسنتناریو مقابل برزیل و پاراگوئه، در این دیدار دوباره در سالن 6 هزار نفر ایوانی بازی می‌کند که تمام بازی‌های مرحله گروهی را در آن انجام داده بود.
* قدرت بهادری به دلیل مصدومیت قادر به همراهی ملی پوشان ایران در این بازی نیست.
* فرهاد توکلی بازیکنی که به غیر از بازی برزیل در تمام دیدارهای ایران جزء نفرات اصلی وارد زمین می‌شد این مسابقه را به دلیل دو اخطاره بودن از دست داده است.
* رومولو بازیکن موثر روسیه که در پنج بازی اخیر سه گل زد و سه پاس گل داده بود به علت اخراج در دیدار گذشته تیمش برابر اسپانیا از این بازی مسابقه محروم است.
* محمد کشاورز پس از برخورد شدید با بازیکن حریف در دقیقه 9 به بیرون انتقال داده شد.


* 2 دقیقه مانده به پایان نیمه اول بازی ایران درخواست تایم اوت کرد.
* با خروج کشاورز به دلیل مصدومیت در این دیدار تیم ملی کشورمان از مجموع 12 بازیکن تنها 9 بازیکن را در اختیار دارد، بهادری و فرهانی پیشاز این دیدار به دلیل مصدومیت و محرومیت در این دیدار غایب بودند.
* عکس العمل شجاعانه‌ی صمیمی و برخورد توپ با شکم صمیم در مقابل ضربه‌ی سنگین بازیکن روسیه باعث شد لحظاتی بازی به دلیل مصدومیت متوقف شود.
* فشار ایران روی دروازه‌ی روسیه و پاس در عرض حسن زاده به اسماعیل پور رسید، شوت اسماعیل پور به تیرک دروازه برخورد کرد.
* در شرایطی که 4 دقیقه به پایان مانده ایران از سیستم پاور پلی استفاده کرد.
* دو دقیقه به پایان بازی تیم روسیه با خطایی که روی حسن زاده کردند 5 خطا شدند و محدودیت خطای آنها تمام شدنظرات

کانال تلگرام تفریحی سنتر TafrihiCenter@