3 دوازدهم

انشا در مورد کامیابی و ناکامی صفحه 54 نگارش دوازدهم

29 می 2020
1
3.6
(5)

انشا در مورد کامیابی و ناکامی نگارش دوازدهم صفحه 54

انشا درباره کامیابی و ناکامی صفحه 54 ، 55 نگارش دوازدهم

پایه دوازدهم, انشا پایه دوازدهم ,نگارش 3 پایه دوازدهم

انشا کامیابی و ناکامی نگارش دوازدهم

رسانه تفریحی سنتر در این مطلب به یکی از انشا های صفحه 54 ، 55 کتاب نگارش پایه دوازدهم  پرداخته است و در ادامه چند نمونه پاسخ برای شما دانش آموزان عزیز آماده کرده است ….

کامیابی و ناکامی نگارش دوازدهم صفحه 55

همه ما انسان ها دوست داریم در زندگی در همه کارهایمان به کامیابی برسیم و در هر مرحله از زندگی که با ناکامی روبرو شدیم افسرده شده و دچار پریشانی و نگرانی می شویم

کامیابی در زندگی هر کسی متفاوت است مثلا کامیابی برای من دانش آموز موفقیت در درس ها و گرفتن نمره بیست در آن ها و ناکامی در قبول نشدن درس ها و نمره نگرفتن خلاصه می شود

پدر و مادر من دوست دارند که به من در همه کارهایم به کامیابی خوبی برسم اما هر زمانی که در کاری ناکام شدم آنها من را تشویق کرده تا از این شکست برای یک پیروزی بزرگ تری استفاده کنم و همیشه هم موفق بودم.

هر کسی که در ناکامی ها به دنبال کامیابی بگردد مطمئنا به کامیابی دست پیدا خواهد کرد هر کس که در ناکامی خود بماند افسرده شده و توان خود را از دست بدهد مطمئنا به کامیابی نمی‌رسد.

هر شخصی دوست دارد که در همه کارها به کامیابی برسد و ناکام نماند مثلا به یک کارگر دوست دارد در انتهای هر روز او با موفقیت کار خود را گذرانده و پول خود را از سر کار خود بگیرد اما اگر در کاری مشکل بخورد و آن روز به کارش خاتمه دهد و سر کارگر پول او را نمی‌دهد و یک ناکامی برای کارگر به حساب می آید

اگر فکر می کنید که انسانی ناکام هستید همین الان نام خداوند بزرگ را بر زبانت بیاور و دست ها را بر زانو بگذار و بلند شو که آینده منتظر تو هست. امیدوارم همه ی دوستان و این جمع حاضر درون کلاس در تمام مراحل زندگیشان موفق و موید و سربلند باشند.

منبع : مرجع انشاء

3.6 / 5. امتیازات: 5

       

 • دیدگاه ها

افزودن دیدگاه

 • آواتار کاربر مرجع انشا
  مرجع انشامهمان
  2019-01-04 11:50

  با سلام خدمت مدیریت سایت تفریحی سنتر.

  مشاهده کردیم که تعدادی از مطالب سایت ما به ادرس ensha.org در وب سایت شما موجود می باشد.

  در فوتر سایت اعلام کردیم که کپی برداری به هر نحوی حرام و ممنوع است.

  بنده نمیخواهم که سایت شما مطالب ما را حذف کند اما با توجه به اعلام ما و عدم توجه شما ، ما به شما به مدت 2 روز وقت میدهیم که تمام مطالب را که از سایت ما کپی شده است را به لینک صفحه اصلی آن مطلب قرار دهید.

  مثال :

  همین انشا که برای شما نظر گذاشته ام در پایین ضمن اعلام منبع و گذاشتن اسم سایت ، لطفا آدرس پست اصلی در سایت ما را لینک دهید.

  اینکار هم باعث میشه که بنده مشکلی با کپی برداری شما نداشته و هم اینکه سایت شما در گوگل محبوب خواهد شد.

  در غیر اینصورت مراتب را به سایت ساماندهی و همچنین گزارش گوگل DMCA Report اعلام کنیم.

  با سپاس فراوان

  رضا احمدی – مدیر سایت مرجع انشا