clash 2

ماجرا و علت فیلتر شدن کلش آف کلنز Clash Of Clans : کلش فیلتر شد ؟

16 مارس 2023

ماجرا و علت فیلتر شدن کلش آف کلنز و کلش رویال Clash Of Clans

کلش آف کلنز و کلش رویال: آیا بازی های سوپرسل در ایران فیلتر شده است؟

آیا بازی های سوپرسل در ایران فیلتر شده است؟

ماجرا و علت فیلتر شدن کلش آف کلنز Clash Of Clans

ایران توسط بازی کلش تحریم شد؛ امکان ورود به بازی با آی‌پی ایران نیست!

تفریحی سنتر : داستانی که دیگر تکراری شده است. تحریم کاربران ایرانی بازی کلش آو کلنز این بازی را به کل از دسترس خارج کرد.

تکراتو نوشت: کاربران ایرانی  اعلام کردند که بازی کلش آف کلنز از دسترس خاج شده است. البته این برای اولین‌بار نیست که تحریم کاربران ایرانی بازی کلش آو کلنز انجام می‌گیرد و همچنین ایران تنها کشوری نیست که امکان دسترسی به این بازی را ندارد. اما ظاهراً این‌بار با سری‌های قبلی متفاوت است چرا که شرکت سوپرسل رسماً اعلام کرده است که این بازی را در ایران تحریم کرده است.

کاربران ایرانی گزارش دادند امکان ورود به سرور بازی Clash of Clans را ندارند. استودیو «سوپرسل» (Supercell) در بیانیه‌ای این بازی را برای کاربران ایرانی تحریم کرده است.

بازی موبایل «کلش آف کلنز» (Clash of Clans) بی‌شک از محبوبیت بالایی نزد کاربران ایرانی برخوردار است. ساعاتی پیش، کاربران ایرانی اعلام کردند مجوز ورود به منوی اصلی بازی Clash of Clans را از دست داده‌اند. آن‌ها به محض ورود به منوی اصلی بازی، با اخطار «خطای ورود به سیستم: موقعیت مکانی فعلی شما ورود به سیستم را پشتیبانی نمی‌کند» مواجه می‌شوند. گفتنی است سرورهای بازی Clash of Clans در ماه‌های گذشته در ایران فیلتر شد اما دوباره شاهد رفع فیلتر شدن آن بودیم.

کاربران ایرانی ابتدا فکر کردند این مشکل از سمت داخل به وجود آمده است. اما شرکت Supercell تایید کرد با اعمال سیستم‌های امنیتی قرار است مانع ورود کاربران ساکن مناطق تحریم شده شود. بیانیه تحریم بازی Clash of Clans به برخی مناطق بدین گونه است:

ما به علت تحریم‌های بین‌‎المللی و تعهدات قانونی، بازی‌هایمان را در برخی از کشورها منتشر نمی‌کنیم. اگر در یک کشور پشتیبانی‌نشده قرار داشته باشید، توانایی دسترسی به بازی‌هایمان را نخواهید داشت. Clash of Clans از امروز سیستم‌های امنیتی جدیدی را اعمال کرده است که جلوی دسترسی از مناطق پشتیبانی نشده را می‌گیرد.

باید گفت ایران تنها کشوری نیست که تحت تحریم شرکت «سوپرسل» قرار گرفته است. کشورهایی چون روسیه و بلاروس قادر به دسترسی به سرورهای این بازی نیستند. با این حال، کاربران ایرانی باید راهکاری تازه برای دسترسی به سرورهای بازی مزبور پیدا کنند. گزارش‌ها حاکی از این است که هنوز بازی «کلش رویال» Clash Royal در ایران مسدود نشده است.

 

3 / 5. امتیازات: 2


سرویس جدید : تاپ تن تفریحی سنتر

 • دیدگاه ها

افزودن دیدگاه

 • آواتار کاربر محمدجواد
فرجی
  محمدجواد فرجیمهمان
  2023-03-12 00:27

  دستخوش

 • آواتار کاربر جلال
طالبی
  جلال طالبیمهمان
  2023-03-11 19:18

  سایتتون محشرههههه

 • آواتار کاربر حسین
رضا
  حسین رضامهمان
  2023-03-05 18:36

  سایتوتن عالییییییییییی هستش واقعا🙏🙏👌👌👏👏

 • آواتار کاربر مسلم
فاطمی
  مسلم فاطمیمهمان
  2023-02-25 22:04

  مطالب بی نظیر بود

 • آواتار کاربر مسلم
تابش
  مسلم تابشمهمان
  2023-02-18 07:16

  عاااااااااااالی بود

 • آواتار کاربر میثم
جلیلی
  میثم جلیلیمهمان
  2023-02-09 10:16

  من یکی از کاربران دائمی سایت شما هستم

 • آواتار کاربر هادی
جمالی
  هادی جمالیمهمان
  2023-02-06 13:04

  بي شك بهترينين❤️❤️