raisi org 1606500441 600x572 1

کلیپ استوری و وضعیت واتساپ شهید محسن فخری زاده ❤️ (دانشمند هسته ای)

28 نوامبر 2020
0

استوری و وضعیت واتساپ ویژه شهادت محسن فخری زاده (دانشمند هسته ای)

کلیپ استوری اینستاگرام و وضعیت واتساپ ویژه شهادت محسن فخری زاده

عکس ویژه پروفایل شهید محسن فخری زاده (دانشمند هسته ای)

تعدادی از کلیپ استوری اینستاگرام و وضعیت واتساپ ترور شهید دکتر محسن فخری زاده را در این بخش از رسانه تفریحی سنتر مشاهده نمایید.

ظهر امروز حوالی ساعت ۱۴ خودرو شهید فخری زاده به همراه دو خودرو محافظ وارد آبسرد می‌شود. یک کیلومتر جلوتر از ورودی شهر آبسرد و نزدیک باغی معروف به باغ سرهنگ، خودرو با رگبار متوقف می‌شود و پس از آن یک نیسان که در آن پر از الوارهای چوبی بوده است منفجر می‌شود.

بعد از انفجار تا شعاع ۵۰۰ متری خیابان پر از تکه‌های خودرو و چوب دیده شده و بر اثر انفجار آسیب به دکل برقی مجاور نیسان برق شهر آبسرد نیز قطع می‌شود.

با وقوع انفجار تروریست‌هایی که کمین کرده‌ بودند از نقاط نامشخصی شروع به تیراندازی به سمت خودروی شخصیت می‌کنند و یکی از محافظان نیز برای حفاظت از شخصیت خودرو را در مسیر رگبار قرار می‌دهد که همان لحظه به فیض شهادت می‌رسد.

با این حال این اقدام مانع از اصابت گلوله به شهید فخری‎زاده نشد و ایشان دچار جراحات جدی‌ای شدند. بعد از فروکش کردن تیراندازی‌ها چند تروریست‌ متواری می‌شوند که جستجو برای پیدا کردن محل اختفای آنان در دماوند ادامه دارد.

بلافاصله بعد از پایان درگیری، شهید فخری زاده را به داخل درمانگاه شهر آبسرد منتقل می‌کنند و بعد از گذشت ۳۰ دقیقه با بالگرد به بیمارستان انتقال داده می‌شود.

وضعیت واتساپ ویژه شهادت محسن فخری زاده

استوری ویژه شهید محسن فخری زاده

3.3 / 5. امتیازات: 11

  • مطالب مشابه

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(