aloodegi tehran 95

وضعیت تعطیلی مدارس تهران شنبه 7 دی 98 | آیا فردا تعطیل است ؟

26 دسامبر 2019
0

وضعیت تعطیلی مدارس تهران شنبه 7 دی 98 | آیا فردا تعطیل است ؟

آیا شنبه 7 دی 98 مدارس استان تهران تعطیل است ؟

آیا مدارس و ادارات و بانک ها تهران شنبه 98/10/7 تعطیل است؟

خبر تعطیلی مدارس و ادارات شنبه 7 دی 98

آیا شنبه 7 دی 98 مدارس تهران تعطیل است ؟

جمعه 6 دی 1398

17:00 فردا مدارس تهران تعطیل نیست

تقی زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت: با توجه به کاهش غلظت آلاینده ها تمامی مدارس در مقاطع مختلف استان و شهر تهران فردا شنبه ۷ دی دایر است

تقی زاده افزود :محدودیت زوج و فرد از درب منازل فردا اعمال نمی شود.

12:20 هوای تهران هفته آینده هم آلوده است

بیشتر از 10 روز است که آلودگی هوا بلای جان ریه تهرانی‌ها شده و ظاهرا به این زودی‌ها نیز قرار نیست دست از سر شهروندان بردارد. علی‌رغم پیش‌بینی بارش باران در روز 5 شنبه اما گزارش هواشناسی حاکی از این است که هفته آینده نیز آلودگی هوا در تهران و کلان‌شهرها ادامه خواهد داشت.

وزش باد از امشب در پایتخت

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه سامانه بارشی از شمال‌ غرب و غرب وارد کشور شده است، ‌گفت: این سامانه امروز در ارتفاعات البرز مرکزی و استان‌های قزوین، گیلان، مازندران، البرز و تهران فعال خواهد بود که سبب بارش باران می‌شود که در مناطق سردسیر و ارتفاعات استان‌هایی که ذکر شد، بارش به صورت برف است.

جمعه 29 آذر 1398

15:50 کلیه مدارس تهران شنبه و یکشنبه تعطیل شد

در پی افزایش آلودگی هوا و پیش بینی ماندگاری این وضعیت در هوای تهران در هفته پیش رو، معاون عمرانی استانداری تهران، از تعطیلی کلیه مدارس شهر تهران و جنوب شرق استان تهران در روزهای شنبه و یکشنبه خبر داد.


01:00 پیش بینی تعطیلی مدارس به علت تدوام آلودگی هوا

از روز شنبه تا سه شنبه هفته آینده در بیشتر نقاط کشور شاهد جوی آرام و پایدار خواهیم بود که این مسئله باعث افزایش غلظت آلاینده‌های جوی در شهر‌های پرجمعیت و صنعتی همانند تهران، کرج، اصفهان و اراک می‌شود.

پیش بینی می‌شود مدارس برخی از استان‌ها شنبه 30آذرماه تعطیل شوند.

دوشنبه 25 آذر 1398

08:00 مدارس تهران فردا دایر است/ اجرای زوج و فرد سراسری در پایتخت لغو شد

با توجه به کاهش آلاینده‌های هوا و گزارش هواشناسی، مدارس استان تهران فردا سه شنبه ۲۶ آذر تعطیل نیست، اما محدودیت ها غیر از اجرای طرح زوج و فرد سراسری همچنان برقرار است.

وی افزود: پیش بینی هواشناسی حاکی از آن است که تا صبح فردا میزان آلاینده‌های هوا کاهش خواهد یافت، لذا ضرورتی برای تعطیلی وجود ندارد.

معاون عمرانی استاندار تهران گفت: محدودیت تردد شبانه کامیون‌ها و ممنوعیت فعالیت معادن شن و ماسه و صنایع نظیر آن فردا اعمال می‌شود.

تقی زاده تصریح کرد: محدودیت تردد شبانه کامیون‌ها و ممنوعیت فعالیت معادن شن و ماسه و صنایع نظیر آن فردا اعمال می‌شود.

معاون عمرانی استاندار تهران در خصوص نرخ اتوبوس و مترو گفت: کرایه اتوبوس و مترو فردا به صورت نیم بها نیست.

یکشنبه 25 آذر 1398

17:40 مدارس استان تهران فردا تعطبل است

به گزارشخبرنگارحوزه محیط زیستگروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران با حضور استاندار تهران و نمایندگان دیگر دستگاه های زیر مجموعه برگزار و تصمیم گرفته شد تا همه مدارس استان تهران بجز شهرستانهای فیروزکوه و دماوند فردا تعطیل باشد.

