نگاری 107 نگارش نهم

بازنویسی حکایت صفحه 107 نگارش نهم (شخصی به عیادت مریضی رفت)

13 ژوئن 2020
0
3.3
(104)

پاسخ و بازنویسی حکایت نگاری صفحه 107 نگارش نهم (شخصی به عیادت مریضی رفت)

جواب بازنویسی حکایت نگاری صفحه ی 107 نگارش پایه نهم

حکایت نگاری صفحه 107 نگارش نهم

صفحه ۱۰۷ نگارش نهم

رسانه تفریحی سنتر در این مطلب به حکایت صفحه 107 کتاب نگارش نهم پرداخته است و در ادامه چند نمونه پاسخ برای شما دانش آموزان عزیز آماده کرده است ….

 

حکایت شخصی به عیادت مریضی رفت

حکایت زیر را بخوانید و به زبان ساده بازنویسی کنید شخصی به عیادت مریضی رفت بسیار بنشست و نقل ها کرد در آخر از مریض پرسید از چه دردی می نالی بیمار گفت از زیاد نشستن تو کشکول شیخ بهایی.

باز نویسی شخصی به عیادت مریضی رفت

شخصی به عیادت دوستش که بیمار بود، رفت. وقتی او را دید، به یاد خاطرات گذشته افتاد و حکایت های فراوانی از گذشته یادآوری کرد. عیادتش طولانی شد و بیمار بسیار خسته و ناراحت شد. در پایان از دوستش پرسید: «چه دردی بیشتر تو را آزار می دهد؟» بیمار پاسخ داد: «نشستن طولانی تو مرا آزار می دهد.»

 

بازنویسی حکایت صفحه ۱۰۷ نگارش نهم

شخصی به عیادت مریضی رفت . بسیار بنشست و نقل ها گفت و در آخر از مریض پرسید : از چه درد می نالی ؟ بیمار گفت : از زیاد نشستن تو حکایت شده است که شخصی به عیادت مریضی رفت و مدتی طولانی نزد او نشست و سخن بسیار گفت و از بیماریش پرسید. مریض بیماری اش را با او گفت و بیماری اش مقداری خطرناک بود. این عیادت کننده فریادی کشید: آه! فلان دوست من به این بیماری مبتلا بود و از آن درگذشت و فلان دوست برادرم از این بیماری در بستر بود و بود تا این که مرد و فلان همسایه دامادم به این مرض مبتلا بود و فوت کرد و مریض که به او گوش میداد٬ نزدیک بود که منفجر شود. وقتی این شخص از سخنانش فارغ شد و خواست بلند شود٬ رو به بیمار کرد و گفت: هان! با من کاری نداری؟ بیمار گفت: بله وقتی بیرون رفتی دوباره نزد من نیا

3.3 / 5. امتیازات: 104

       
سایر محتواهای کتاب نگارش (نهم)

  • دیدگاه ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(