دانلود سریال خاتون دانلود سریال زخم کاری

وضعیت تعطیلی مدارس 20 آذر 95 | کدام مدارس فردا شنبه تعطیل است ؟

19 آذر 1395
0

آیا فردا شنبه 20 آذر 95 مدارس تعطیل است ؟

وضعیت تعطیلی مدارس 20 آذر 95 | کدام مدارس فردا شنبه تعطیل است ؟

آیا مدارس و ادارات و بانک ها شنبه 95/9/20 تعطیل است؟

آیا مدارس و دانشگاه ها و ادارات تهران شنبه 20 آذر 95 تعطیل هست؟

خبر تعطیلی مدارس و ادارات شنبه 20 آذر 95

تعطیل

جمعه 19 آذر 1395http://up.tafrihicenter.ir/view/413266/7675575509.gif

23:00 تعطیلی برخی مدارس ابتدایی خراسان رضوی

به گزارش ايران خبر، به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، فردا مدارس ابتدایی فقط در نوبت صبح در مناطق و شهرستان های تربت جام، تاییاد، صالح آباد، فریمان، باخرز، زبرخان، کدکن، جلگه رخ، زاوه، رضویه، احمدآباد، طرقبه و شاندیز، تبادکان، نواحی هفتگانه مشهد تعطیل است.

در شهرستانهای چناران و گلبهار، مدارس ابتدایی با یک ساعت تاخیر در منطقه کدکن، مدارس دوره اول متوسطه(راهنمایی) با یک ساعت تاخیر فعال خواهند بود.

مجموع مقاطع مدارس استثنایی در مناطق ذکر شده نیز تعطیل خواهد بود.

08:00 گزارش هواشناسی

خبرگزاری فارس: بارش برف از بعدازظهر پنجشنبه تا صبح جمعه در ارتفاعات و جاده‌های کوهستانی البرز و استان‌های گیلان، مازندران و گلستان سبب محدودیت دید می‌شود و ‌کولاک و مه غلیظ موجب اختلال در عبور از این نقاط ‌خواهد شد.


در این مدت بارش در ارتفاعات به شکل برف خواهد بود، ضمن آنکه در ارتفاعات استان‌های گیلان، مازندران و گلستان و نیز ارتفاعات البرز وزش باد نسبتاً شدید همراه با کولاک برف پیش بینی می‌شود.

دمای هوا روز پنج‌شنبه تا صبح شنبه در سواحل خزر و از روز جمعه تا یکشنبه در شمال شرق کشور بین 7 تا 10 درجه کاهش خواهد یافت.

در روزهای پنج‌شنبه و جمعه در بخشی از مناطق جنوب و جنوب شرق کشور وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود که در برخی مناطق با گردوخاک همراه خواهد بود.

آیا فردا چهارشنبه 17 آذر 95 مدارس تعطیل است ؟

‌با گذر تدریجی این سامانه طی پنجشنبه تا صبح شنبه‌، علاوه بر سواحل دریای خزر، دمای هوا در نوار شمالی کشور با افت نسبی دما (5 تا 10 درجه) در شمال‌غرب و جنوب رشته کوه البرز در استان‌های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، زنجان، قزوین، تهران، مرکزی ، قم، سمنان و در شمال شرق تا صبح یکشنبه پیش‌بینی می‌شود.

‌همراه داشتن تجهیزات زمستانه برای گذر از جاده‌های کوهستانی البرز به سبب کولاک و برف ضروری است.

آسمان تهران صاف همراه با غبار صبحگاهی و به تدریج ابری به همراه وزش باد و اوایل شب بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود؛ بیشینه و کمینه دما فردا در تهران 14 و 1 درجه خواهد بود، ضمن آنکه روز جمعه بیشینه و کمینه دما به ترتیب 7 و 1- درجه در تهران خواهد بود.

زنجان و ارومیه با کمینه دمای 10 درجه زیر صفر و تبریز با کمینه دمای 14 درجه زیر صفر و همچنین اردبیل با کمینه دمای 13 درجه زیر صفر سردترین نقاط کشور و بندرعباس با بیشینه دمای 28 درجه بالای صفر گرمترین شهر کشور خواهد بود.


تعطیلی مدارس

***تا این لحظه خبری درباره تعطیلی مدارس کشور در روز شنبه 20 آذر 95 منتشر نشده است ، به محض انتشار کانال و سایت بروز میشود.***

برای دریافت سریع آخرین اخبار در مورد تعطیلی مدارس ، به کانال ما در تلگرام بیپوندید.

برای ورود به کانال اینجا کلیک کنید

مطالب مشابه
دیدگاه بگذارید 0