این تصمیم به علت پیش بینی هواشناسی مبنی بر پایداری شرایط جوی و ادامه آلودگی هوای استان گرفته شده است.

امروز یکشنبه ۲۴ آذر هم مدارس استان تهران به علت آلودگی هوا تعطیل بودند.

شنبه 23 آذر 1398

17:40 مدارس استان تهران فردا تعطبل است

به دلیل افزایش آلودگی هوای استان تهران، همه مدارس در تمام مقاطع بجز فیروزکوه، دماوند و پردیس فردا تعطیل است.

شنبه 10 آذر 1398

17:40 مدارس استان تهران فردا دایر است

محمد تقی زاده معاون عمرانی استانداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به کاهش شاخص آلایندگی هوای تهران گفت: بر این اساس همه محدودیت‌ها به غیر از تردد شبانه کامیون‌ها و فعالیت معادن شن و ماسه لغو شده است.

معاون عمرانی استانداری تهران تصریح کرد: احتمالا از فردا شب تردد شبانه کامیون‌ها و فعالیت معادن شن و ماسه به روال سابق باز می‌گردد.

تقی زاده با بیان اینکه مدارس استان تهران فردا دایر هستند، گفت: اجرای طرح زوج یا فرد از درب منازل نیز لغو شده است.

شنبه 9 آذر 1398

19:20 آلودگی هوای تهران از صبح دوشنبه | احتمال تعطیلی روز دوشنبه وجود دارد

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی:
مجدداً انباشت‌ آلاینده‌ها از صبح فردا آغاز شده و تا ‌صبح دوشنبه در پایتخت ادامه دارد و ‌هوا برای گروه‌های حساس ناسالم خواهد بود.
از بعد از ظهر دوشنبه با ورود سامانه بارشی در تهران، هوا مناسب‌تر می‌شود و دوشنبه شب و سه‌شنبه صبح در تهران بارش داریم.

15:40 مدارس استان تهران یکشنبه ۱۰ آذر تعطیل است

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد تقی زاده معاون عمرانی استانداری تهران گفت: در پی تداوم آلودگی هوا، تمامی مدارس استان تهران به جز سه شهرستان فیروزکوه، دماوند و پردیس فردا یکشنبه تعطیل شد.

محمد تقی‌زاده معاون عمرانی استانداری تهران گفت: ظرف روز‌های گذشته شاخص آلایندگی در تهران روند صعودی داشته و شاهد انباشت آلاینده‌ها در تهران بودیم امروز نیز با بررسی شاخص‌های الایندگی در سطح استان مقرر شد فردا تمامی مدارس استان تهران به جز سه شهرستان فیروزکوه، دماوند و پردیس تعطیل خواهد بود.

وی افزود: همچنین طرح کاهش آلودگی هوا روز یکشنبه از درب منزل اجرا نمی‌شود.

تقی زاده تصریح کرد: دانشگاه‎ها و مراکز آموزش عالی فردا یکشنبه دایر است.

معاون استانداری تهران گفت: بنا به تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا ممنوعیت تردد و ورود کامیون‌ها تا اطلاع ثانوی تمدید می‌شود.

جمعه 8 آذر 1398

16:40 تعطیلی مدارس تهران در روز شنبه

مدارس تمامی مقاطع در سطح شهر تهران و دیگر شهرستانهای استان تهران به استثنا فیروزکوه دماوند و پردیس فردا شنبه تعطیل است/ شبکه خبر

برای دریافت سریع آخرین اخبار در مورد تعطیلی مدارس ، به کانال ما در تلگرام بیپوندید.

برای ورود به کانال اینجا کلیک کنید

آیا فردا یکشنبه 26 آبان 98 مدارس تهران تعطیل است, آیا فردا مدارس تهران تعطیل است ؟, آیا فردا تعطیل است ؟, آیا فردا مدارس تهران تعطیل است ؟, تعطیلی مدارس تهران در روز یکشنبه 26 آبان 98 ,تعطیلی مدارس تهران 26 آبان 98, آیا فردا یکشنبه 26 آبان 98 مدارس تهران تعطیل است؟,وضعیت تعطیلی مدارس تهران فردا,وضعیت تعطیلی مدارس تهران دویکشنبه, آیا فردا مدارس تهران تعطیل است,آیا فردا دویکشنبه مدارس تهران تعطیل است, آیا مدارس یکشنبه 26 آبان 98 تعطیل است؟,

0 / 5. امتیازات: 0

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(