فرادرس
word image 47075 1

عمده فروشی وسایل آتش بازی

8 ژانویه 2023
0

word image 47075 1

آیا شما عزیزان اطلاعاتی درباره وسایل آتش بازی و انواع آن ، عمده فروشی وسایل آتش بازی و خرید عمده وسایل نورافشانی ، دارید ؟

کارخانه تم تولد نامبروان در اینجا کمی اطلاعات درباره وسایل آتش بازی و عمده فروشی وسایل آتش بازی دراختیار شما عزیزان قرار میدهد . همین حالا میتوانید با شماره 09126006057 تماس بگیرید ☎ و اطلاعات دقیق تری از نمایندگان فروش نامبروان بدست آورید . همچنین از شرایط همکاری با ما نیز مطلع شوید.

چین قدیمی ترین کشور جهان است که در مراسم و اعیاد ملی و مذهبی خود و همچنین در نمایش‌های آیینی شان آتش بازی و نورافشانی می‌کنند . حتی در روزهای آغازین سال و نیز هنگام کاشت و یا درو محصولاتشان نیز به این کار می‌پردازند.

بعدها کشورهای دیگر نیز از این موضوع استقبال کردند و ساخت لوازم آتش بازی را هم آموختند . با صنعتی شدن این تجارت کشورهای بسیاری وارد این کار پر سود شدند و تنوع نیز در این کار روز به روز بیشتر شد.

به طور مثال انواع آبشار ها، فشفشه ها، کهکشان ها و لانچر ها وارد بازار شدند. استفاده از وسایل آتش بازی و نورافشانی در مراسمی چون افتتاحیه های  ورزشی یا مراسم خاص ، اعیاد و جشنهای عروسی و حتی جشن های تولد نیز بسیار رواج دارد .

در ایران نیز از قدیم این نوع وسایل کاربرد داشته است و وسایلی مثل پاچه خیزک و قلم هفت رنگ که ایرانی هستند و تمامی اینها به صورت دست‌ساز و البته معمولاً خطرناک بودند. امروزه وسایل آتش بازی با ایمنی بالاتری ساخته میشوند .

عمده فروشی وسایل آتش بازی و نور افشانی

آتش بازی و نورافشانی یک پای ثابت اعیاد و جشنها و مخصوصاً چهارشنبه سوری های ما ایرانی ها است. اما باید به یک نکته بسیار مهم توجه کرد ، آن هم انتخاب وسایل آتش بازی کم خطر و یا حتی بی خطراست .چون سلامت عزیزانمان از بقیه چیزها بسیار مهمتر است و ما باید این را در نظر بگیریم که خوشگذرانی نباید مساوی با به خطرانداختن جان عزیزانمان باشد .

متاسفانه در ایران برخی از همشهریان اقدام به ساخت این نوع وسایل به صورت غیرقانونی و دست‌ساز می‌کند. که طبیعتاً باعث دردسرهایی برای مصرف کننده می شود، چه بسا این مصرف کنندگان می توانند کودکان و افراد کم سن و سال نیز باشد.

آمار هر سال نشان می‌دهد که این افراد سودجو با بی فکری خود چه بر سر زندگی انسان ها می آورند. اما با کمی فکر و خرید نکردن از این افراد می توانیم جلوی این حوادث تلخ و ناگوار را بگیریم .ما می‌توانیم از جاهای مطمئن و قابل اعتماد خرید کنیم تا با اطمینان بیشتر ، خیال راحت تر جشن نورافشانی و یک آتش بازی لذت بخشی را تجربه کنیم.

معرفی انواع وسایل آتش بازی

وسایل آتش بازی و نورافشانی دو نوع دارد . تمامی انواع این وسایل در عمده فروشی وسایل آتش بازی و نورافشانی نامبروان به راحتی  یافت میشود. در اینجا کمی درباره انواع وسایل آتش بازی و نورافشانی صحبت می‌کنیم .

انواع وسایل آتش‌ بازی به دو نوع آتش بازی زمینی و آتش بازی هوایی تقسیم میشوند . وسایل آتش بازی زمینی یعنی تمام لوازم نورافشانی بر روی زمین یا در دست قرار می‌گیرد، روشن می‌شود و نور و جرقه تولید می‌کند . همچنین وسایل آتش بازی هوایی به وسایلی می گویند که در آسمان منفجر می شود و نور زیبایی تولید می‌کند .

قابل ذکر است که نوع هوایی آن بسیار زیباتر و به همین دلیل پرطرفدارتر نیز می باشد. کارخانه بزرگ تم تولد نامبروان تولید کننده و عرضه کننده مستقیم و عمده انواع لوازم جشن تولد است که محصولاتش را نسبت به سایر کارخانه‌ها با کیفیت تر و ارزان تر در اختیار عمده فروشان وسایل آتش بازی و نورافشانی قرار می دهند و همین باعث می شود که شرایط همکاری برای شما عزیزان فراهم باشد.

🎆✔ میتوانید همین حالا کلیک کنید و تمامی وسایل آتش بازی نامبروان را ببینید .

word image 47075 2

 

وسایل آتش بازی و نورافشانی زمینی

در جدول زیر بعضی انواع وسایل نور افشانی زمینی برای عمده فروشی وسایل آتش بازی نام برده شده است .

