×
وب سایت تفریحی سنتر در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند
دانلود سریال ملکه گدایان دانلود سریال قورباغه دانلود سریال گیسو

کدام مدارس فردا سه شنبه 30 آذر 95 تعطیل است ؟

کدام مدارس فردا سه شنبه 30 آذر 95 تعطیل است ؟

وضعیت تعطیلی مدارس 30 آذر 95 | کدام مدارس فردا دوشنبه تعطیل است ؟

خبر تعطیلی مدارس و ادارات سه شنبه 30 آذر 95

کدام مدارس فردا سه شنبه 30 آذر 95 تعطیل است ؟

دوشنبه 29 آذر 1395http://up.tafrihicenter.ir/view/413266/7675575509.gif

23:45 مدارس 18 منطقه آذربایجان‌شرقی فردا به علت بارش شدید برف تعطیل شد .

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی، به استحضار می‌رساند در پی بارش برف و برودت شدید هوا، فردا سه شنبه 30 آذرماه در شیفت قبل از ظهر 18 منطقه روستایی و شهری استان آذربایجان‌شرقی به شرح زیر در شیفت قبل از ظهر تعطیل اعلام شد.

در شهرستان های ملکان، سراب و نظرکهریز مدارس کلیه مقاطع تحصیلی تعطیل اعلام می‌‌شود.

در شهرستان چاراویماق: کلیه مدارس مقاطع مختلف تحصیلی در ساعت 9 شروع خواهند شد.

در شهرستان هشترود: مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی مناطق شهری و روستایی تعطیل و مدارس مقاطع متوسطه ی دوره ی اول و دوم در ساعت 9 شروع خواهند شد

در شهرستان عجبشیر:

مدارس مقطع پیش دبستانی و ابتدایی مناطق شهری و روستایی تعطیل اعلام می‌گردد.

در شهرستان مراغه:

مدارس کلیه مقاطع مناطق روستائی و مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی مناطق شهری تعطیل اعلام می‌گردد و مدارس مقاطع دوره اول و دوم متوسطه مناطق شهری راس ساعت 9 صبح شروع خواهند شد.

در شهرستان بستان آباد:

کلیه مدارس مقاطع مختلف تحصیلی مناطق شهری و روستایی تعطیل اعلام می‌گردد.

خواجه:

مدارس مقاطع مختلف تحصیلی مناطق شهری و روستایی راس ساعت 9 صبح شروع خواهد شد.

شهرستان بناب:

مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی مناطق شهری و روستائی تعطیل اعلام می‌‌شود.

شهرستان اسکو ، شهرجدید سهند و بخش ایلخچی:

مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی مناطق شهری و روستائی تعطیل اعلام می گردد و مدارس مقاطع دوره ی اول و دوم متوسطه مناطق شهری راس ساعت 9 صبح شروع خواهند شد.

بخش مهربان:

مدارس کلیه مقاطع تحصیلی تعطیل اعلام می‌شود.

در شهرستان آذرشهر:

مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی مناطق شهری آذرشهر و ممقان از ساعت 9 صبح شروع می‌شوند. مدارس کلیه مقاطع مناطق روستایی منطقه آذرشهر از ساعت 9 صبح شروع می‌شوند

در بخش خسروشاه:

مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدائی مناطق شهری و روستائی تعطیل اعلام می‌گردد و بقیه مقاطع (متوسطه دوره ی اول و دوم ) راس ساعت 9 شروع خواهند شد .

صوفیان:

مدارس کلیه مقاطع مناطق شهری و روستائی راس ساعت 9 شروع خواهند شد .

در بخش تیکمه داش:

مدارس کلیه مقاطع مناطق شهری و روستائی تعطیل اعلام می‌‌شود.

شهرستان جلفا:

مدارس کلیه مقاطع تحصیلی مناطق شهری و روستائی تعطیل اعلام می‌‌شود.

شهرستان شبستر و تسوج:

مدارس پیش دبستانی و ابتدائی مناطق شهری و روستائی تعطیل و مدارس بقیه مقاطع راس ساعت 9 صبح شروع خواهند شد.

واحی پنجگانه تبریز:

مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدائی مناطق شهری و روستائی تعطیل اعلام می‌‌شود.

