P 4 amazing ir 2

آخرین خبرها از سریال پایتخت 4

1 اکتبر 2015

آخرین خبرها از سریال پایتخت 4

جدیدترین خبرها از سریال پایتخت 4

اخبار جدید از داستان و عکس های بازیگران سریال پایتخت ۴

سریال پایتخت 4 , بازیگران سریال پایتخت 4 , داستان سریال پایتخت 4

خلاصه داستان سریال پایتخت ۴

۱۸ فروردین ۹۴ : محسن تنابنده سرپرست نویسندگان سریال پایتخت ۴ در این مورد داستان سریال گفت :

مهران احمدی بدلیل اینکه مشغول بازی در فیلم خانم نرگس آبیار است نمیتواند در سریال پایتخت ۴ حضور داشته باشد، بر این اساس نبود وی در سری چهارم «پایتخت» طی یک توافق جمعی صورت گرفت و به این نتیجه رسیدیم که او نمیتواند هر دو کار را همزمان باهم داشته باشد. محسن تنابنده در پاسخ به اینکه با حذف شخصیت بهبود در پایتخت ۴ تکلیف قولی که به بیژن (پسری که به سوال‌ های معلمش جواب‌ های نادرستی داده بود و این معلم پس از چند سال فیلم او را در فضای مجازی پخش کرد) برای ایفای نقش پسر بهبود داده چه می‌شود ؟ گفت: باید ببینیم چه پیش می‌آید. اکنون مشغول نگارش سریال پایتخت ۴ هستیم تا بتوانیم کار را به پخش برسانیم. با توجه به پخش پایتخت ۴ در ماه رمضان امسال، کارمان خیلی سخت شده است و تایم زیادی برای تولید نداریم. در مورد ماهیت اصلی قصه ی پایتخت ۴ با توحه به اینکه سریال در حال نگارش است با گذشت زمان در ادامه مطلب در جریان قرار خواهید گرفت

عوامل سریال عبارتند از: سرپرست نویسندگان و بازیگردان: محسن تنابنده، نویسنده: خشایار الوند، مدیر تصویربرداری: امیر معقولی، سرپرست گروه کارگردانی و برنامه ریزی: علیرضا نجف زاده، طراح گریم: مجید اسکندری، طراح صحنه و لباس: آرزو غفوری، دستیار اول کارگردان: صالح غربی جوان، برنامه ریز: فهیمه کمالی، تدوین خشایار موحدیان، مدیر تولید: محمود اتحادی، مدیر تدارکات: آرش صالحی و… .

زمان پخش سریال پایتخت ۴

همانطور که اطلاع دارید این سریال در ماه رمضان سال ۹۴ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. الهام غفوری تهیه‌ کننده این سریال گفت : سری چهارم سریال پایتخت در ۲۶ قسمت ساخته می ‌شود و عوامل مرحله پیش تولید آن را از ابتدای سال ۹۴ شروع کرده‌ اند.

عکس های بازیگران سریال پایتخت ۴

عکس احمد مهران فر

یک اتفاق جالب در مورد سارا و نیکای پایتخت

کارگردان و بازیگران سریال پایتخت ۴ در شهر شیرگاه

گریم بازیگران سریال پایتخت ۴

بازیگران سریال پایتخت ۴ , داستان سریال پایتخت ۴

بازیگران سریال پایتخت ۴ , داستان سریال پایتخت ۴

ارسطو و نقی معمولی در چین !

فیلمبرداری سریال پایتخت ۴ در کشور چین شروع شد

از جمع بازیگران اصلی تا امروز احمد مهرانفر و ژانگ منگ هان (چوچانگ)

تا امروز در چین جلوی دوربین سیروس مقدم رفتند و گروه تا یک هفته دیگر

در پکن کار خواهند داشت. تصویربرداری

سریال پایتخت ۴ از اوایل اردیبهشت ماه ۹۴ در مازندران ادامه پیدا خواهد کرد.

عکس یادگاری محسن تنابنده بازیگر نقش نقی معمولی در چین

ارسطو در چین

احمد مهرانفر در مورد عکس بالا گفته :

تو خیابونای پکن که می چرخم می بینم از ماشینای بی کیفیت چینی که این روزا تو خیابونای تهران و شهرای دیگه ی کشورم زیاد دیده می شه و روز به روز هم بیشتر می شه خبری نیست.اینجا اکثر ماشینایی که سوار می شن ماشینای روز و باکیفیت اروپایی و ژاپنی و کره ایی هستن،ماشینای چینی هم زیادن امااونام ماشینای با کیفیتی هستن که کاملاًبا نمونه های خارجی قابل رقابتن… براستی چرا از اون ماشیناو جنسای بی کیفیت تو کشور من زیاده ولی اینجا نیست یا اگه هست خیلی کمه؟

اخ اخ اخ اخ عجب جایی اومدیم

عکس سلفی ارسطو و راحله در پایتخت ۴ روی دیوار بزرگ چین

خشایار الوند نویسنده سریال پایتخت: نگارش ۷ قسمت از پایتخت ۴ تمام شد.