انواع آبشار ، مشعل و فشفشه ها جزو این دسته میباشند .

نام محصولزمان سوختنارتفاع آبشاروزنکلاس خطر
آبشار دوقلو10 ثانیه2-3 متر60گرم۱٫۴g
آبشار اژدها25 ثانیه3 متر145گرم۱٫۴g
آبشار پایه دار بزرگ35 ثانیه3-4 متر285 گرم۱٫۴g
آبشار پایه دار کوچک30 ثانیه3 متر240 گرم۱٫۴g
آبشار برقی(سرد)30 ثانیه2-3 متر105 گرم۱٫۴g
آبشار روی کیک(سرد)18 ثانیه30 سانتیمتر8 گرم۱٫۴g
آبشار مخروطی35 ثانیه4 متر260 گرم۱٫۴g
مشعل120 ثانیه30 سانتیمتر65 گرم۱٫۴g
فرفره بزرگ20 ثانیه5 متر30 گرم۱٫۴g
فرفره کوچک10 ثانیه3 متر15 گرم۱٫۴g
آبشار دستی بزرگ40 ثانیه2-3 متر280 گرم۱٫۴g
آبشار دستی کوچک45 ثانیه1-2 متر120 گرم۱٫۴g
دود رنگی50 ثانیه———35 گرم۱٫۴g
دود رنگی دستی60 ثانیه———120 گرم۱٫۴g
آبشار سهند35 ثانیه4 متر260 گرم۱٫۴g

🎆✔ شما میتوانید همین حالا کلیک کنید و انواع وسایل آتش بازی را ببینید .

word image 47075 3

وسایل آتش بازی و نورافشانی هوایی

در جدول زیر بعضی انواع وسایل نور افشانی هوایی برای عمده فروشی وسایل آتش بازی نام برده شده است .

نام محصولزمان سوختنارتفاع پرتابوزنکلاس خطر
کهکشان تکی10 ثانیه50 متر300گرم1/3G
مینی لانچر (تک شوت)10 ثانیه30 متر100گرم1/3G
کهکشان 7 شوت10 ثانیه30 متر700 گرم1/3G
کهکشان 9 شوت10 ثانیه30 متر700 گرم1/3G
کهکشان 16 شوت10 ثانیه40 متر700 گرم1/3G
چلچله 9 شوت40 ثانیه30 متر280 گرم1/4G
موشک سوتی 25 شوت50 ثانیه30 متر———1/4G
کهکشان 25 شوت 2 اینچ2 دقیقه50 متر———1/4G
کهکشان 7 شوت 2 اینچ30 ثانیه50 متر———1/4G

منظور از کلاس خطر چیست؟

تمامی انواع وسایل آتش بازی توسط سازمان ملل ، بر اساس نوع خطری که دارند دسته بندی شده است و هر دسته با دو عدد و یک حرف نامگذاری میشود.

عدد اول میزان فاصله امن لازم از وسایل آتش بازی تا شما را تعیین میکند. برای مثال: عدد 1 به 1متر فاصله، عدد 2 به 5متر فاصله و عدد 3 به 20متر فاصله نیازمند است.

عدد دوم میزان حجم اشتعال ماده منفجره را نشان میدهد. برای آتش بازی های کوچک عدد 3 و برای آتش بازی های بزرگ عدد 4 استفاده میشود.

حرف استفاده شده هم از A تا G است و سازگاری ماده با گرما را نشان می دهد. برای روی جعبه لوازم آتش بازی عمومی که معمولا در دسته بندی خطر 1/3G یا 1/4G هستند از یک لوزی نارنجی با شماره ی سازمان ملل استفاده میشود.

1/3G خطرناک تر از 1/4G به حساب می آید ، پس برای نگهداری طولانی به این نکات توجه کنید.

 

میتوانید با مراجعه به سایت نامبروان تم ،از این همه تنوع اطمینان حاصل کنید . یا با مشاورین زبده کارخانه تم تولد نامبروان تماس بگیرید و آنها شما را راهنمایی خواهند کرد . شما می‌توانید به عنوان یکی از همکاران عزیز ما برای عمده فروشی وسایل آتش بازی و نورافشانی در کنار سایر همکاران به یک درآمد ایده آل برسید.

نمایندگی فروش کارخانه تم تولد نامبروان

کارخانه تم تولد نامبروان در شهر های بسیاری چه در داخل ایران و چه در خارج از کشور ، نمایندگی های عمده فروشی وسایل آتش بازی و همچنین خرید عمده وسایل آتش بازی را اهدا میکند .

برای کسب اطلاعات درباره اخذ نمایندگی این کارخانه در بخش ها متفاوت عمده فروشی وسایل آتش بازی ، عمده فروشی لوازم تولد و یا هر بخش دیگری میتوانید با شماره 09126006057 تماس بگیرید ☎ .

5 / 5. امتیازات: 1


سرویس جدید : تاپ تن تفریحی سنتر

  • دیدگاه ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(