perspolis gostaresh

نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و گسترش فولاد دوشنبه 23 آذر 94

10 جولای 2016

نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و گسترش فولاد دوشنبه 23 آذر 94

نتیجه بازی پرسپولیس و گسترش فولاد دوشنبه 23 آذر 94

نتیجه نهایی : پرسپولیس 1 – 0 گسترش فولاد

نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و گسترش فولاد دوشنبه 23 آذر 94

دانلود گل پرسپولیسبنگتسون : لینک دانلود

دانلود کلیپ لحظات حساس بازی : لینک دانلود

هفته چهاردهم رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور، عصر امروز دوشنبه با برگزاری دیدار دو تیم فوتبال پرسپولیس و گسترش فولاد تبریز در ورزشگاه آزادی به پایان رسید که این بازی با برتری یک بر صفر سرخپوشان تهرانی همراه شد. جری بنگتسون در دقیقه ۳۴ گل برتری تیم سرخپوش تهرانی را به ثمر رساند.

استادیوم آزادی / تماشاگر: 5 هزار نفر

داور: تورج حق وردی – بابک داوری – سعید قاسمی – محمد ملکی

اخطار: جری بنگستون (34) پرسپولیس – داریوش شجاعیان (87) گسترش

پرسپولیس:

سوشا مکانی، علیرضا نورمحمدی(C)، محسن بنگر، رامین رضاییان، محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده (61 میلاد کمندانی)، جری بنگستون و امید عالیشاه (84 بابک حاتمی).
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

گسترش فولاد تبریز:

گئورگی گئورگیف، امید نظامی پور، مگنو باتیستا، مهدی کیانی، مرتضی اسدی، شهرام گودرزی (80 سعید دقیقی)، محمد امین درویشی، محمد نصرتی، داریوش شجاعیان و مصطفی اکرامی و امیرحسین کریمی (62 علیرضا لطیفی).
سرمربی: فراز کمالوند

شرح بازی:

پرسپولیسی ها که در نیمه اول با حمله به سمت دروازه حریف موفق شده بودند فرصت های خوب گلزنی به وجود آوردند به گل برتری توسط جری بنگستون دست یافتند و در نهایت نیمه دوم را برخلاف بازی های گذشته با استراتژی جدیدی آغاز کردند. تیم برانکو با حضور در زمین خودی و دفاع برخلاف همیشه برای گل دوم نجنگید تا سرمایه خود را حفظ کند و چشم به ضدحملات هم دوخته بود.

گسترش فولاد که عرصه را برای حمله به دروازه سرخ ها مهیا دیده بود در نهایت توسط ابراهیمی، بابتیستا و شجاعیان و گودرزی حملات خود را روی دروازه این تیم آغاز کرد و با دفاع منطقی عناصر دفاعی پرسپولیس ناکام ماند. در نهایت پرسپولیس در روزی که نیمه دوم را بدون توجه به بازی احساسی و همیشگی دنبال می کرد موفق نیز شد از آن سود ببرد و سه امتیاز شیرین از فراز کمالوند کسب کند که در فصل گذشته در هر دو بازی رفت و برگشت برابر آنها عملکرد بهتری داشت.

شرح گل:

پرسپولیس یک گسترش 0: (دقیقه 35، جری بنگستون): در حالی که بازی دقایقی از سوی دو تیم آرام دنبال می شد این محسن مسلمان بود که با ارسالی دیدنی از سمت چپ بنگستون را در موقعیت گل قرار داد و مهاجم هندوراسی با به ثمر رساندن این گل آن را به هم تیمی تازه در گذشته اش تقدیم کرد.

بازیکن برتر:

جری بنگستون بعد از بازگشت به ترکیب پرسپولیس موفق شد تک گل سه امتیازی این تیم را به ثمر برساند تا نقش پررنگی در این برد داشته باشد. البته نمی توان از بازی فوق العاده محسن مسلمان در خط میانی و پاس های فوق العاده او در نیمه اول که بارها سرخ ها را صاحب فرصت گلزنی کرد به سادگی گذشت. محسن بنگر نیز در خط دفاعی با توجه به تغییر استراتژی سرخ ها برای بازی دفاعی به خوبی توانست خط دفاعی تیمش را رهبری کند و اگر کمی خوش شانس بود می توانست در آستانه تولدش گلی زیبا نیز به ثمر برساند که داور آن را آفساید اعلام کرد. با تمام این شرایط عنوان برترین بازیکن زمین با احترام به هر 11 مرد جنگنده برانکو به بنگستون تعلق می گیرد که با گلش سه امتیاز شیرین به هواداران این تیم تقدیم کرد.

