دانلود سریال گیسو دانلود سریال دراکولا

نتیجه بازی پرسپولیس و پیکان پنجشنبه 4 آذر 95 + دانلود خلاصه و گلها

4 آذر 1395
0

نتیجه بازی پرسپولیس و پیکان پنجشنبه 4 آذر 95 + دانلود خلاصه و گلها

نتیجه بازی پرسپولیس و پیکان پنجشنبه 4 آذر 95

نتیجه بازی پرسپولیس و پیکان ۴ آذر ۹۵, نتیجه نهایی پرسپولیس پیکان پنجشنبه ۴ آذر ۹۵,دانلود خلاصه پرسپولیس پیکان ۴ آذر ۹۵,فیلم بازی پرسپولیس پیکان ۴ آذر ۹۵,گل‌های بازی پرسپولیس پیکان ۴ آذر ۹۵,پرسپولیس پیکان,گزارش بازی پرسپولیس و پیکان پنجشنبه ۴ آذر ۹۵ ,پرسپولیس,

نتیجه بازی پرسپولیس و پیکان پنجشنبه 4 آذر 95 + دانلود خلاصه و گلها

نتیجه بازی پرسپولیس و پیکان ۴ آذر ۹۵

پنجشنبه ۴ آذر ۹۵ ، هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال

پرسپولیس – پیکان

تیم های پرسپولیسو پیکان ، از چارچوب هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران، در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

پیش بازی پرسپولیس و پیکان :

پرسپولیس که به واسطه حضور نداشتن در جام حذفی تعطیلاتی ۲۷ روزه را پشت سر گذاشته است دوباره باید برای حفظ صدرنشینی به تلاش خود ادامه دهد.

پیکان و پرسپولیس از جمله تیم های موفق این فصل بودند. هر دو تیم هفته دهم را با موفقیت به پایان رساندند. پرسپولیس با گل دقایق پایانی‌اش نفت آبادان را شکست داد و صدر جدول را حفظ کرد، پیکان هم یک برد خیره کننده در تبریز را جشن گرفت.پیکان البته در این مدت حذفی باورنکردنی در جام حذفی را تجربه کرده است، دقیقا مثل پرسپولیس.

به هر حال بازی که در ورزشگاه شهدای شهر قدس انجام می شود برای دو تیم اهمیت زیادی دارد. پرسپولیس نفس تراکتورسازی را پشت سر خود حس می کند و یک لغزش به معنای از دست دادن صدر جدول است. در سوی دیگر پیکان برای اولین بار در این فصل موفق شده خود را تا رده چهارم بالا بکشد و به دنبال حفظ این جایگاه ارزشمند است.

نتیجه نهایی : پرسپولیس ۰ پیکان ۰

دانلود خلاصه و گلهای بازیپرسپولیس و پیکان

*********************************************

دانلود فیلم خلاصه بازی پرسپولیس ۰ پیکان ۰

دانلود با لینک مستقیم

مطالب مشابه
دیدگاه بگذارید 0