طلاق مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی از شایعه تا واقعیت + عکس

4 دسامبر 2016

ماجرای طلاق مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی + علت طلاق

طلاق مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی از شایعه تا واقعیت + عکس

مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی

طلاق مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی زوج هنرمند ایران مدتی است به گوش می رسد که از سوی این دو عزیز نه تایید شده و نه تکذیب به هر حال ما در ادامه به آن پرداخته ایم.

زندگی مشترک زوج بازیگر هنوز به نیمه داستان نرسیده بود که سکانس طلاق برایشان کلید خورد. هفت سال پیش که خبر ازدواج آنها منتشر شد عمده مخاطبان آنها را به خاطر انتخابشان ستایش می‌ کردند. اما واقعیت زندگی آنها شبیه اکثر کسانی بود که به دادگاه‌ های خانواده مراجعه می‌ کنند.

زندگی مشترک آقا و خانم هنرپیشه از یک ملاقات هنری آغاز شد. نخستین بار در دفتر یک تهیه‌ کننده با هم آشنا شدند، پیشنهاد شده بود در نقش اول یک فیلم سینمایی ظاهر شوند، نقش دختر و پسر جوانی که در مسیر یک داستان پر پیچ و خم عاشق هم می‌ شوند. قرارداد بسته شد و آنها جلوی دوربین رفتند. هر دو تلاش کردند از این فرصت طلایی خوب استفاده کنند و به شخصیت‌های فیلمنامه جان تازه‌ای ببخشند. چند ماه بعد فیلم آماده شد ولی آنچنان که باید، در محافل هنری سر و صدا نکرد و در گیشه هم خوب نفروخت. ولی آن فیلم دستکم برای دختر و پسر جوان «آمد» داشت و باعث شد به دنیای سینما و تلویزیون معرفی شوند. از آن مهمتر اینکه باب آشنایی باز شد تا پسر جوان در یک روز بارانی به دختر مورد علاقه‌ اش پیشنهاد ازدواج دهد. پسر گفت عاشق متانت و البته خنده‌های او شده، دختر هم با شنیدن این پیشنهاد اجازه خواست بیشتر فکر کند و با تأمل تصمیم بگیرد.

به هر تقدیر خیلی زود آنها پای سفره عقد نشستند و مراسم ازدواجشان برگزار شد و زوج بازیگر زندگی مشترک خود را آغاز کردند. بازی در فیلم‌های بعدی بسرعت به هر دو نفرشان پیشنهاد و زمینه همکاری در تلویزیون و حتی صحنه تئاتر هم برایشان مهیا شد. درآمدشان بالاتر رفت و روز به روز مشهورتر شدند، با این حال فرصت کافی برای در کنار هم بودن از آنها سلب شده بود.

برخلاف تصور طرفداران، زندگی آقا و خانم هنرپیشه چندان تفاوتی با زندگی معمول یک خانواده متوسط نداشت، اما انتظارات مخاطبان باعث می‌شد در انظار عمومی ظاهر نشوند یا در صورت برگزاری جشنواره یا جشن‌ های هنری با لباس‌های فاخر و تشریفات پا روی فرش قرمز بگذارند. هجوم طرفداران و تماشاگران برای گرفتن امضا و عکس یادگاری باعث می‌ شد هرگز نتوانند در پیاده روها قدم بزنند یا در پاساژها خرید کنند. گاهی حتی حسرت حضور در یک کبابی یا گاز زدن به یک بلال کباب شده کنار خیابان و جاده در دل آنها باقی می‌ ماند. اما این همه ماجرا نبود، اختلاف‌ های کوچک آنها کم کم بزرگتر شد و گاه مشاجراتشان پایانی نداشت. برای همین دادخواست طلاق توافقی را به وکلایشان سپردند تا به جای آنها مراحل اداری و تشریفات قانونی را پیگیری کنند. آنها مصمم بودند هر چه زودتر به زندگی مشترکشان خاتمه دهند.

بر اساس مستندات پرونده، دادخواست طلاق توافقی زوج بازیگر از جملات آشنایی بهره می‌ برد، واژگانی که برای همه درخواست‌ های متارکه به دادگاه‌ ها ارائه می‌شود و تفاوتی ندارد که زوج چه کاره بوده یا متعلق به کدام طبقه جامعه باشند. واژگانی از جمله؛ «زوج و زوجه به سبب اختلافات به وجود آمده هیچگونه توافقی برای ادامه زندگی مشترک نداشته و از دادگاه محترم درخواست رسیدگی و صدور گواهی عدم سازش جهت اجرای طلاق دارند.»

در برگه‌ های دادخواست هیچ توضیحی درباره دلایل درخواست طلاق یا مستنداتی درباره اختلافات موجود بیان نشده بود. حتی اگر خانم و آقای هنرپیشه دلایلی را به وکلای خود بازگو کرده بودند، وکلا ترجیح داده بودند از توضیحات اضافی بپرهیزند. اصلاً چه اهمیتی داشت که زوج هنرپیشه چه مشکلاتی دارند، آنها هم جزئی از جامعه هستند با همه مشکلات مشترک. از قرار معلوم خانم بازیگر جدا از مهریه سنگین، سند ششدانگ یک آپارتمان در شمال شهر را هم پشت قباله‌ اش داشت و به طور جداگانه هم حق تحصیل، کار و حتی حضانت فرزند احتمالی را گرفته بود. طبق دادخواست ارائه شده زن جوان فقط به دریافت آپارتمان رضایت داده و از باقی مطالبات خود صرفنظر کرده بود.

