سریال زخم کاری ۲ قسمت ۲ دوم ✔️ دانلود قسمت 2 فصل دوم 2 زخم کاری بازگشت (کامل)

سریال زخم کاری ۲ قسمت ۲ دوم ✔️ دانلود قسمت 2 فصل دوم 2 زخم کاری بازگشت (کامل)

15 سپتامبر 2023

دانلود فصل دوم 2 زخم کاری بازگشت قسمت ۲ دوم  :: کامل با کیفیت عالی

سریال زخم کاری ۲ قسمت ۲ دوم ✔️ دانلود قسمت 2 فصل دوم 2 زخم کاری بازگشت (کامل)

.:: پخش شبکه نمایش خانگی – 1402 ::.

رسانه تفریحی سنتر شما را به دانلود فصل دوم سریال زخم کاری ۲ قسمت ۲ دوم را با کیفیت و لینک مستقیم ، اینترنت نیم‌بهاء و پخش زنده دعوت می‌نماید.

خلاصه داستان زخم کاری ۲

میثم علی رغم میلش تسلیم سمیرا شده و حضور طلوعی را در هولدینگ می‌پذیرد. طلوعی به میثم و سمیرا پیشنهاد مشارکت در یک پروژه‌ی عظیم را ‌می‌دهد. او در ادامه پا را فراتر گذاشته و درخواست دیگری را مطرح می‌کند. میثم شوکه می‌شود!

ستارگان زخم کاری ۲

الناز ملک , الهه حصاری , جواد عزتی , جواد هاشمی , رعنا آزادی ور , سعید چنگیزیان , کامبیز دیرباز , مرتضا امینی تبار , مهران غفوریان , امیر دژاکام و مه لقا باقری

پخش آنلاین تیزر سریال زخم کاری ۲ :

 

زمان پخش سریال زخم کاری ۲ قسمت ۲ دوم

سریال زخم کاری: بازگشت جدیدترین محصول شبکه نمایش خانگی مراحل تصویر برداری خود از تابستان 1402 نیز آغاز نموده است و انتظار می رود این سریال برای انتشار در اواخر تابستان 1402 در شبکه نمایش خانگی آماده شود.

سریال زخم کاری پس از مدت ها چشم انتظاری مخاطبان و طرفداران این مجموعه قرار است که در شهریور ماه 1402 در شبکه نمایش خانگی منتشر گردد. مجموعه زخم کاری 2 بازگشت ساخته جدید مهدویان می باشد که قرار است از روز جمعه 17 شهریور ساعت 8 صبح در شبکه نمایش خانگی به پخش رسد و هر هفته روزهای جمعه قسمت جدیدی از آن در شبکه نمایش خانگی منتشر خواهد شد.

3.9 / 5. امتیازات: 7

باکس دانلود

سرویس جدید : تاپ تن تفریحی سنتر

  • دیدگاه ها

افزودن دیدگاه

  • آواتار کاربر بهزاد
مدنی
    بهزاد مدنیمهمان
    2023-09-19 14:18

    چه مطلب خوبی