560264

آیا یکشنبه 19 آبان 98 مدارس ادارات و دانشگاه های یزد تعطیل است ؟

8 نوامبر 2019
0

وضعیت تعطیلی مدارس یزد یکشنبه 19 آبان 98 | آیا فردا تعطیل است ؟

آیا یکشنبه 19 آبان 98 مدارس ادارات و دانشگاه های یزد تعطیل است ؟

آیا مدارس و ادارات و بانک ها یزد یکشنبه 98/8/19 تعطیل است؟

آیا یکشنبه 19 آبان 98 مدارس ادارات و دانشگاه های یزد تعطیل است ؟

رئیس جمهور ۱۹ آبان ماه به یزد سفر می‌کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، محمدعلی طالبی دقایقی قبل در نشست خبری با اصحاب رسانه استان یزد اظهار داشت: رئیس جمهور صبح روز یکشنبه وارد استان یزد می‌شوند و سخنرانی در جمع مردم یزد با حضور وی در میدان امیرچقماق یزد برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور در این سفر چند پروژه را بهره‌برداری می‌کند عنوان کرد: برنامه سفرهای شهرستانی رئیس جمهور منوط به تایید دفتر وی است و تا یکی دو روز آینده این موضوع مشخص می‌شود.

وی تصریح کرد: جلسه‌ای تحت عنوان نشست توسعه استان یزد با حضور رئیس جمهور یکشنبه شب برگزار و در این جلسه مدیران و منتخبین استان با رئیس جمهور دیدار می‌کنند و علاوه بر آن، سایر پروژه‌هایی که رئیس جمهور حضورا فرصت افتتاح نداشتند، به صورت ویدئو کنفرانسی و با حضور وزرا افتتاح می‌شوند.

استاندار یزد خاطرنشان کرد: پس از این نشست، نشست خبری رئیس جمهور برگزار می‌شود و آقای روحانی با اصحاب رسانه استان یزد دیدار می‌کنند.

طالبی ادامه داد: برای این سفر تمهیدات متعددی در استان داشتیم و هماهنگی‌هایی با ادارات و نهادهای مختلف استان و وزارتخانه‌های مختلف انجام دادیم.

وی در ارتباط با شاخص‌های مورد توجه در پروژه‌های قابل افتتاح در استان یزد گفت: زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری در اولویت استان از جمله پروژه‌های آبی و ایجاد اشتغال در استان، و گردشگری از جمله مهمترین مواردی است که در این پروژه‌ها مد نظر قرار گرفته است.

استاندار یزد با بیان اینکه حدود 500 پروژه با اعتباری معادل 25 هزار میلیارد ریال در این سفر بهره برداری می‌شوند افزود: عمده پروژه‌هایی که شروع آن برای این سفر در نظر گرفته شده به گونه‌ای است که تا پایان عمر این دولت به بهره‌برداری می‌رسند و افتتاح می‌شوند.

وضعیت تعطیلی مدارس یزد یکشنبه 19 آبان 98

تمامی مدارس دایر است

0 / 5. امتیازات: 0

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(