دانلود سریال جیران قسمت ۴ چهارم ❤️ سریال جیران

دانلود سریال جیران قسمت ۴ چهارم ❤️ سریال جیران

پیش نمایش


باکس دانلود
 • سریال های مشابه
 • دیدگاه ها0

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(

  5
  (1)

  دانلود قسمت 4 چهارم سریال جیران

  دانلود سریال جیران قسمت ۴ چهارم با کیفیت FULL HD

  دانلود سریال جیران

  به همراه دانلود قانونی قسمت 4 چهار سریال جیران

  Jeyran Series Episode E04

  خلاصه داستان

  زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم‌خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم‌کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب‌کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می‌ خواهد. قلعه ‌ای می‌خواهد که جان ‌پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه ‌ای محکم‌تر از عشق نیست. بدهید همه ‌جا جار بزنند که: ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد … رسانه تفریحی سنتر شما را به دانلود سریال جیران قسمت ۴ چهارم با کیفیت عالی و لینک مستقیم کامل، اینترنت نیم‌بهاء و تماشای آن دعوت می‌نماید

  ستارگان جیران

  امیر جعفری , امیرحسین فتحی , بابک حمیدیان , بهرام رادان , پریناز ایزدیار , رعنا آزادی ور , گلاره عباسی , مریلا زارعی , الهام نامی , پاشا جمالی , رویا تیموریان , ستاره پسیانی , سمیرا حسن پور , غزل شاکری , مهدی پاکدل , نهال دشتی , هومن برق نورد , کتانه افشاری نژاد، مرتضی اسماعیل کاشی، مهدی کوشکی، فاطمه مسعودی‌فر، بهناز نازی، غلامرضا نیکخواه، سیاوش چراغی‌پور، محمد شیری، حمیدرضا نعیمی، رضا جهانی، سینا رازانی، بهنام شرفی، انوش معظمی، حسن موذنی، نسرین نکیسا، محمد مژدهی، عباس توفیقی، فرشید صمدی پور، عباس ظفری، راستین عزیزپور، علی اشمند، پرویز بزرگی، رضا داودوندی

  زمان پخش قسمت 4 سریال جیران

  قسمت 4 جیران در روز جمعه 13 اسفند 1400 در رسانه تفریحی سنتر منتشر خواهد شد .

  نقد و بررسی جیران 

  سرانجام پس از فراز و نشیب های فراوان و تبلیغات طولانی مدت، قسمت اول سریال«جیران» به کارگردانی حسن فتحی روز یک شنبه منتشر شد. حسن فتحی پس از موفقیت «شهرزاد» به یک برند در شبکه نمایش خانگی تبدیل شد. «شهرزاد» سریالی بود که نقطه عطف مهمی در این مدیوم محسوب می شود و بسیاری از مناسبات فعلی بازار پخش آنلاین را پی ریزی کرده است. برای همین اثر بعدی حسن فتحی پس از «شهرزاد» اثر مهمی است و انتظارات از او بیشتر شده.

  «جیران» در قسمت اول دو فضا را به صورت موازی به نمایش می گذارد؛ مخاطبی که کوچک ترین آشنایی با درام داشته باشد به راحتی می تواند حدس بزند که قرار است چه اتفاقی بیوفتد.این را می توان در نظر گرفت که همواره فرم می تواند محتوا را به حد اعلا برساند. پس اگر پس از «شهرزاد» مثلث های عاشقانه رواج بیشتری پیدا کرد و گاها برخی آثار شابلونی از فرمول درام «شهرزاد» بودند؛ شخص حسن فتحی باید در اثر تازه اش، پیچیدگی و اتفاق تازه ای را در شکل گیری یک داستان عاشقانه رقم بزند.

  دیالوگ نویسی سریال گویی به دو پاره تقسیم شده؛ برخی دیالوگ ها با ادبیاتی نزدیک تر به زمان قاجار نوشته شده اند و برخی نیز شباهت چشمگیری به ادبیات زمان حال دارد؛ برخی دیالوگ ها در زبان بازیگر نمی چرخد؛ گویی بازیگر علاوه بر این که تلاشی نداشته تا معنی و عمق آن عبارت ها را واکاوی کند؛ برای ادای درست آن ها نیز زمان نگذاشته است. فتحی قصه گوی خوبی است و می تواند مخاطب را همراه کند؛ اما سریال سازی در بخش خصوصی نیاز به پارامترهایی دارد که باید برخی انتظارات برآورده شود. قضاوت یک اثر از روی قسمت اول کار به جایی نیست اما افتتاحیه یک سریال نقش تعیین کننده ای در موفقیت یک اثر دارد. وقتی بخواهیم با تکیه بردستاوردهای یک اثر موفق؛ اثری دیگر را تولید کنیم دست آخر آن اثر نهایتا در کنار آن قرار می گیرد و نه بالاتر از آن. «جیران» در قسمت اول در شیوه روایت، شروع قصه و لحن نوید «شهرزاد» دیگری را می دهد و این چیزی نیست که مخاطب پس از سه سال انتظار، توقع داشته است.

  5 / 5. امتیازات: 1

  باکس دانلود
  • 25 فوریه 2022