دانلود فیلم پالی پاکت: ماجراجویی دره درخشان Polly Pocket: Sparkle Cove Adventure 2023 دوبله

دانلود فیلم پالی پاکت: ماجراجویی دره درخشان Polly Pocket: Sparkle Cove Adventure 2023

6.8/10 11
ژانر : - - - سال انتشار : محصول :
همراه با نسخه دوبله فارسی

خلاصه داستان :پولی یک جزیره مخفی و مسحور کننده پر از شگفتی های اسرارآمیز را کاوش می کند، از جمله کریستال جیبی که به او اجازه می دهد به طور جادویی اندازه را تغییر دهد.

0 / 5. امتیازات: 0

پیش نمایش

باکس دانلود
 • فیلم های مشابه
 • مدت زمان 66 دقیقه
0
(0)

دانلود فیلم پالی پاکت: ماجراجویی دره درخشان Polly Pocket: Sparkle Cove Adventure 2023 با دوبله و زیرنویس فارسی (کامل و رایگان)

 

دانلود فیلم پالی پاکت: ماجراجویی دره درخشان Polly Pocket: Sparkle Cove Adventure 2023رسانه تفریحی سنتر شما را به دانلود فیلم پالی پاکت: ماجراجویی دره درخشان Polly Pocket: Sparkle Cove Adventure 2023با دوبله فارسی و زیرنویس فارسی ، کیفیت عالی ، لینک مستقیم کامل، و تماشای آن دعوت می‌نماید.

خلاصه داستان:

پالی یک جزیره مخفی پر از شگفتی‌های اسرارآمیز را کشف کرده و به زودی به یک کریستال جادویی دست پیدا می‌کند که به او اجازه می‌دهد اندازه همه چیز را تغییر دهد و…

دانلود فیلم پالی پاکت: ماجراجویی دره درخشان Polly Pocket: Sparkle Cove Adventure 2023

بازیگران:

 Emily Tennant,Cherlandra Estrada,Shannon Chan-Kent

0 / 5. امتیازات: 0

 • 9 نوامبر 2023
 • دیدگاه ها

افزودن دیدگاه

 • آواتار کاربر نيلوفر
حسین زاده
  نيلوفر حسین زادهمهمان
  2023-11-22 05:56

  جنگ ستارگان قسمت ۱۰ (بخش اول)
  جنگ! پس از فروپاشی و شکست کامل محفل یکم و قیام مردم کهکشان به رهبری پو دامرون آرامش موقتا به کهکشان بازگشت اما آدمیرال تراون آخرین ارتشبد اعظم امپراتوری کهکشانی با همکاری شورای سایه(در فیلم ماندالورین نشون داد) که متشکل از بقایای سران امپراتوری است با آغاز حملات خود و جمع آوری تمام نیروهای مخفی شده امپراتوری بار دیگر جنگ را به تمام کهکشان تحمیل کرده . استاد جدای جوان اوئِن کنوبی نوه برادر اوبی وان کنوبی معروف(این منم) که اکنون فرمانده ارتش جمهوری کهکشانی جدید شده است در پی جستجوی پایتختی جدید برای جمهوری و همچنین در تلاش برای بازگرداندن دو مبارز جدای آسوکا تانو و سابین رن است که چندین سال پیش به دنبال جلوگیری از بازگشت تراون در حاشیه کهکشانی دیگر گیر افتاده اند است. ری اسکای واکر و ازرا بریجر دو مبارز جدای در کنار او مشغول مدیریت این اوضاع سخت هستند. طی عملیاتی غافلگیر کننده نیروهای جمهوری جدید با هدایت پو دامرون رئیس دولت موقت و استاد جدای ازرا بریجر موفق شدند حلقه پرش بین کهکشانی آدمیرال تراون را غنیمت بگیرند. اکنون جمهوری جدید میخواد این تکنولوژی جدید (پرش میان کهکشانی) را در تمام ناوگان جمهوری جدید بکار بگیرد همچنین به طور محرمانه جمهوری جدید با کمک آرشیو اطلاعاتی امپراتوری و محفل یکم در حال ساخت چندین پایگاه ستاره ای(ستاره مرگ) است که همه آنها قدرت پرش میان کهکشانی دارند. جمهوری جدید با وجود درگیری با نیروهای تراون قصد دارد کهکشانی که آسوکا تانو و سابین رن در آن زندانی شده اند را کشف کنند و از آن نقشه برداری کنند. ماندالورین (لیون کندی که تازه عضو اکیپ شده خودش این نقش رو برداشت) با کمک تمام ماندالوری ها در کنار جمهوری جدید با نیروهای تراون می جنگد و جمهوری در بازسازی سیاره ماندالور کمک می کند.
  خب تمام اعضای اکیپ سیگما بیاید نقش ها رو انتخاب کنید :
  نقش های:
  آسوکا تانو
  سابین رن
  ازرا بریجر
  آدمیرال تراون
  بیلن اسکال (لرد سیت توی فیلم آسوکا)
  شِن (شاگرد بیلن اسکال)
  بوبا فت
  ری اسکای واکر
  پو دامرون
  ژنرال سیندلا(دوست آسوکا)
  کنت دوکو
  اینا نقش های موجود هستن
  نقش های دختر هم گذاشتم چون تو اکیپ خانم هم داریم(می‌دونم زیاد نیستن خواستم خودشون انتخاب کنند)
  نیاز نیست همه نقش ها رو اشغال کنید یا چند تا نقش بردارید اضافه هم بیاد مشکلی نیست
  من نقش نوه برادر اوبی وان کنوبی(اوئِن یا اووِن کنوبی)هستم
  نقش ماندالورین هم لیون کندی انتخاب کرده قبلا
  ممکنه بعدا از شخصیت های مارول هم کاراکتر اضافه بشه که بشه انتخاب کرد ولی اگر الان نقش انتخاب کردید دیگه نمی‌تونید نقش دیگه ای بردارید پس با دقت انتخاب کنید میتونید صبر کنید از نقش های مارول که اضافه میشه بعدا انتخاب کنید ولی چند نفر نقش های جنگ ستارگان رو انتخاب کنند هم خوبه از ما گفتن بود تو انتخاب نقش دقت کنید