word image 54831 1

عمل اسلیو معده رایگان

17 جولای 2023

word image 54831 1

عمل اسلیو معده که به نام اسلیو گاسترکتومی نیز شناخته می شود، با ارائه راه حلی برای افزایش وزن بیش از حد، زندگی های بی شماری را متحول کرده است. این روش مسیر جدیدی را برای زندگی سالم تر و شادتر برای بسیاری باز کرده است. امکان انجام عمل اسلیو معده رایگان فرصتی است برای کسانی که به آن نیاز دارند. در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید.

درک عمل اسلیو معده

word image 54831 2

عمل اسلیو معده شامل کاهش سایز معده حدود 75 تا 80 درصد است. قسمت باقی مانده از معده به شکل لوله یا “آستین” است. این تغییر به طور موثر حجم غذایی را که می توان مصرف کرد محدود می کند و منجر به کاهش وزن می شود.

این روش به دلیل غیر تهاجمی بودن و عوارض کمتر در مقایسه با سایر جراحی های چاقی یک انتخاب محبوب است. علاوه بر این، بر خلاف بای پس معده، عمل اسلیو معده منجر به سوء جذب نمی شود و در نتیجه از کمبودهای تغذیه ای جلوگیری می کند.

چه کسی واجد شرایط عمل اسلیو معده است؟

کاندیدهای عمل اسلیو معده معمولاً کسانی هستند که شاخص توده بدنی (BMI) 40 یا بیشتر یا 35 و بالاتر دارند و مشکلات سلامتی جدی مرتبط با چاقی، مانند دیابت نوع 2، فشار خون بالا، یا آپنه خواب دارند.

درک این نکته ضروری است که این روش میانبری برای کاهش وزن نیست، بلکه ابزاری است که باید با یک سبک زندگی سالم ترکیب شود. کسانی که قصد این عمل را دارند باید برای ایجاد تغییرات قابل توجه در شیوه زندگی، از جمله رعایت یک رژیم غذایی متعادل و ورزش منظم، آماده باشند.

مزایای عمل اسلیو معده

عمل اسلیو معده می تواند زندگی را تغییر دهد. مزایا اغلب شامل کاهش وزن قابل توجه، بهبود یا رفع شرایط سلامت مرتبط با چاقی و افزایش کیفیت زندگی است.

کاهش وزن می تواند از 50 تا 80 درصد وزن اضافی بدن متغیر باشد که معمولاً در عرض دو سال پس از جراحی به دست می آید. بسیاری از بیماران همچنین در شرایطی مانند دیابت نوع 2، فشار خون بالا، بیماری قلبی و آپنه خواب بهبود می یابند.

درک هزینه و مفهوم یک عمل رایگان اسلیو معده

word image 54831 3

هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان، می تواند قابل توجه باشد و اغلب از 15000 تا 25000 دلار متغیر است، بسته به عوامل مختلفی مانند تجربه جراح، موقعیت جغرافیایی و پیچیدگی وضعیت بیمار.

مفهوم جراحی اسلیو رایگان معده از برنامه‌ها، پایه‌ها و طرح‌های بیمه‌ای مختلف ناشی می‌شود که هزینه عمل را پوشش می‌دهد. برنامه های کمک مالی مختلفی برای کمک به افرادی که توانایی پرداخت این روش را ندارند اما به دلایل بهداشتی به آن نیاز دارند، وجود دارد.

نحوه انجام عمل رایگان اسلیو معده

word image 54831 4

پیمایش در مسیر یک عمل اسلیو آزاد معده ممکن است دلهره آور به نظر برسد، اما گزینه هایی در دسترس هستند. آنها عبارتند از:

پوشش بیمه ای : با ارائه دهنده بیمه سلامت خود در صورت پوشش جراحی چاقی مشورت کنید. اگر طرح شما آن را پوشش می دهد، مطمئن شوید که الزامات خاص آنها را برآورده می کنید.

برنامه‌های مراقبت خیریه : برخی بیمارستان‌ها برنامه‌های مراقبت خیریه را برای بیمارانی ارائه می‌دهند که توانایی پرداخت هزینه عمل را ندارند. واجد شرایط بودن معمولاً به سطح درآمد و نیاز پزشکی بستگی دارد.

کارآزمایی‌های بالینی : گاهی اوقات، محققان برای مطالعات مربوط به چاقی و جراحی چاقی به شرکت‌کنندگان نیاز دارند. شرکت کنندگان در چنین مطالعاتی می توانند درمان رایگان دریافت کنند.

توریسم پزشکی : کشورهایی مانند مکزیک، هند و تایلند جراحی های اسلیو معده را با هزینه کم ارائه می دهند که گاهی اوقات به یک سوم هزینه در ایالات متحده می رسد.

نتیجه

عمل اسلیو آزاد معده یک عمل تغییر دهنده زندگی است که می تواند کیفیت زندگی شما را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد. در حالی که ممکن است در ابتدا به دلیل هزینه های موجود ترسناک به نظر برسد، راه های متعددی برای به دست آوردن این روش رایگان یا با هزینه کم وجود دارد.

به یاد داشته باشید، ضروری است که با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود مشورت کنید تا بفهمید آیا این روش برای شما انتخاب مناسبی است و چگونه می توانید به سمت یک زندگی سالم تر حرکت کنید.

 

3.7 / 5. امتیازات: 3


سرویس جدید : تاپ تن تفریحی سنتر

 • دیدگاه ها

افزودن دیدگاه

 • آواتار کاربر مجید
رشیدی
  مجید رشیدیمهمان
  2023-09-22 17:09

  هزینه رپورتاژ آگهی توی سایت شما چنده؟

 • آواتار کاربر داوود
حیاتی
  داوود حیاتیمهمان
  2023-09-16 22:36

  شما پیج اینستا هم دارین؟

 • آواتار کاربر مهرداد
جوادی
  مهرداد جوادیمهمان
  2023-07-19 19:27

  متشکرم