تفریحی سنتر

دانلود نرم افزار تفریحی سنتر دانلود سریال آقازاده دانلود سریال هم گناه دانلود سریال دل دانلود سریال موچین

آیا فردا یکشنبه 5 دی 95 مدارس تبریز تعطیل است ؟

آیا مدارس و ادارات و بانک ها تبریز یکشنبه 95/10/5 تعطیل است؟

آیا مدارس و دانشگاه ها و ادارات تبریز یکشنبه 5 دی 95 تعطیل هست؟

خبر تعطیلی مدارس و ادارات یکشنبه 5 دی 95

 آیا فردا یکشنبه 5 دی 95 مدارس تبریز تعطیل است ؟

 

شنبه 4 دی 1395http://up.tafrihicenter.ir/view/413266/7675575509.gif

23:30  تعطیلی مدارس به دنبال بارش شدید برف و سردی هوا به تبریز هم رسید.

مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدائی در مناطق شهری و روستائی نواحی پنج گانه شهرستان تبریز به خاطر بارش برف فردا یک شنبه تعطیل است.

نادر فکورنیا ادامه داد: همچنین تمام مقاطع مدارس استثنایی فردا یک شنبه در تبریز تعطیل اعلام می شود.

وی ادامه داد: در شهرستان هریس نیز تمام مدارس مناطق شهری و روستایی با تاخیر یک ساعته در ساعت ۹ شروع خواهند شد.

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان  سپس گفت: در منطقه مهربان نیز مدارس مقاطع پیش دبستانی ، ابتدایی در مناطق شهری و روستائی و تمام مقاطع مدارس استثنائی تعطیل اعلام می شود. مدارس مقاطع دوره ی اول و دوم متوسطه با یک ساعت  تاخیر راس ساعت ۹ شروع خواهند شد.

 

 

22:40  به دلیل بارش برف و برودت هوا برخی مدارس آذربایجان شرقی تعطیل اعلام شد.

جعفر پاشایی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: به دنبال بارش برف، برودت هوا و یخبندان در شیفت قبل از ظهر روز یکشنبه در بخش کندوان تمام مدارس مناطق شهری و روستائی و تمام مقاطع مدارس استثنایی تعطیل است.

وی سپس گفت: دربخش صوفیان مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدائی و متوسطه دوره ی اول در مناطق شهری و روستائی و تمام مقاطع مدارس استثنائی تعطیل اعلام می شود. همچنین مدارس مقطع متوسطه دوره ی دوم با یک ساعت تاخیر، راس ساعت ۹ شروع خواهند شد.

پاشایی افزود: در شهرستان میانه مدارس مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول مناطق شهری و روستایی و تمام مقاطع مدارس استثنائی تعطیل اعلام می شود. مدارس مقطع متوسطه دوره ی دوم با یک ساعت تاخیر راس ساعت ۹ شروع خواهند شد.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: در شهرستان مراغه  تمام مقاطع مدارس مناطق  شهری و روستایی و تمام مقاطع مدارس استثنائی تعطیل اعلام می شود. همچنین زمان امتحانات داخلی مقطع متوسطه دوره دوم متعاقبا اعلام خواهد شد.

پاشایی ابراز داشت: در بخش کاغذ کنان  تمام مدارس مناطق شهری و روستائی و تمام مقاطع مدارس استثنائی تعطیل اعلام می گردد. در شهرستان اسکو و بخش خسروشاه و شهرجدید سهند و بخش ایلخچی  مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدائی و تمام  مقاطع مدارس استثنائی تعطیل و مدارس بقیه مقاطع تحصیلی با یک ساعت تاخیر راس ساعت ۹ شروع خواهند شد.

وی سپس اظهار داشت: در بخش ترکمانچای تمام مدارس مناطق شهری و روستائی و تمام مقاطع مدارس استثنائی تعطیل اعلام می شود. در شهرستان آذرشهر و بخش گوگان مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدائی مناطق شهری و روستائی و تمام مقاطع مدارس استثنائی تعطیل اعلام می شود.

وی تصریح کرد: در هشترود هم مدارس مقاطع پیش دبستانی‌، ابتدایی و متوسطه دوره‌ی اول روستایی تعطیل و مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی  شهری تعطیل و کلیه مقاطع مدارس استثنائی تعطیل اعلام می‌گردد و بقیه مقاطع تحصیلی ‌نیز با یک ساعت تاخیر ساعت ۹ صبح شروع به فعالیت خواهند نمود.

وی افزود: در شهرستان بناب مدارس مقاطع پیش دبستانی‌، ابتدایی و دوره‌ی اول متوسطه و پایه دهم متوسطه دوره‌ دوم در در مناطق شهری ‌و مدارس کلیه مقاطع در مناطق ‌روستائی کلیه مقاطع فردا یکشنبه پنج دی تعطیل است

 

 

برای دریافت سریع آخرین اخبار در مورد تعطیلی مدارس ، به کانال ما در تلگرام بیپوندید.

برای ورود به کانال اینجا کلیک کنید

 

 

01:00 مدارس ابتدایی تبریز شنبه چهارم دی در سومین روز متوالی آلودگی هوا تعطیل است.

 به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی،  بر اساس تصمیم ستاد مدیریت بحران شهرستان تبریز، مدارس کلان شهر تبریز در مقطع پیش دبستانی و ابتدایی فردا شنبه به دلیل آلودگی هوا در نوبت صبح تعطیل است.

طبق اعلام روابط عمومی آموزش و پرورش استان، این تصمیم در راستای رعایت حال و حفظ سلامتی نوآموزان مهدکودک ها و دانش آموزان مقطع ابتدایی اتخاذ شده است.

این تعطیلی فقط شامل شهر تبریز بوده و شامل مدارس روستائی و شهرهای اقماری تبریز نمی شود.

بنا بر این تصمیم فردا شنبه همچنین مدارس استثنایی شهر تبریز در همه مقاطع تعطیل است.

کلان شهر دو میلیون نفری تبریز شنبه چهارم دی ماه برای سومین روز متوالی آلودگی هوا را تجربه می کند.

 نظرات

کانال تلگرام تفریحی سنتر TafrihiCenter@