images 1662897909

ارزان ترین تور قشم در سایت لحظه آخر

12 سپتامبر 2022
0

بازدید از دره ستارگان به هنگام شب ممنوع است، جالب نیست؟!

جنگل های حرا آب شور را به آب شیرین تبدیل می کنند؟!

این ها تنها بخشی از شگفتی های جزیره اسرار آمیز قشم است که گردشگران را مشتاق می کند به این جزیره سفر کنند. برای سفر به این جزیره نیازی نیست هزینه های بالایی را پرداخت کنید زیرا با ترفندهایی که لحظه آخر در اختیارتان قرار می دهد می توانید سفری اقتصادی و مقرون به صرفه را تجربه کنید.

ارزان ترین تور قشم در سایت لحظه آخر

به چند روش می توان به قشم سفر کرد؟

برای نحوه سفر به جزیره قشم 3 انتخاب پیش روی شما قرار دارد:

تور زمینی قشم

(مسافت زمانی ? 20 ساعت با قطار، 17 ساعت با اتوبوس) (هزینه سفر ? از 1.200.000)

در تور قشم با قطار از راه آهن بندرعباس می توان با ترانسفر به اسكله شهيد حقانی رفته و از آنجا باید با لنج به اسكله شهيد ذاكری قشم بروید. باید بدانید که فاصله بین بندرعباس تا قشم حدود 40 دقیقه است. اما در صورتی که بخواهید مسیر تهران – قشم را با اتوبوس طی کنید، باید به پایانه جنوب یا غرب بروید و از آنجا با عبور از شهرهای قم، کاشان، شاهین شهر، اصفهان، سیرجان، حاجی آباد و بندر عباس به قشم برسید.

تور هوایی قشم

(مسافت زمانی ? 1.5 ساعت) (هزینه سفر ? از 2.800.000)

بهترین راه سفر به قشم، تور قشم هوایی است. چرا که در مدت زمان کوتاهی و با پرداخت هزینه ای به صرفه، می توانید به بزرگترین جزیره ایران سفر کنید.

سفر شخصی به قشم

(مسافت زمانی ? 15 ساعت) (هزینه سفر ? از 3.500.000)

در سفر با ماشین شخصی مسافت تهران تا قشم 1320 کیلومتر است که حدود 15 ساعت زمان می برد. به طور تقریبی برای پیمودن این مسیر باید 130 لیتر بنزین بزنید که با احتساب بنزین 3 هزار تومانی چیزی در حدود 400 هزار تومان باید هزینه بنزین پرداخت نمایید. توجه نمایید انتهای مسیر را باید به صورت آبی طی کنید به همین دلیل می بایست خودروی خود را با لندی کرفت به بندر لافت انتقال دهید؛ هزینه انجام این کار 100 هزار تومان است.

ارزان ترین تور قشم در سایت لحظه آخر

بهترین و پایین ترین نرخ تور قشم لحظه آخری را در سایت لحظه آخر ببینید و ضمن مقایسه با سایر سایت ها، نسبت به خریدِ مطمئن اقدام کنید.

مکان های دیدنی قشم با قیمت

جزیره قشم مکان های دیدنی بی همتایی دارد که بازدید از آن ها هر گردشگری را به وجد می آورد. با این حساب گشت و گذار در این جزیره نیازمند زمان زیادی است که احتمالا در طول سفر 3 الی 5 روزه ممکن نخواهد بود. به همین دلیل بهتر است برنامه ریزی درستی داشته باشید تا بتوانید از محبوب ترین اماکن قشم دیدن کنید. اما کدام مکان های دیدنی قشم را حتما باید ببینیم؟

  • دره ستارگان قشم ===> 5.000 تومان
  • جنگل های حرا ===> 15.000 تومان
  • تنگه چاهکوه قشم ===> 5.000 تومان
  • پارک کروکودیل قشم ===> 15.000 تومان
  • غار نمکدان ===> 7.500 تومان

مکان های دیدنی رایگان قشم که نباید بازدید از آن ها را فراموش کنید:

  • جزیره هنگام ===> رایگان
  • ژئوپارک قشم ===> رایگان
  • جزایر ناز ===> رایگان

ارزان ترین تور قشم در سایت لحظه آخر

بودجه مورد نیاز برای سفر به قشم

اگر بخواهیم هزینه کلی سفر به قشم را به طور کلی بررسی کنیم باید هزینه بلیط، خورد و خوراک، هتل و خریدها را محاسبه کرد که بسته به هتل انتخابی شما، شیوه سفر کردن و رستوران های انتخابی برای صرف غذا متغیر است اما لحظه آخر لحظه آخر با ارائه تورهای قیمت مناسب، سعی کرده این هزینه ها را تا حد قابل توجهی کاهش دهد.

5 / 5. امتیازات: 1

  • مطالب مشابه

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(