کشور: کانادا

دانلود فیلم روز 27 ساعته The 27-Hour Day 2021 زیرنویس

فیلم روز 27 ساعته 2022 داستان در مورد یک کارآفرین بخاطر کار و زندگی‌اش از سلامتی خود غافل می‌شود. در این میان او کم‌کم به یک نفر علاقه‌مند می‌شود که…

دانلود انیمیشن رامبل Rumble 2021 دوبله

انیمیشن رامبل 2022 ، در دنیایی که کشتی هیولاها یک ورزش جهانی است و هیولاها از ورزشکاران فوق ستاره‌ی این رشته هستند ، یک نوجوان به‌نام وینی به دنبال این است که با مربیگری یک هیولای دوست داشتنی و مهربان ، راه پدرش را در پیش بگیرد و…

  • 30 دسامبر 2021
ادامه مطلب + دانلود
دانلود انیمیشن ران اشتباه رفته است Ron’s Gone Wrong 2021 دوبله

داستان «بارنی» و دوست رباتش «ران» را به تصویر می کشد که راه می رود، صحبت می کند و ارتباط دیجیتالی برقرار می کند. اما سوء عملکردهای ران، آن ها را راهی سفری ماجراجویانه می کند...

  • 30 دسامبر 2021
ادامه مطلب + دانلود
دانلود فیلم کلیفورد سگ بزرگ قرمز Clifford the Big Red Dog 2021 دوبله

درباره دختری کوچک است که عشقش نسبت به توله سگی کوچک به نام کلیفورد، باعث رشد او و تبدیل شدنش به سگی غول پیکر می شود.

دانلود انیمیشن پونی کوچولوی من نسل جدید My Little Pony: A New Generation 2021 دوبله

بعد از عهد یال شش یه پونی کوچولو زمینی به نام «سانی» و دوست جدیدش اسب تک شاخ به نام «ایزی» جهان رو می گردن و تلاش می کنن که صلح رو به اکواستریا برگردونن.

  • 30 نوامبر 2021
ادامه مطلب + دانلود
دانلود فیلم تل ماسه Dune 2021 دوبله

در آینده‌ای دور و در سیاره‌ای به نام آراکیس رخ می‌دهد که به خاطر طبیعت بیابانی خود به تل‌ماسه مشهور شده‌است. این سیاره که تنها منبع ماده‌ای ارزشمند است، آوردگاهی برای نزاع چندین گروه مختلف می‌شود.

  • 30 نوامبر 2021
ادامه مطلب + دانلود
دانلود انیمیشن اژدهای آرزو Wish Dragon 2021 دوبله

دین،نوجوانی بااراده بعد از اینکه با اژدهای آرزو که بهش نشون میده قدرت های جادویی چه کارهایی می‌تونه بکنه آشنا میشه، ازش میخواد اون رو دوباره با بهترین دوست دوران کودکیش دوست کنه و..

  • 24 نوامبر 2021
ادامه مطلب + دانلود
دانلود انیمیشن میچل ها علیه ماشین ها The Mitchells vs the Machines 2021 دوبله

سفر جاده ای یک خانواده نامتعارف و ناکارآمد زمانی که خود را در میانه آخرالزمان ربات می بینند و ناگهان به بعید ترین امید بشریت تبدیل می شوند، به هم می خورد.

  • 24 نوامبر 2021
ادامه مطلب + دانلود
دانلود فیلم Mighty Express: A Mighty Christmas 2020 دوبله

Mighty Express از قطار جدیدی استقبال می‌کند و برای تحویل هدایای بابانوئل و صرفه‌جویی در کریسمس برای همه بچه‌های Tracksville وارد طوفان برفی می‌شود.