براساس روال رسیدگی به مناقشات در دادگاه‌ های خانواده، قاضی زوج را ابتدا به واحد مشاوره و سپس داوری ارجاع داد، هر چند نتیجه احتمالی این نامه نگاری کاملاً قابل پیش‌ بینی است. با این حال پرونده به دریافت گزارش‌ های مربوطه موکول شد.

در آن صبح گرم مرداد، هیچ یک از طرفین دعوا در دادگاه خانواده حضور نداشتند، شاید هر کدام از آنها در گوشه‌ ای از کشور و دریک فیلم سینمایی مشغول ایفای نقش بودند، هر چند در بازی زندگی نتوانسته بودند بخوبی ظاهر شوند. زندگی خانم و آقای هنرپیشه معمولاً شرایطی داشت که کمتر همدیگر را ببینند و کمتر غذای خانه را میل کنند. با این حال یکی از آنها در مصاحبه‌ ای با یک نشریه گفته بود؛ کاش زودتر ازدواج کرده بودند. آن یکی هم از درک متقابل همسرش حرف زده بود. شاید در آن لحظه حق داشتند، اما حالا زندگی مشترک آنها از نقطه آرامش خارج، به کشمکش وارد شده و در نهایت به اوج رسیده بود. در یکی از فیلم‌ هایی که بازی کرده بودند دیالوگ مشهوری از زبان یکی‌ شان با این مضمون بیان می‌ شد؛ «واقعاً هیچ کسی برای طلاق گرفتن ازدواج نمی‌ کنه…» و طرف مقابل ادامه می‌ داد: «آره خب؛ همه فکر می‌ کنن بهترین انتخاب رو داشتن…ولی بستگی داره بعداً چه اتفاقی بیفته.»

به نظر می رسد شایعه بودن این خبر احتمال بیشتری داشته باشد به هر حال امید می رود بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدلزوج هنرمند سال های سال در کنار هم بیش از پیش زندگی خوب و شادی داشته باشند.

منبع : تابناک

0 / 5. امتیازات: 0

اکسیر آموز - مدرسه آنلاین اینترنتی

 • دیدگاه ها

افزودن دیدگاه

 • آواتار کاربر سیدحسین نقدی
  سیدحسین نقدیمهمان
  2024-01-28 21:09

  عالیه خیلی ممنون خیلی لطف کردین بهمون

 • آواتار کاربر روح الله
تقی زاده
  روح الله تقی زادهمهمان
  2024-01-16 07:18

  خیلی ممنون از توضیحاتون خوبتون

 • آواتار کاربر ابوالفضل
محسنی
  ابوالفضل محسنیمهمان
  2023-11-26 10:45

  مطالب بی نظیر بود

 • آواتار کاربر محمدرضا
آزاد
  محمدرضا آزادمهمان
  2023-11-16 09:36

  خیلی ممنون از سایت خوبتون😍😍🙏🏻

 • آواتار کاربر مجتبی
کاظمی
  مجتبی کاظمیمهمان
  2023-09-23 13:00

  اکانت اینستا هم دارید؟

 • آواتار کاربر میثم
محرابی
  میثم محرابیمهمان
  2023-09-22 20:18

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنین

 • آواتار کاربر وحید
شریفی
  وحید شریفیمهمان
  2023-08-28 22:00

  کانال تلگرامی هم دارید ؟

 • آواتار کاربر غلامرضا
حسینی
  غلامرضا حسینیمهمان
  2023-08-20 10:45

  حساب توییتری هم دارید؟

 • آواتار کاربر امین
محمدزاده
  امین محمدزادهمهمان
  2023-07-31 21:00

  Awli bood

 • آواتار کاربر محمد
خانی
  محمد خانیمهمان
  2023-07-24 00:27

  سایتتون واقعا عالیه

 • آواتار کاربر مسلم
حمیدی
  مسلم حمیدیمهمان
  2023-06-24 23:09

  ممنونم واقعا خیلی زحمت می کشید.همینم خوبه 😍😍خدا خیرتون بده

 • آواتار کاربر عزیز
سلیمی
  عزیز سلیمیمهمان
  2023-06-05 20:18

  بسیار گویا و شفاف بیان کردید

 • آواتار کاربر عبدالله
ناصری
  عبدالله ناصریمهمان
  2023-05-15 22:18

  چقد خوبین شما

 • آواتار کاربر پرویز
آزاد
  پرویز آزادمهمان
  2023-04-06 20:36

  میتونیم توی سایت شما مطلب بنویسیم؟

 • آواتار کاربر وحید
هامون
  وحید هامونمهمان
  2023-04-06 09:27

  ایولا

 • آواتار کاربر اسدالله
نامور
  اسدالله نامورمهمان
  2023-02-24 22:36

  دمتون گرم

 • آواتار کاربر وحید
داوودی
  وحید داوودیمهمان
  2023-02-24 06:16

  بی نظیر هستید

 • آواتار کاربر محمدحسن
بابایی
  محمدحسن باباییمهمان
  2023-02-19 02:04

  aaaaliii bood

 • آواتار کاربر مسلم
شفیعی
  مسلم شفیعیمهمان
  2023-01-31 10:20

  مثل همیشه عالی و کاربردی