دانلود فیلم عروسی مردم به زودی

دانلود فیلم عروسی مردم

ژانر :

خلاصه داستان :

باکس دانلود
   فرادرس
   • فیلم های مشابه
    3.3
    (4)

    دانلود فیلم عروسی مردم

    دانلود فیلم عروسی مردم با کیفیت Full HD و لینک مستقیم

    دانلود فیلم عروسی مردم با سرعت بالا

     دانلود فیلم عروسی مردم با لینک مستقیم

    ستارگان :

    نازنین بیاتی، شکیب شجره، زهرا داوودنژاد، خسرو بامداد، افسانه تهرانچی، سجاد تابش، محمد امامی، سارا محمدی، محمد حیدری، ایمان صدیق، ژوبین و احترام برومند

    خلاصه داستان :

    مجید توکلی که فیلمش به تازگی آماده اکران شده استدر گفت‌وگو با ایسنا درباره وضعیت نمایش این فیلم،گفت: کارهای نهایی صداگذاری و میکس “عروسی مردم” در ماه فروردین توسط علیرضا علویان انجام شد و از همان موقع آماده نمایش بود اما با توجه به شرایطی که ویروس کرونا برای سینما بوجود آورده بود، قادر به اکران این فیلم نبودیم…  تفریحی سنتر شما را به دانلود فیلم عروسی مردم با کیفیت عالی و لینک مستقیم کامل، اینترنت نیم‌بهاء  و تماشای آن دعوت می‌نماید.

    و در پاسخ به این سوال که چرا فیلم خود را در بخش آنلاین اکران نکرده است؟خاطرنشان کرد: من اکران سینما را به اکران آنلاین ترجیح می‌دهم و معتقدم تمامی فیلم‌های سینمایی می‌توانند روی پرده سینما اکران شود و “عروسی مردم” نیز از این قاعده مستثنا نیست. مگر فیلم‌های مستقل یا کوتاه و مستند که شرایط اکران آنلاین برای آنها هموارتر است. البته اکران فیلم بر روی پرده سینما یک شانس لذت بخش است که تمامی فیلم‌ها باید آن را تجربه کنند و این یک انتخاب است. به همین منظور، با اکران اول فیلم خود در سینما آنلاین موافق نبودم.به نظرم می‌شود اکران سینما انجام شود و بعد از سه هفته، اکران آنلاین فیلم آغاز شود.

    آخرین اخبار فیلم عروسی مردم 

    پروانه نمایش برای فیلم «عروسی مردم» صادر شد. / 15 آبان 99

    3.3 / 5. امتیازات: 4

    • 8 نوامبر 2020
    • دیدگاه ها

    افزودن دیدگاه

    هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(