دانلود رایگان فیلم چند میگیری گریه کنی رایگان

دانلود رایگان فیلم چند میگیری گریه کنی

4.6/10
ژانر : سال انتشار : محصول :

خلاصه داستان :جوان شهرستانی پس از تجربه ی ناکام جیب بری در بهشت زهرا با دوست جیب برش ناصر (ابوالفضل پورعرب) به شغل اصلی اش یعنی کارگری ساختمان برمی گردد. رضا شایسته (منوچهر نوذری) پیرمردی که به تازگی از خارج برگشته، به علت بیماری می خواهد قبل از مرگ مقبره خانوادگی اش را تعمیر کند. احد کار تعمیرات مقبره را آغاز می کند و متوجه می شود که شایسته مردی پولدار و تنهاست. احد، ناصر را فرا می خواند و ناصر که زنی پا به ماه دارد، موقعیت را برای سرکیسه کردن شایسته مناسب می یابد..

باکس دانلود
فرادرس
  • مدت زمان 93 دقیقه
3.3
(3)

دانلود رایگان فیلم چند میگیری گریه کنی با ترافیک نیم بها و کیفیت HD

دانلود کامل فیلم چند می گیری گریه کنی با لینک مستقیم و کیفیت عالی

دانلود رایگان فیلم چند می گیری گریه کنی


ستارگان :

الناز شاکردوست، منوچهر نوذری، شهرام حقیقت دوست، نیکو خردمند، آناهیتا همتی، حمید لولایی، حسین عابدینی، هومن حاجی عبدالهی، ابوالفضل پورعرب و…

خلاصه داستان :

فیلم چند میگیری گریه کنی (Chand Migiri Gerye Koni) احد (شهرام حقیقت دوست)، جوان شهرستانی پس از تجربه ی ناکام جیب بری در بهشت زهرا با دوست جیب برش ناصر (ابوالفضل پورعرب) به شغل اصلی اش یعنی کارگری ساختمان برمی گردد. رضا شایسته (منوچهر نوذری) پیرمردی که به تازگی از خارج برگشته، به علت بیماری می خواهد قبل از مرگ مقبره خانوادگی اش را تعمیر کند. احد کار تعمیرات مقبره را آغاز می کند و متوجه می شود که شایسته مردی پولدار و تنهاست. احد، ناصر را فرا می خواند و ناصر که زنی پا به ماه دارد، موقعیت را برای سرکیسه کردن شایسته مناسب می یابد..… تفریحی سنتر شما را به دانلود فیلم کمدی فیلم چند میگیری گریه کنی یکی از  فیلم سینمایی خنده دار ایرانی را با کیفیت عالی و لینک مستقیم کامل، اینترنت نیم‌بهاء  و تماشای آن دعوت می‌نماید.

3.3 / 5. امتیازات: 3

  • 7 ژانویه 2021
  • دیدگاه ها

افزودن دیدگاه

  • آواتار کاربر اصغر
خسروی
    اصغر خسرویمهمان
    2023-01-26 03:37

    فیلم خوبیه برای یبار دیدن ارزش داره