265bb0ff 0f38 44da 86f8 add72e4397f7

اطلاعیه خبر تعطیلی مدارس و ادارات فردا سه شنبه 18 آبان 95

6 نوامبر 2016
0

آیا فردا سه شنبه 18 آبان 95 مدارس تعطیل است ؟

اطلاعیه خبر تعطیلی مدارس و ادارات فردا سه شنبه 18 آبان 95

آیا مدارس و ادارات و بانک ها سه شنبه 95/8/18 تعطیل است؟

خبر تعطیلی مدارس و ادارات سه شنبه 18 آبان 95

آیا فردا سه شنبه 18 آبان 95 مدارس تعطیل است ؟

گزارش هواشناسی :

بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی با عبور امواج تراز میانی از غرب و مرکز کشور و نفوذ جریانات شمالی در نوار شمالی ، امروز در مناطقی از غرب، مرکز،سواحل شمالی،دامنه های جنوبی البرز،بخشهای جنوبی شمال غرب، و از اواخر امشب و دوشنبه علاوه بر این نواحی ، به صورت پراکنده در شمال شرق رگبار باران، پاره ای مناطق رعدوبرق،وزش باد و در نقاط کوهستانی و سردسیر بارش برف پیش بینی می شود. این سامانه روز سه شنبه در شمال شرق فعال می باشد. شدت بارش امروز در گیلان،غرب مازندران ، شرق لرستان و شمال چهارمحال بختیاری می باشد . بر این اساس وضع هوای متاثر از این سامانه در روزهای آینده به شرح زیر می باشد .

یکشنبه 95/8/16: رگبار باران،گاهی رعدوبرق و وزش باد در گیلان، مازندران، اردبیل، زنجان، البرز ،تهران،قزوین ،قم ،همدان،مرکزی، سمنان،لرستان، چهارمحال بختیاری، خوزستان،جنوب آذربایجانهای شرقی و غربی و به صورت پراکنده در کردستان،کرمانشاه و جنوب ایلام. بارش در نقاط کوهستانی اردبیل،شرق لرستان و شمال چهارمحال بختیاری به صورت برف می باشد.

دوشنبه 95/8/17: رگبار باران در گیلان،مازندران، البرز،قزوین،تهران، همدان،مرکزی ، لرستان،اصفهان، چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد ، شمال بوشهر، شمال فارس، شمال خوزستان و به صورت پراکنده در سمنان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی.لازم به ذکر است بارش به تدریج در سواحل شمالی،تهران،البرز، قزوین،و از بعد از ظهر در مناطق غرب و مرکز کاهش می یابد.
سه شنبه 95/8/18: رگبار باران گاهی رعدوبرق در خراسان رضوی و به صورت پراکنده در یزد،شرق اصفهان.
خلیج فارس نیز از اواخر دوشنبه و روز سه شنبه مواج می باشد.

وضعیت فعلی آب و هوای نقاط مختلف کشور :

تعطیلی مدارس :

***تا این لحظه خبری درباره تعطیلی مدارس سایر استان ها و شهرهای کشور در روز سه شنبه 18 آبان 95 منتشر نشده است به محض انتشار اطلاعیه تعطیلی مدارس کشور سه شنبه 95/8/18 سایت بروز میشود.***

برای دریافت سریع آخرین اخبار در مورد تعطیلی مدارس ، به کانال ما در تلگرام بیپوندید.

برای ورود به کانال اینجا کلیک کنید

بولتن سه روزه پیش بینی وضع هوا استان ها :

0 / 5. امتیازات: 0

اپلیکیشن تفریحی سنتر

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(