گام به گام ،حل تمرین درس پنجم 5 عربی پایه نهم + ترجمه درس

حل تمرین و گام به گام درس پنجم عربی نهم [pdf] + ترجمه درس

20 نوامبر 2020
0
4.1
(16)

گام به گام ،حل تمرین درس پنجم 5 عربی پایه نهم + ترجمه درس

متن معنی و ترجمه ، پاسخ تمرینات (درس 5 پنجم ) عربی نهم

پایه نهم – عربی – درس پنجم – صفحه ی 61 تا 72

گام به گام ،حل تمرین درس پنجم 5 عربی پایه نهم + ترجمه درس

رسانه تفریحی سنتر در این مطلب به درس پنجم کتاب عربی پایه نهم پرداخته است و در ادامه ترجمه ، جواب و حل تمرین ها را برای شما دانش آموزان عزیز آماده کرده است ….

ترجمه درس پنجم عربی پایه نهم :

ترجمه درس پنجم عربی پایه نهم

امید

مجموعه از حیوانات در جنگلی بودند;شیر و روباه آهو سگ.در روزی از روز ها شش شکارچی آمدند و گودالی عمیق کندن و سپس آنرا پوشاندنند برای شکار حیوانات و فروش آنها برای باغ وحش.روباهی و آهویی ناگهان در گودالی افتادند;پس کمکی خواستند اما حیوانات فرار کردند.

زیرا آنها از دور صدا های شکارچیان را شنیدند.روباه و آهو برای رهایی تلاش کردند .دقایقی بعد کبوتری به روباه گفت:برای تلاش کردن فایده ای نیست بالا نرو تو نمی توانی قطعا بدنت را زخمی کردی و سگی به آهو گفت:برای رهایی ات امیدی نیست بالا نرو تو نمی توانی قطعا بدنت را زخمی کردی.روباه و آهو بار دیگر برای خارج شدن تلاش کردند ولی بدون فایده آهو ناامید شد و در جایش باقی ماند و اما روباه بسیار تلاش کرد کبوتر به گفت :تو نمی توانی چرا تلاش می کنی؟!

سرنوشتت را قبول کن.اما روباه از گودال بیرون آمد. و در آن وقت هدهدی رسید و گفت:من این روباه را میشناسم او کم شنواست.او گمان کرد که کبوتر او را به خارج شدن تشویق می کند.حیوانات گفتند:ما به آهو ظلم کردیم بر ما لازم است کمک کردنش .کبوتر به آهو گفت:خارج شو تو می توانی به آسانی خارج شوی نا امید نشو آهو دوباره برای خارج شدن تلاش کرد.

(هر کس چیزی را خواست تلاش کرد یافت.)

حل تمرینات درس پنجم عربی نهم + ترجمه :

ترجمه درس پنجم و حل تمام تمرین های درس پنجم کتاب عربی نهم در یک فایل pdf جمع آوری شده است ، که در ادامه می توانید دانلود بفرمایید …

– – – درس بعد : گام به گام درس ششم عربی دهم – – –

4.1 / 5. امتیازات: 16

باکس دانلود
اپلیکیشن تفریحی سنتر
پخش آنلاین


  • مطالب مشابه
  • برچسب ها
  • دیدگاه ها0

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(