تفریحی سنتر

دانلود نرم افزار تفریحی سنتر دانلود سریال آقازاده دانلود سریال هم گناه دانلود سریال دل دانلود سریال موچین

سایت ثبت نام (انتخاب هر ایرانی، یک تلویزیون اینترنتی) IcTGifts.ir + نحوه ثبت نام و اشتراک رایگان

نحوه دریافت اشتراک رایگان تلویزیون اینترنتی از IcTGifts.ir


سایت ثبت نام تلویزیون اینترنتی IcTGifts.ir

 

به منظور ارتقاء سهم محتوای داخلی در سبد مصرفی کاربران که از مهمترین تاکیدات شورای عالی فضای مجازی در جلسات اخیر می باشد و همچنین افزایش ضریب نفوذ خدمات دسترسی پهن باند ثابت به شبکه ملی اطلاعات، طرحی با همکاری و هماهنگی فی‌مابین سازمان فناوری اطلاعات ایران، مرکز ملی فضای مجازی، سازمان تنظیم مقرارت و ارتباطات رادیویی، ارایه کنندگان خدمات ویدئوی خانگی و ارایه کنندگان خدمات دسترسی ثابت به شبکه ملی اطلاعات تهیه شده است تا با ایجاد هم‌افزایی و با تامین سامانه‌های مورد نیاز، هموطنان بتوانند ضمن برخورداری از «اشتراک دسترسی پهن باند ثابت به شبکه ملی اطلاعات» از «اشتراک یک‌ماهه رایگان خدمات تلویزیون اینترنتی» نیز برخوردار شوند.

 

مرحله اول

کاربران هر یک از خدمات دهندگان دسترسی پهن باند ثابت اینترنت زیر می‌توانند به مدت یک ماه از شروع این طرح به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ترافیک مصرفی از محتواهای تلویزیون های اینترنتی معرفی شده در این طرح استفاده نمایند.

 نحوه دریافت اشتراک رایگان تلویزیون اینترنتی از IcTGifts.ir

مرحله دوم

در این مرحله هم بر روی "ادامه" کلیک کنید. در این مرحله قوانین به نمایش در می‌آیند.

نحوه دریافت اشتراک رایگان تلویزیون اینترنتی از IcTGifts.ir

مرحله سوم

نکته حائز اهمیت در این بخش این است که باید هویت کد ملی وارد شده، مالک شماره موبایل و مالک اشتراک دسترسی ثابت به شبکه ملی اطلاعات وارد شده همخوانی وجود داشته باشد.
صورت دارا بودن تمام شرایط ابتدا گزینه "مطالعه کردم و قبول دارم" را تأیید و سپس بر روی "ادامه" کلیک کنید.

سایت ثبت نام (انتخاب هر ایرانی، یک تلویزیون اینترنتی

این قسمت مرحله آخر ثبت نام است که باید اطلاعات خواسته شده را وارد کرد و منتظر بررسی و تأیید اطلاعات توسط سازمان تنظیم مقررات رادیویی ماند. برای پیگیری وضعیت ثبت نام نیز باید در روزهای آینده به بخش "پیگیری ثبت نام" مراجعه کنید.

 نظرات

کانال تلگرام تفریحی سنتر TafrihiCenter@