وضعیت تعطیلی مدارس

تعطیلی مدارس آذربایجان شرقی (تبریز) یکشنبه 30 بهمن 1401 | آیا فردا تعطیل است ؟

13 فوریه 2023

وضعیت تعطیلی مدارس آذربایجان شرقی (تبریز) سه شنبه 25 بهمن 1401 | آیا فردا تعطیل است ؟

آیا سه شنبه 25 بهمن 1401 مدارس استان آذربایجان شرقی تعطیل است ؟

وضعیت تعطیلی مدارس

خبر تعطیلی مدارس و ادارات کرج سه شنبه 25 بهمن 1401

دوشنبه 24 بهمن 1401

وضعیت تعطیلی مدارس کرج فردا سه شنبه 25 بهمن 1401

تا این لحظه هیچ خبری مبنی بر تعطیلی مدارس در روز سه شنبه 25 بهمن 1401 منتشر نشده است . به محض دریافت آخرین خبر ، این مطلب به روزرسانی خواهد شد …

 

وضعیت فعالیت مدارس آذربایجان شرقی در روز دوشنبه

به گزارش خبرگزاری مهر، در این اطلاعیه آمده است؛با توجه به بارش برف، برودت هوا و لغزندگی سطح معابر در منطقه ایلخچی، فعالیت مدارس این منطقه در روز دوشنبه ۲۴ بهمن ماه ۱۴۰۱ در تمامی مقاطع تحصیلی مدارس شهری، روستایی و استثنایی در شیفت صبح با یک ساعت تأخیر آغاز خواهد گردید.

در شهرستان گوگان با توجه بارش برف، برودت هوا و یخ زدگی معابر؛ فعالیت مدارس این منطقه روز دوشنبه ۲۴ بهمن ماه ۱۴۰۱ در مقطع تحصیلی پیش دبستان تعطیل و در مقطع تحصیلی ابتدایی مدارس شهری و روستایی در شیفت صبح به صورت غیرحضوری خواهد بود.

با توجه به بارش برف، برودت هوا و لغزندگی سطح معابر در منطقه آذرشهر، فعالیت مدارس این منطقه در روز دوشنبه ۲۴ بهمن ماه ۱۴۰۱ در مقطع پیش دبستانی تعطیل، فعالیت آموزشی تمامی مقاطع تحصیلی مدارس روستایی و مقطع تحصیلی ابتدایی مدارس شهری در شیفت صبح به صورت غیر حضوری و از طریق برنامه شاد پیگیری خواهد شد و شروع فعالیت آموزشی مدارس مقاطع تحصیلی متوسطه اول و دوم شهری با یک ساعت تأخیر خواهد بود.

با توجه به بارش برف، لغزندگی معابر و برودت شدید هوا در منطقه کندوان، فعالیت مدارس این منطقه روز دوشنبه ۲۴ بهمن ماه ۱۴۰۱ در مقطع تحصیلی پیش دبستانی تعطیل و فعالیت آموزشی تمام مقاطع تحصیلی روستایی و شهری با یک ساعت تأخیر شروع خواهد شد.

با توجه به بارش برف، لغزندگی معابر و برودت شدید هوا در منطقه ترکمانچای، فعالیت مدارس این منطقه روز دوشنبه ۲۴ بهمن ماه ۱۴۰۱ در مقطع تحصیلی پیش دبستانی تعطیل و فعالیت آموزشی تمامی مقاطع تحصیلی روستایی و شهری با یک ساعت تأخیر شروع خواهد شد.

با توجه به بارش برف و برودت هوا، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد، فعالیت مدارس روستایی شهرستان اسکو روز دوشنبه ۲۴ بهمن ماه ۱۴۰۱ در مقطع پیش دبستانی تعطیل و فعالیت آموزشی تمامی مقاطع تحصیلی مدارس روستایی دهستان گنبرف (روستاهای قندیلو، آشستان، آغچه کهل، اربط، مجارشین، کردآباد و کنبرف) و دهستان سهند (روستاهای اسفنجان، اسکندان، آمقان، عنصرود، کهنمو و کندوان) در شیفت صبح به صورت غیر حضوری و از طریق برنامه شاد پیگیری خواهد شد.

همچنین فعالیت آموزشی مدارس شهری اسکو، شهر جدید سهند و روستاهای دهستان باویل در شیفت صبح، در مقطع پیش دبستان تعطیل و در مقطع تحصیلی دبستان و تمامی مقاطع تحصیلی استثنایی غیر حضوری بوده و سایر مقاطع (متوسطه اول و دوم) بصورت حضوری پیگری خواهد شد.

با توجه به بارش برف، لغزندگی معابر و برودت شدید هوا در منطقه هشترود، فعالیت مدارس این منطقه در روز دوشنبه ۲۴ بهمن ماه ۱۴۰۱ در مقطع پیش دبستانی تعطیل و فعالیت آموزشی تمامی مقاطع تحصیلی روستایی و مقطع تحصیلی ابتدایی شهری در شیفت‌های صبح و بعد از ظهر به صورت غیر حضوری بوده و از طریق پیام رسان شاد دنبال خواهد شد.

با توجه به بارش برف، برودت هوا و لغزندگی سطح معابر در منطقه مهربان، فعالیت آموزشی این منطقه روز دوشنبه ۲۴ بهمن ماه ۱۴۰۱ در تمامی مقاطع تحصیلی مدارس شهری، روستایی و استثنایی در شیفت صبح با یک ساعت تأخیر آغاز خواهد گردید.

5 / 5. امتیازات: 1


سرویس جدید : تاپ تن تفریحی سنتر

 • دیدگاه ها

افزودن دیدگاه

 • آواتار کاربر مهرداد
زندی
  مهرداد زندیمهمان
  2023-05-15 18:36

  چقد خوبین شما

 • آواتار کاربر مهرداد
بهمنی
  مهرداد بهمنیمهمان
  2023-05-05 14:18

  ممنونم. خیلی لطف کردین. 🙏🧡

 • آواتار کاربر رامین
یوسفی
  رامین یوسفیمهمان
  2023-04-21 05:36

  خیلی ممنون از توضیحاتون خوبتون

 • آواتار کاربر رحیم
بهمنی
  رحیم بهمنیمهمان
  2023-04-14 10:18

  هزینه تبلیغات توی سایت شما چنده؟

 • آواتار کاربر محمدعلی
فاضلی
  محمدعلی فاضلیمهمان
  2023-04-11 16:27

  من یکی از کاربران دائمی سایت شما هستم

 • آواتار کاربر اسدالله
باهنر
  اسدالله باهنرمهمان
  2023-03-31 05:45

  حرف نداشت👌🏻

 • آواتار کاربر ناصر
رفیعی
  ناصر رفیعیمهمان
  2023-02-22 08:20

  دستخوش