دانلود سریال گیسو دانلود سریال دراکولا
سریال خانه امن قسمت پنجم 5

دانلود قسمت 14 سریال خانه امن

25 آبان 1399
0

دانلود قسمت 14 سریال خانه امن (قسمت ۱۴ چهاردهم)

دانلود سریال خانه امن قسمت چهاردهم 14 با کیفیت عالی

به همراه دانلود رایگان قسمت 14 چهارده سریال خانه امن

.:: پخش : یکشنبه 25 آبان 99 ::.

سریال خانه امن قسمت پنجم 5

خلاصه داستان خانه امن

سریال خانه امن ،داستان از اینجا شروع می‌شود: کمال سرتیم ضدتروریستی وزارت اطلاعات، طبق اخبار واصله مطلع می‌شود قرار است تیم‌های تروریستی داعش عملیات‌هایی را در ایران به راه بیندازند.کمال و تیمش با اطلاعاتِ دریافتی از خارج از کشور به ردزنی یکی از نیروهای داعش می‌پردازند تا از طریق او بتوانند رابطش در تهران را شناسایی کنند. طی این ماجرا پرونده پیچیده تروریستی و اقتصادی به هم گره می‌خورد…. رسانه تفریحی سنتر شما را به دانلود سریال خانه امن با کیفیت عالی و لینک مستقیم کامل، اینترنت نیم‌بهاء  و تماشای آن دعوت می‌نماید.

ستارگان خانه امن

سیما تیرانداز،حمیدرضا پگاه، امین زندگانی، پرویز فلاحی‌پور،سپیده خداوردی، سوگل طهماسبی،حمید عطایی، سامان صفاری، شهروز ابراهیمی،  علیرضا رئیسی، شیوا ابراهیمی، شهره سلطانی، شایسته ایرانی، نیلوفر کوخانی، ارسطو خوشرزم، روژین رحیمی طهرانی، زهره نعیمی، سامان دارابی

زمان پخش سریال خانه امن

سریال خانه امن در ۵۰ قسمت از ۱۰ آبان ماه سال ۱۳۹۹ شمسی ، از شبکه یک صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران به روی آنتن می رود. در “سارق روح” بحث‌ فرقه‌های انحرافی مطرح شد، در “ترور خاموش” مباحث مافیایی موادمخدر و حالا در “خانه امن” موضوع جاسوسی و امنیتی در دستور کار قرار گرفته است. 

پخش آنلاین


مطالب مشابه
دیدگاه بگذارید 0