footsall

نتیجه بازی فوتسال ایران و روسیه در نیمه نهایی جام جهانی فوتسال 2016

28 سپتامبر 2016
0

نتیجه بازی فوتسال ایران و روسیه در نیمه نهایی جام جهانی فوتسال 2016

نتیجه نهایی فوتسال ایران و روسیه نیمه نهایی جام جهانی 2016 چهارشنبه 7 مهر 95

دانلود گلها و خلاصه بازی فوتسال ایران و روسیه نیمه نهایی جام جهانی 2016 کلمبیا

نتیجه بازی ایران و روسیه 7 مهر 95,خلاصه بازیایران وروسیه 74مهر95,فیلم گلهای بازیایران وروسیه 7مهر95,ترکیبایران وروسیه 7مهر95,بازی فوتسالایرانروسیه 7مهر95,فیلم بازی فوتسالایران وروسیه 7مهر95,خلاصه بازی دیشبایران وروسیه در جام جهانی, فوتسالایران وروسیهفوتسال ایران دیشب روسیه را برد یا باخت,خلاصه بازی, ایران,روسیه, فوتسال,جام جهانی فوتسال 2016,نتیجه بازی دیشب ایرانروسیه,فیلم خلاصه بازی ایرانروسیه ,گلهای بازی دیشب ایران وروسیه,

نتیجه بازی فوتسال ایران و روسیه در نیمه نهایی جام جهانی فوتسال 2016

تیمهای فوتسال ایران و روسیه در نیمه نهایی رقابت های جام جهانی کلمبیا در سالن ایوان شهر مدلین برابر هم قرار گرفتند که این بازی با نتیجه 4 بر 3 به سود روسیه به پایان رسید.
تیم ملی فوتسال ایران که با نمایش فوق‌العاده و شکست تیم‌های برزیل و پاراگوئه به مرحله نیمه نهایی جام جهانی راه پیدا کرده بود مقابل روسیه شکست خورد تا رویای شیرین فینال ناتمام بماند.

مرحله نیمه نهایی جام جهانی فوتسال – کلمبیا
سالن محل بازی: ایوان- شهر مدلین / ساعت آغاز: 3:30 بامداد به وقت ایران
داوران: نورالدین بوکوئف(قزاقستان)، مارک بیرکت(انگلستان)، کریستوفر سینکلر(مالزی) و کارلوس آلبرتو بارتز گونزالز(گواتمالا

بازیکنان ایران
سپهر محمدی(GK)، علیرضا صمیمی(GK)، احمد اسماعیل‌پور، محمد کشاورز، حمید احمدی، محمدرضا سنگ‌سفیدی، علی‌اصغر حسن‌زاده، افشین کاظمی، محمد طاهری، مهران عالیقدر، حسین طیبی و مهدی جاوید
سرمربی: محمد ناظم الشریعه

بازیکنان روسیه

گئورگی زامتارادزه(GK)، ولادیسلاو نایلیویچ شایاخمتوف، سرگئی ویکولوف(GK)، دیمیتری لیسکوف، ایوان چیشکالا، ایوان میلووانوف، ادر لیما، سرگئی آبراموف، ادلسون رابسون داس‌سانتوس(روبینهو)، آرتم نیازووف، گوستاوو لوبو پاراددا(GK)، سرگئی آبراموویچ و دنیل داوویدوف
سرمربی: سرگئی اسکوروویچ

دانلود کلیپ خلاصه بازی ایران روسیه | حجم: 72 مگابایت

شرح گل‌ها

(1 – 0 روسیه، دقیقه 14): حرکت زیبای لیزکوفودریبلطاهری از پیشروبا شوتیمحکم و پرقدرت از میانه زمین به کنج دروازه ایران رفت.

(1 – 1 ایران، دقیقه 13): ضربه‌یکات دار و زیبای احمد اسماعیل پور از روی یک ضربه‌ی آزاد به طاق دروازه‌یروسیه رفت و جوابی تماشاییبود بر گل زیبای روسیه

(1 – 2 روسیه، دقیقه 23): کرنرروسیه از جناح راست دروازه ایران به سمت چپ و ضربه‌ی والی و سر ضرب بازیکن روسیه توپ را به گل دوم روسیه تبدیل کرد.

(2 – 2 ایران، دقیقه 30): پاس در عرض جاوید به حسن زاده رسید که حسن زاده پس از دریبل زیبای بازیکن روبرو با گلر تک به تک شد و با ضربه ای دقیقتوپ را به درون دروازه فرستاد.

(2 – 3 روسیه، دقیقه 30): بلافاصله پس از گل ایران باریکنانروسیه با یک حرکت ترکیبی دفاع ایران را به هم ریختند و با یک پاس در عرض هم تیمی خود را مقابل دروازه خالی قرار دادند که توانستند گل سوم را به ثمر برسانند.

(2 – 4 روسیه، دقیقه 39): در شرایطی که ایران یک پارپارچهحمله بود و از سیستم پاورپلیاستفاده میکردتوپگیریبازیکن روسیه و ضربه از نزدیکی محوطه جریمی‌خودیدروازه‌ی بدون دروازه بان ایران را برای چهارمین بار گشود

(3 – 4 روسیه، دقیقه 40): ضربه حسن زاده به مدافع روسیه برخورد کرد و در ریباندجاوید با چرخش و ضربه‌ای دقیق گل سوم را برای ایران به ثمر رساند.

در حاشیه
* تیم ملی فوتسال ایران پس از انجام دو مسابقه در سالن 7 هزار نفری بیسنتناریو مقابل برزیل و پاراگوئه، در این دیدار دوباره در سالن 6 هزار نفر ایوانی بازی می‌کند که تمام بازی‌های مرحله گروهی را در آن انجام داده بود.
* قدرت بهادری به دلیل مصدومیت قادر به همراهی ملی پوشان ایران در این بازی نیست.
* فرهاد توکلی بازیکنی که به غیر از بازی برزیل در تمام دیدارهای ایران جزء نفرات اصلی وارد زمین می‌شد این مسابقه را به دلیل دو اخطاره بودن از دست داده است.
* رومولو بازیکن موثر روسیه که در پنج بازی اخیر سه گل زد و سه پاس گل داده بود به علت اخراج در دیدار گذشته تیمش برابر اسپانیا از این بازی مسابقه محروم است.
* محمد کشاورز پس از برخورد شدید با بازیکن حریف در دقیقه 9 به بیرون انتقال داده شد.

* 2 دقیقه مانده به پایان نیمه اول بازی ایران درخواست تایم اوت کرد.
* با خروج کشاورز به دلیل مصدومیت در این دیدار تیم ملی کشورمان از مجموع 12 بازیکن تنها 9 بازیکن را در اختیار دارد، بهادری و فرهانیپیشاز این دیدار به دلیل مصدومیت و محرومیت در این دیدار غایب بودند.
* عکس العمل شجاعانه‌یصمیمی و برخورد توپ با شکم صمیمدر مقابل ضربه‌ی سنگین بازیکن روسیه باعث شد لحظاتی بازی به دلیل مصدومیت متوقف شود.
* فشار ایران روی دروازه‌ی روسیه و پاس در عرض حسن زاده به اسماعیل پور رسید،شوت اسماعیل پور به تیرک دروازه برخورد کرد.
* در شرایطی که 4 دقیقه به پایان مانده ایران از سیستم پاورپلی استفاده کرد.
* دودقیقه به پایان بازی تیم روسیه با خطایی کهروی حسن زاده کردند 5 خطا شدند و محدودیت خطای آنها تمام شد

0 / 5. امتیازات: 0

  • دیدگاه ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(