ژانر‌ها: خانوادگی

دانلود فیلم خداحافظ Goodbye 2022 زیرنویس

فیلم خداحافظ 2022 در مورد چهار خواهر و برادر است که پس از مرگ ناگهانی مادرشان، برای برگزاری مراسم تشییع جنازه به خانه پدر خود هاریش بالا (با بازی آمیتاب باچان) باز می‌گردند. حال آن‌ها در حین رویارویی با غم و اندوه از دست دادن مادرشان، به سفری برای شناخت

  • 21 دسامبر 2022
ادامه مطلب + دانلود
دانلود فیلم شعبده بازی 2 Hocus Pocus 2 2022 زیرنویس

در فیلم هوکس پوکس ۲ Hocus Pocus 2 2022 می‌بینید سه دانش‌آموز دبیرستانی پس از 29 سال به طور تصادفی خواهران ساندرسون را بار دیگر زنده می‌کنند. حال این سه دانش‌آموز باید جلوی این جادوگران بی‌رحم را پیش از اینکه باعث ویرانی شوند، بگیرند اما…

دانلود فیلم کریسمس 8 بیتی 8-Bit Christmas 2021 دوبله

کریسمس 8 بیتی در شیکاگو در دهه هشتاد میلادی روایت می شود؛ زمانیکه پسری ده ساله ماجراجویی ای را برای گرفتن هدیه کریسمس خود آغاز می کند. هدیه ای که در آن زمان خواهان زیادی داشت؛ پیشرفته ترین و بهترین سیستم بازی ویدیویی.

  • 30 دسامبر 2021
ادامه مطلب + دانلود
دانلود فیلم پسری به نام کریسمس A Boy Called Christmas 2021 دوبله

یک پسر معمولی (به همراه یک موش خانگی و یک گوزن شمالی) به ماجراجویی عجیبی می رود تا پدرش را پیدا کند. پدری که در جستجوی کشف روستای افسانه ای الفهلم است.

  • 26 دسامبر 2021
ادامه مطلب + دانلود
دانلود فیلم دزدان کریسمس Christmas Thieves 2021 دوبله

اتفاقات طوری پیش می رود که دو کودک خردسال کریسمس را تنها میگذرانند و دو دزد را با بابانوئل اشتباه می گیرند.

  • 13 دسامبر 2021
ادامه مطلب + دانلود
دانلود فیلم کلیفورد سگ بزرگ قرمز Clifford the Big Red Dog 2021 دوبله

درباره دختری کوچک است که عشقش نسبت به توله سگی کوچک به نام کلیفورد، باعث رشد او و تبدیل شدنش به سگی غول پیکر می شود.

دانلود انیمیشن اسکوبی دوو ملاقات با سگ ترسو Scooby Doo Cowardly Dog 2021 دوبله

اسکوبی دو و دوستانش، شی ای عجیب و مرموز در ناکجاآبادی در جنگل های دور افتاده کانزاس، زادگاه کوریج و صاحبانش، پیدا می کنند و ...

  • 30 نوامبر 2021
ادامه مطلب + دانلود
دانلود انیمیشن یاکاری یک سفر دیدنی Yakari a Spectacular Journey 2020 دوبله

سیوکس یاکاری کوچولو به دنبال رد رعد و برق کوچولو، موستانگ، می رود. یاکاری یک برخورد جادویی با عقاب بزرگ، حیوان توتم خود دارد، که به او یک پر زیبا می دهد و به او هدیه می دهد که بتواند با حیوان صحبت کند.

  • 24 نوامبر 2021
ادامه مطلب + دانلود
دانلود انیمیشن ماجراجویی زیکو El Camino de Xico 2020 دوبله

یک دختر، یک سگ و بهترین دوستش برای نجات یک کوه از دست یک شرکت تشنه طلا به راه افتادند. اما کلید نزدیکتر به خانه است، با توله دستیار او، Xico.

  • 11 نوامبر 2021
ادامه مطلب + دانلود
دانلود فیلم Lena and Snowball 2021 دوبله

لنا که در مدرسه مورد آزار و اذیت قرار می گیرد و در خانه تنهاست، امیدوار است روزی یک دوست واقعی داشته باشد. یک روز بعد از ظهر، رویاهای او به حقیقت می پیوندند - به شکل یک توله شیر سفید نوازشگر. لنا سعی می کند اسنوبال بازیگوش را از دردسر دور نگه دارد، اما سرنخ

  • 10 نوامبر 2021
ادامه مطلب + دانلود
دانلود فیلم Flora & Ulysses 2021 دوبله

هنگامی که فلورا سنجابی را که نامش را اولیس می‌گذارد، نجات می‌دهد، از اینکه متوجه می‌شود که او دارای قدرت‌های ابرقهرمانی منحصربه‌فردی است، شگفت‌زده می‌شود که آن‌ها را وارد ماجرایی از عوارض طنز می‌کند که در نهایت زندگی فلور و دیدگاه او را برای همیشه تغییر می‌دهد.

  • 10 نوامبر 2021
ادامه مطلب + دانلود
دانلود فیلم Adventures of Rufus: The Fantastic Pet 2020 دوبله

اسکات و امیلی در خانه مادربزرگش هستند که ناگهان یک موجود مرموز را کشف می کنند. آنها یک ماموریت دارند: با کمک یک کتاب طلسم باستانی، موادی را جمع آوری می کنند تا گرد و غبار جادویی بسازند تا دنیای خود را نجات دهند.

دانلود انیمیشن Chico Bon Bon and the Very Berry Holiday 2020 دوبله

زمانی که بری برای تحویل کیک‌های بلوندبری نشان داده نمی‌شود، وقتی تعطیلات سنتی به نام بلاندربری، که کل شهر بسیار سرگرم کننده و شاد بوده است، به در می‌آید، بلاندربری طبیعت و زیبایی روز را به خطر می‌اندازد.