23:30 بارش برف مدارس برخی شهرهای آذربایجان غربی را تعطیل کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، بارش برف مدارس برخی شهرهای آذربایجان غربی را تعطیل کرد و علاوه بر این، در شهرهای اشنویه و مهاباد نیز تمام مقاطع تحصیلی تعطیل شده است. با توجه به شدت بارش برف و برودت هوا در مرکز استان آذربایجان غربی، امروز دوشنبه مقاطع ابتدایی نواحی یک و دو ارومیه در نوبت بعد از ظهر تعطیل اعلام شده است. علاوه بر این، با توجه به شدت بارش برف و برودت هوا در برخی مناطق و شهرستان‌های استان، مدارس منطقه نازلو، سیلوانا و صومای برادوست در تمام مقاطع تحصیلی در شیفت بعد از ظهر تعطیل اعلام شد. مدارس مقطع ابتدایی در شیفت بعد از ظهر در شهرهای پیرانشهر، سردشت، نقده و نیز مدارس مقطع ابتدایی شهری و تمام مقاطع تحصیلی روستایی بوکان نیز براثر بارش برف سنگین تعطیل شد. هم اکنون بارش برف در شهرهای ارومیه، مهاباد،اشنویه، بوکان، پیرانشهر، نقده، تکاب، راژان، سرو، گردنه قوشچی، بوکان و سردشت شاهد بارش برف هستیم. براساس گزارش اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی، این بارش‌ها تا اواخر وقت امروز ادامه خواهد داشت و از فردا شاهد آسمانی نیمه ابری در شهرهای مختلف استان خواهیم بود. براساس این گزارش پیش‌بینی می‌شود دمای هوا در شهرهای مختلف استان آذربایجان غربی از فردا با افت قابل توجهی همراه باشد.

23:00 بارش سنگین برف و برودت هوا برخی مدارس زنجان را تعطیل کرد

زنجان- مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: به علت بارش سنگین برف و برودت هوا همه مدارس مقاطع تحصیلی برخی مناطق استان زنجان تعطیل شد.

مرتضی تمجیدی در گفتگو با خبرنگار مهرافزود:با توجه به برودت هوا و بارش سنگین برف تمام مقاطع تحصیلی شهرستانهای ماهنشان، انگوران، زنجانرود ، خدابنده ، بزینه رود و سلطانیه و مقاطع ابتدایی و متوسط اول نواحی یک و دو شهر زنجان روز سه شنبه ۳۰ آذرماه تعطیل شد.

در حال حاضر بارش برف در سطح نقاط مختلف استان زنجان در جریان است و باعث لغزندگی معابر و پیاده روها شده است.

22:30 اردبیل – به دلیل تداوم برودت هوا و بارش برف تعطیلی مدارس استان اردبیل به روز ششم رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، از اواخر هفته گذشته فعالیت سامانه سرد بارشی موجب شد تا دمای اغلب مناطق استان کاهش یابد.

بطوریکه در ۲۴ ساعت گذشته دمای هوای نیر به ۲۰ درجه زیر صفر رسید و هواشناسی استان اردبیل اعلام کرد که دمای تمامی شهرهای استان زیر صفر است.

در این میان بعد از سه روز تعطیلی در روزهای پنج‌شنبه، جمعه و شنبه مدارس در روزهای یکشنبه و دوشنبه و در هر دو نوبت صبح و بعدازظهر بیشتر در مناطق مرکزی و جنوبی استان اردبیل تعطیل اعلام شد.

اما برودت هوا موجب شد آموزش‌وپرورش استان مدارس ۱۲ شهر را تعطیل اعلام کند. بطوریکه بر اساس اطلاعیه صادره روز سه‌شنبه ۳۰ آذرماه مدارس سری قبل از ظهر در اردبیل، خورش رستم، کوثر، شاهرود، نمین و هیر پیش‌دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول تعطیل اعلام شد.

همچنین مدارس ارشق، سرعین، لاهرود، خلخال، مشگین شهر و نیر در مقطع پیش‌دبستانی و ابتدایی به دلیل بارش برف و برودت هوا تعطیل اعلام شده است.

در این میان تعطیلی مکرر مدارس این نگرانی را در بین والدین به وجود آورده است که برنامه‌های درسی مدارس چگونه جبران خواهد شد.

از سویی هواشناسی استان اردبیل اعلام کرده است که تا هفته آینده دمای هوا به مراتب کاهش یافته و یخبندان در اغلب شهرهای استان مشاهده خواهد شد.

موضوعی که تداوم تعطیلی مدارس را در یک روز فعالیت تحصیلی باقی مانده از هفته جاری تقویت می‌کند و به نظر می‌رسد تعطیلی مدارس فاصله اندکی با رکورد ۹ روزه به دلیل تعطیلی روزهای پنج‌شنبه و جمعه دارد.

19 دسامبر 16 هیچ دیدگاه اخبار تعطیلی مدارس

avatar