×
وب سایت تفریحی سنتر در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند
دانلود سریال ملکه گدایان دانلود سریال قورباغه دانلود سریال گیسو
  • خانه
  • »
  • اخبار
  • »
  • علت عدم پخش پشت صحنه پایتخت 6 (یکشنبه 17 فروردین 99)

علت عدم پخش پشت صحنه پایتخت 6 (یکشنبه 17 فروردین 99)

علت عدم پخش پشت صحنه سریال پایتخت 6 (یکشنبه 17 فروردین 99)

علت پخش نشدن پشت صحنه سریال پایتخت 6

علت عدم پخش پشت صحنه سریال پایتخت 6 (یکشنبه 17 فروردین 99)

عدم پخش پشت صحنه سریال پایتخت 6 از شبکه یک سیما

به گزارش تفریحی سنتر ، پشت صحنه فصل ششم «پایتخت» قرار بود شنبه ( ۱۶ فروردین ماه) ساعت ۲۲:۱۵ بعد از بخش خبری، از شبکه یک سیما روی آنتن برود. اما هنگام موعد مقررشده برای پخش ، شبکه 1 سیما ، پخش پشت صحنه این سریال را به یکشنبه 17 فروردین 99 منتقل کرد اما باز هم این مجموعه پخش نشد و علت این اتفاق شاید مربوط به خبری که در ادامه منتشر شده است، باشد …


آخرین اخبار پخش و دانلود پشت صحنه پایتخت 6 در کانال ما – لینک کانال تلگرام

دستور ویژه رئیس صداوسیما برای بررسی حواشی قسمت آخر «پایتخت۶»

رئیس صداوسیما

فارس نوشت: رئیس سازمان صداوسیما به معاونت سیما دستور ویژه‌ای برای بررسی حواشی قسمت آخر «پایتخت۶» داده و گفته است باید مشخص شود این اقدام حاصل اشتباه و بی‌توجهی است یا فتنه‌انگیزی «ستون پنجم فرهنگی دشمن»؟!

رئیس سازمان صدا وسیما در دستوری ویژه به سیدمرتضی میرباقری با اشاره به حواشی قسمت آخر مجموعه «پایتخت۶» تاکید کرده لازم است بررسی شود که این اقدام حاصل اشتباه، بی توجهی و وادادگی است یا نتیجه عملیات مرموز و فتنه‌انگیز «ستون پنجم فرهنگی دشمن»؟!

علی‌عسکری در این دستور که با تشکر و تقدیر از زحمات گسترده معاون سیما، مدیران شبکه‌ها و همکاران تلویزیون در تولید و پخش برنامه‌های متنوع و جذاب نوروزی و کسب نصاب بالا در میزان جذب مخاطبان آغاز شده است، تصریح کرده است: از آنجا که برخی از موارد ( از قبیل قسمت پایانی سریال پایتخت) نسبت به ضوابط و چارچوب‌های رسانه ملی دقت لازم را نداشته‌اند و تلاش‌های شبانه‌روزی صورت گرفته در بخش‌های مختلف سازمان صدا وسیما را تحت‌الشعاع حاشیه‌سازی‌هایی قرار داده‌اند لازم است این موضوع بررسی دقیق و همه جانبه شود.

پیشنهادی
قیمت خودروهای داخلی در بازار شنبه 20 شهریور 95 + جدول

رئیس سازمان صدا وسیما در پایان خطاب به میرباقری تاکید کرده است: انتظار دارد ضمن برخورد مناسب، برنامه‌ریزی لازم برای پیشگیری از تکرار چنین مواردی صورت گیرد.

قسمت پایانی مجموعه «پایتخت ۶» پس از پایان بحران کرونا به دست مخاطبین سریال می‌رسد. آن‌طور که سیروس مقدم، کارگردان سریال می‌گوید، قسمت آخر وقتی که ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام وضع عادی کرد، ساخته و پخش خواهد شد.

طبق اعلام شبکه یک سیما، فصل جدید مجموعه «نون خ» که برای رمضان تدارک دیده شده بود، بعد از «پایتخت ۶» از ۲۰ فروردین ماه پخش خود را آغاز می‌کند. سریال «نون خ» از ۲۰ فروردین ماه هر شب ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.


17 فروردین 99 هیچ دیدگاه اخبار
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments