37549 944

آب همه مناطق اهواز تا ظهر امروز وصل می‌شود

2 ژانویه 2017
0

‌علت قطع شدن آب اهواز امروز دوشنبه 13 دی 95

قطع شدن آب خوزستان امروز دوشنبه 13 دی 95

‌علت قطع شدن آب اهواز امروز دوشنبه 13 دی 95 + تعطیلی مدارس

سه شنبه 14 دی 1395

10:15 آب همه مناطق اهواز تا ظهر امروز وصل می‌شود

بنابر اعلام شرکت آبفای اهواز مشکل قطعی و افت فشار در اهواز تا ظهر امروز حل می‌شود.

کیماسی، مدیر روابط عمومی شرکت آبفای اهواز در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این خبر اظهار کرد: خوشبختانه تصفیه‌خانه شماره دو اهواز که دچار نقص شده بود، تعمیر شد و این تصفیه خانه از ساعت 20 گذشته وارد مدار شد و هم اکنون با تمام ظرفیت خود در حال کار است.

وی افزود: تصفیه خانه شماره 2 اهواز آب 70 درصد اهواز شامل مناطق غرب اهواز و قسمتی از شرق را تامین می‌کند و در حال حاضر مشکل قطعی حل شده و فقط افت فشار در برخی مناطق وجود دارد و آن هم به دلیل خلل بوجود آمده اخیر در شبکه است که تا ساعت 12 امروز این مساله نیز برطرف می‌شود.

کیماسی تصریح کرد: این تصفیه‌خانه قدیمی و نیازمند بازسازی است. بازسازی این تاسیسات هم به اعتبارات خاصی نیاز دارد و لازم است فکری برای تصفیه‌خانه‌های آب اهواز شود زیرا با توجه به قدیمی بودن ممکن است هرازگاهی مشکل یا نقصی در تصفیه خانه بوجود آید و این نوقص از قبل، قابل پیش‌بینی نیست؛ مثل این مشکلی که این روزها بوجود آمد.

منبع : ایسنا

دوشنبه 13 دی 1395

13:15 قطعی آب مدارس نوبت عصر اهواز را به تعطیلی کشاند

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، قطعی آب در مناطق غرب اهواز که از شب گذشته تا عصر امروز ادامه خواهد داشت باعث تعطیلی مدارس نوبت تمام مدارس اهواز شد.

اداره کل آموزش و پرورش خوزستان اعلام کرده با توجه به اهمیت سلامت دانش آموزان و نیاز آنان به آب ترجیح دادیم که تمام مدارس این کلانشهر در نوبت بعد از ظهر تعطیل شوند.

بنا به اعلام شرکت آبفای اهواز با توجه به اشکالات پیش آمده در روند تعمیرات تصفیه خانه آب شماره دو اهواز٬ مناطق غرب اهواز تا ساعت 17 امروز، 13 دی ماه با قطعی و افت فشار آب مواجه هستند.

برخی منابع از احتمال ادامه قطعی آب در اهواز تا فردا خبر می‌دهند.

08:00 قطع آب غرب اهواز از بامداد دوشنبه

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان،مدیرروابطعمومی شرکت آبفای اهواز گفت: به علت انجام پاره‌ای تعمیرات در تصفیه خانهآب شماره دو اهواز، از ساعت یک تا چهار بامداد روز دوشنبه مورخ 13 دی ماه این تصفیه خانه خاموش و از مدار خارج خواهد شد.

پژمان کیماسی افزود: شهروندان منطقه غرب اهواز مثل پردیس، گلستان، کمپلو، بیت سیاحی، کیانپارس و کیان آباد ضمن صرفه جویی در مصرف آب، نسبت به ذخیره سازی آب اقدام کنند.

تصفیه خانه غرب اهواز به حدود 70 درصد مشترکان شهر اهواز آبرسانی می کند.

شرکت آب و فاضلاب کلانشهر اهواز حدود 400 هزار مشترک دارد.

0 / 5. امتیازات: 0

  • دیدگاه ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(