دانلود مستند حلال ممنوعه

دانلود مستند حلال ممنوعه (خوانندگی زن ها)

29 مارس 2021
0

دانلود مستند حلال ممنوعه (مستند بررسی خوانندگی زن ها)

دانلود کامل مستند حلال ممنوعه با کیفیت Full HD و لینک مستقیم

دانلود مستند حلال ممنوعه

خلاصه داستان :

مستند حلال ممنوعه روایتی از بغض پنهان دخترانی است که برای خوانندگی مجبور به ترک کشور هستند یا برای همیشه در نهان و با ترس به فعالیت مخفیانه خود ادامه دهند. رسانه تفریحی سنتر شما را به دانلود مستند حلال ممنوعه با کیفیت عالی و ترافیک نیم بها دعوت میکند …

فاطمه دختری مذهبی است که از کودکی، آرزوی آواز خواندنش را از همه مخفی کرده و آیداز، دختری است که برای خواندن، تصمیم به ترک وطن گرفته.

«فاطمه و آیداز» روایتی است از بالا و پایین های دینی، فرهنگی و اجتماعی یک «حلال ممنوعه». روایتی از یک بغض فرو خفته، از یک استعداد دختران ایران زمین.

دانلود مستند حلال ممنوعه

کارگردان مستند (حسین شمقدری) با سفر به کشور ترکیه ، مصاحبه ای با دختران ایرانی که سال ها پیش برای ادامه به فعالیت خوانندگی مجبور به مهاجرت شده اند، ترتیب می‌دهد، آیداز یکی از دخترانی است که از سختی ها خود و بغض ها و غربت سخن می‌گوید، او همکنون در ترکیه ساکن است و یکی از ترک های خود را در این مستند اجرا می‌کند.

دانلود مستند حلال ممنوعه

فاطمه یکی دیگر از دختران خواننده در این مستند است با این تفاوت که وی در ایران حضور دارد و حتی محجبه و با پوشش چادر می‌باشد!

او از ترس زندان و جلوگیری از فعالیت توسط دستگاه قضایی، به صورت مخفیانه فعالیت می‌کند، او در اظهاراتی عنوان می‌کند که برخی از خواستگارهای مذهبی من وقتی میفهمند که من خوانندگی می‌کنم، به سرعت منصرف می‌شوند در صورتی که من کاری غیر شرعی انجام نمی‌دهم و دلیل مخفیانه کار کردنم ، عرف غلط جامعه می‌باشد.

برخی از حزب اللهی ها نیز به من میگویند اسلام آمریکایی !!!

دانلود مستند حلال ممنوعه

دانلود مستند حلال ممنوعه

5 / 5. امتیازات: 1


پخش آنلاین


باکس دانلود
  • دیدگاه ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(