دانلود رایگان فیلم نقاب بدون سانسور رایگان

دانلود رایگان فیلم نقاب بدون سانسور

ژانر :

خلاصه داستان :

باکس دانلود
  • کیفیت 720p
  • حجم : 857 MB
  فرادرس
  • بازیگران
  • فیلم های مشابه
   2.6
   (7)

   دانلود رایگان فیلم نقاب بدون سانسور با لینک مستقیم

   دانلود فیلم نقاب با کیفیت عالی

   فیلم توقیف شده پخش در شبکه خانگی

   دانلود رایگان فیلم نقاب بدون سانسور

   دانلود فیلم نقاب

   گروه فیلم :اجتماعی

   سال تولید : 1385

   کارگردان : کاظم راست گفتار

   بازیگران : پارسا پیروز فر، امین حیایی، محمد رضا شریفی نیا و سارا خوئینی ها

   خلاصه داستان :نقابدر یکی از خیابان های دبی تصادفی اتفاق می افتد که منجر به آشنایی و سرانجام ازدواج نگار، دختر یک تاجر پولدار ایرانی با کامران که در دبی صاحب یک رستوران است میگردد. پس از مدتی رفتار کامران با نگار تغییر کرده و بنای ناسازگاری میگذارد و…

   داستان کامل فیلم: کامران که در دبی دارای یک رستوران است روزی با ماشین یک دختر تصادف می کند و دلبسته هم می شوند. آنها ازدواج می کنند و پدر دختر که از سرمایه داران ایرانی دبی است، آنها را برای ماه عسل به کانادا می فرستد.

   پس از بازگشت آنها رفتار کامران روز به روز تغییر می کند. نیما همکار و شریک او که پسر آرامی است خود را به زن نزدیک کرده و یک مثلث عشقی شکل می گیرد. کار تا جایی پیش می رود که زن تصمیم می گیرد از همسرش جدا شده و با نیما ازدواج کند.

   پس از این تصمیم است که می فهمیم کامران و نیما کارشان تلکه کردن دختر های پول دار است و آنچه تا به حال دیده ایم کار آنها در چند سال اخیر است. کامران با دختران پولدار ازدواج می کند و بعد با بد اخلاقی وی نیما به آنها نزدیک شده و در فرصتی زن ها را به منزلش کشانده به آنها تجاوز و از این داستان فیلم تهیه می کند تا کامران آن را وسیله اخاذی قرار دهد.

   این در حالیست که اینبار هردوی آنها بازی خورده اند. زیرا زن نیز خواهر یکی از قربانیان بی گناه آنها در ایران است و این بار با علم به تمام ماجراهاوارد بازی آنها شده و در نهایت سبب می شود آن دو یکدیگر را به قتل برسانند.

   2.6 / 5. امتیازات: 7

   • 7 مارس 2019
   • دیدگاه ها

   افزودن دیدگاه

   • آواتار کاربر حاجی
    حاجیمهمان
    2023-01-26 03:27

    بد نبود ولی ترسناکم نبود ۷ از ده