نویسنده سریال پایتخت ۴ نیز در این باره گفت: هفته آینده اولین سکانس سریال در داخل کشور، در شمال کلید خواهد خورد. وی افزود: هم اکنون سناریو برای ۷ قسمت این سریال به پایان رسیده است و به احتمال قوی سکانس شروع این فیلم در شمال آغاز می شود. بیشتر صحنه و فضای سریال در شمال کشور می گذرد.وی در ارتباط با حضور بیژن «شیب بام» گفت: کاراکترهای گوناگونی در فیلمنامه وجود دارد که سیروس مقدم و محسن تنابنده باید ببینند از حضور وی در این فیلم چگونه استفاده کنند یا اصلا شرایط برای بازی بیژن با چنین وضعیت روحی که دارد، مناسب تلقی می شود؟

تمام بازیگران این سریال در شیرگاه در حال بازی این سریال هستند – اردیبهشت ۹۴
این طور که مشخص است ارسطو (پسر خاله نقی معمولی) یکی از پرسرو صداترین کاراکتر‌ های پایتخت ۴ است. ارسطو که در سری سوم پس از دردسرهای فراوان با چوچانگ ازدواج کرد در سری چهارم به چین می‌رود و در مسیری مستند گونه به نحوی به معرفی چین می‌پردازد. ارسطو یکی از کاراکتر های اصلی این مجموعه است که ابتدای سری اول حضور پررنگی در قصه داشته است.

در دو سری اول، بخش قابل توجهی از زمان سریال به ماجرای خواستگاری های ارسطو اختصاص داشت و سرانجام در سری سوم از همسر چینی او رونمایی شد اما حالا در قسمت در چهارم مجموعه قرار است بحث پدرشدن ارسطو مطرح شود.در حال حاضر تمام بازیگران این سریال در شیرگاه در حال بازی این سریال هستند.این طور که مشخص است ارسطو (پسر خاله نقی معمولی) یکی از پرسرو صداترین کاراکتر‌های پایتخت ۴ است. ارسطو که در سری سوم پس از دردسر های فراوان با چوچانگ ازدواج کرد در سری چهارم به چین می‌رود و در مسیری مستند گونه به نحوی به معرفی چین می‌ پردازد. ارسطو یکی از کاراکتر های اصلی این مجموعه است که ابتدای سری اول حضور پررنگی در قصه داشته است. در دو سری اول، بخش قابل توجهی از زمان سریال به ماجرای خواستگاری های ارسطو اختصاص داشت و سرانجام در سری سوم از همسر چینی او رونمایی شد اما حالا در قسمت چهارم مجموعه قرار است بحث پدر شدن ارسطو مطرح شود.

خبر جدید : سارا و نیکا در سریال پایتخت ۴ هستند

همانطور که قبلا گفته بودیم به دلیل سفر سارا و نیکا به خارج کشور حضور این دو بازیگر نوجوان در سریال پایتخت ۴ منتفی بود تا اینکه سارا و نیکا که مقیم کشور سوئد هستند، از این کشور به تهران سفر کردند تا در سریال پایتخت ۴ حضور داشته باشند ! گروه تولید این سریال که پیشتر از این در گفت‌وگو با رسانه‌های بسیاری اعلام کرده بودند که این دو قلو به دلیل پرداختن به درس و از این قبیل موارد نمی‌توانند در سری چهارم پایتخت حضور پیدا کنند، به یکباره تصمیم بر این گرفتند که از سارا و نیکا در این سریال استفاده کنند. گروه سازنده پایتخت قبل از این اعلام کرده بودند از یک دو قلوی مازنی برای حضور در این سریال استفاده می‌کنند.

نسرین نصرتی در سریال پایتخت که در نقش فهمیه همسر بهبود و خواهر نقی معمولی رو برعهده دارد در مورد سری چهارم پایتخت به خبرنگار خبرگزاری فارس میگوید:حدود ۲۰ روز است که در شیرگاه و در منطقه‌ای به نام زیرآب مشغول تصویربرداری هستیم. در سری چهارم مهران احمدی که نقش همسر من را در سریال ایفا می‌کرد، حضور ندارد و ما می‌بینیم که در قصه به ماموریت رفته، اما آنطور که شنیدم امیدوارم ایشان تا پایان تصویربرداری به ما ملحق شوند. نسرین نصرتی در ادامه گفت: به دلیل عدم حضور بهبود، من همراه با پسر شش ماهه‌ ام به نام بهروز که از بین بومی‌ های همین شهر انتخاب شده است، در کنار خانواده نقی زندگی می‌کنیم.

عکس های جدید از پایتخت ۴

احمد مهران فر : قبل از گریم با بچه های دوست داشتنی گروه گریم

خانه ارسطو در پایتخت ۴

0 / 5. امتیازات: 0


سرویس جدید : تاپ تن تفریحی سنتر

 • دیدگاه ها

افزودن دیدگاه

 • آواتار کاربر عباسعلی
افشار
  عباسعلی افشارمهمان
  2023-02-25 12:28

  این مطلب حرف نداشت

 • آواتار کاربر عیسی
علوی
  عیسی علویمهمان
  2023-02-19 17:36

  بی نظیر هستید

 • آواتار کاربر رحیم
تقی زاده
  رحیم تقی زادهمهمان
  2023-02-12 20:48

  کانال تلگرامی هم دارید ؟