دقایق حساس:

دقیقه 2: اولین خطای بازی رو فرشاد احمدزاده انجام شد و در یک فعل و انفعال بنگر می توانست با سر دروازه گیورگیف را باز کند که او با مهاری مناسب مانع از رسیدن توپ به مدافع پیش تاخته پرسپولیس شد.
دقیقه 3: باز هم خطا روی بازیکنان پرسپولیس و اینبار عالیشاه نقش بر زمین شد تا حق وردی در سوت خود بدمد. این ضربه را نوراللهی به شکلی عجیب ارسال کرد که توپ مستقیما به بیرون رفت.
دقیقه 5: روی یک ضد حمله خطرناک جری بنگستون صاحب فرصت گلزنی شد اما ضربه فوق العاده اش با برخورد به تیرک افقی راهی اوت شد تا اولین فرصت جدی بازی برای پرسپولیس از دست برود.
دقیقه 8: پرسپولیسی ها در موقعیت خوبی برای رسیدن به دروازه گسترش قرار داشتند اما مصدومیت مگنو بابتیستا باعث شد تا آنها با رعایت بازی جوانمردانه توپ را به بیرون بفرستند.
دقیقه 10: اینبار فرشاد احمدزاده صاحب فرصت شد تا ضربه اش را از درون محوطه جریمه به سمت گیورگیف بزند که توپش با اختلاف کمی از گوشه دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 13: روی سماجت انصاری یک ضربه کرنر برای پرسپولیس شکل گرفت که سرخ ها نتوانستند از این فرصت استفاده کنند و در نهایت ضربه مسلمان هم بی تاثیر از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 23: شماره 23 گسترش که تکنیکی ترین بازیکن این تیم محسوب می شود بر روی عالیشاه مرتکب خطا شد تا شجاعیان تیمش را در موقعیت خطرناکی قرار دهد. هر چند این فرصت هم در نهایت با اشتباه بازیکنان پرسپولیس از دست رفت.
دقیقه 26: مگنو بابتیستا با ضربه ای راه دور دروازه سوشا مکانی را تهدید کرد که شماره یک پرسپولیسی ها بدون ریسک توپ را به کرنر فرستاد.
دقیقه 27: احمد نوراللهی در پاسخ به ضربه مگنو، شوت راه دوری را روانه دروازه گسترش کرد که توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت.
دقیقه 43: ارسال دیدنی محسن مسلمان پرسپولیس را توسط محسن بنگر به گل دوم رساند اما سعید قاسمی با بالا بردن پرچم خود ضربه مدافع پرسپولیس را در آفساید اعلام کرد و جشن سرخ ها نیمه تمام ماند.
دقیقه 56: گسترش در یک ضدحمله صاحب توپ و موقعیت شد و در حالی که بنگر هم برابر مهاجم این تیم تسلیم شده بود این سوشا مکانی بود که با واکنشی فوق العاده مانع از باز شدن دروازه سرخ ها شد.
دقیقه 61: ارسال ضربه ایستگاهی از سوی گسترشی ها با واکنش مناسب سوشا مکانی همراه شد و توپ از منطقه خطر سرخ ها دور شد.
دقیقه 65: خطای نوراللهی روی شجاعیان پشت محوطه جریمه فرصت خوبی برای نصرتی و اسدی ایجاد کرد که این ضربه را مدافع سابق تیم ملی به خوبی زد اما سوشا در انتظار توپ انها را مهار کرد.
دقیقه 88: ضربه ایستگاهی پرسپولیس از گوشه محوطه جریمه را مسلمان برای حاتمی ساخته و پرداخته کرد اما ضربه مدافع راست پرسپولیس با اختلافی عجیب از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 90: سوشا مکانی که برای اتلاف وقت قصد داشت توپ را با معطلی ارسال کند که تحت فشار توپش به میانه زمین رفت و ضربه مستقیم بازیکن گسترش را سوشا با دوندگی بالا موفق شد در آستانه ورود به دروازه به خوبی از آن خود کند.

0 / 5. امتیازات: 0


سرویس جدید : تاپ تن تفریحی سنتر

 • دیدگاه ها

افزودن دیدگاه

 • آواتار کاربر مسلم
کیان
  مسلم کیانمهمان
  2023-03-11 02:00

  واقعا ارزش وقت گذاشتن داشت

 • آواتار کاربر عباسعلی
ملک
  عباسعلی ملکمهمان
  2023-02-26 23:25

  عالیه خیلی ممنون خیلی لطف کردین بهمون

 • آواتار کاربر نادر
محمدی
  نادر محمدیمهمان
  2023-02-16 08:16

  مطالب بی نظیر بود

 • آواتار کاربر اسماعیل
کمالی
  اسماعیل کمالیمهمان
  2023-02-13 05:12

  کجا می تونم اطلاعات کاملتری درباره این موضوع پیدا کنم

 • آواتار کاربر علی محمد
شفیعی
  علی محمد شفیعیمهمان
  2023-02-11 19:16

  چه سایت قشنگی دارین