×
وب سایت تفریحی سنتر در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند
دانلود سریال ملکه گدایان دانلود سریال قورباغه دانلود سریال گیسو
 • خانه
 • »
 • اسکان نوروزی فرهنگیان 99 | آدرس سایت ثبت نام اسکان فرهنگیان نوروز ۹۹

اسکان نوروزی فرهنگیان 99 | آدرس سایت ثبت نام اسکان فرهنگیان نوروز ۹۹

آدرس سایت ثبت نام اسکان فرهنگیان نوروز 99 + زمان ثبت نام اسکان 1399

سایت ثبت نام اسکان فرهنگیان نوروز ۹۹ + زمان ثبت نام اسکان نوروزی 1399

آدرس ثبت نام سايت اسکان فرهنگيان برای نوروز ۹۹

آدرس سایت ثبت نام اسکان فرهنگیان نوروز 99+ زمان ثبت نام اسکان 1399

شرایط اسکان فرهنگیان در نوروز ۹۹ اعلام شد

به گزارش تفریحی سنتر ، معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع شیوه‌نامه و دستورالعمل طرح اسکان نوروزی فرهنگیان با شعار کیفیت مطلوب، امنیت پایدار و مسافرت ارزان را به ادارات کل آموزش‌وپرورش استان‌ها ابلاغ کرد.

بر اساس این شیوه‌نامه، ادارات کل آموزش‌وپرورش استان‌ها باید علاوه بر استفاده از تمام ظرفیت‌ها و امکانات موجود با تشکیل جلسات و کارگروه‌های تخصصی اسکان در سطح استان و نواحی برای برنامه‌ریزی، سازمان‌دهی، هماهنگی، کنترل و نظارت اقدام کنند.

از جمله اقدامات ذکر شده در این شیوه‌نامه بدین شرح است:

رعایت اصول ایمنی و بهداشتی مدارس طرح اسکان، توجه به بهسازی و زیباسازی پایگاه‌های پذیرش، اطلاع‌رسانی لازم با نصب بنرهای اسکان در ورودی شهرها و محل‌های مناسب با رویکرد هدایت مسافرین.

برپایی نمایشگاه‌های بومی و سنتی در جوار پایگاه‌های اسکان به جهت آشنایی بافرهنگ و سنن محلی، معرفی جاذبه‌های توریستی وگردشگری استان مربوطه، تهیه و تحویل فرم نظرسنجی از مهمانان نوروزی در حین پذیرش در پایگاه‌ها و مدارس اسکان،استفاده از سیستم نوبت‌دهی در پایگاه‌ها به‌منظور ایجاد زمینه فرصت عادلانه برای میهمانان فرهنگی و نصب دستگاه‌های کارت‌خوان در تمام پایگاه‌ها با رویکرد شفاف‌سازی امور مالی و واریز درآمدها به‌حساب اختصاصی دولت، پرداخت حق‌الزحمه عوامل اجرایی برابر شیوه‌نامه اسکان همانند سال گذشته.

آغاز رزرو اینترنتی از 9 اسفند

آماده سازی سایت اسکان به منظور رزرو در بازه زمانی9 اسفند لغایت 23 اسفند 98 انجام می‌شود و زمان لغو و رزرو اینترنتی تا 48 ساعت قبل از تاریخ رزرو و اسکان میسر است.

درآمدهای حاصل با رعایت قوانین و مقررات مربوط تابع مفاد توافقنامه مبادله با سازمان برنامه و بودجه استان است، لذا ارقام و نسبت‌های اعلام شده در شیوه‌نامه ابلاغی جنبه پیشنهادی دارد.

همچنین مدارس گروه «ویژه» به مدارسی گفته می‌شود که دارای اتاق‌های مجهز به تخت، فرش، یخچال، تلویزیون، وسایل گرمایشی و سرمایشی، پتو و بالش است. (حمام و آشپزخانه مشترک)‌ «مراکز پردیس دانشگاه فرهنگیان،‌ اردوگاه‌ها و مدارس».

تعرفه اسکان طبق جدول ذیل است؛ البته تعرفه اسکان اردوهای راهیان نور، کارکنان دولت (لشگری و کشوری و مشاغل آزاد) نسبت به سال گذشته 20 درصد افزایش می‌یابد.

شرایط اسکان فرهنگیان در نوروز ۹۹

اگر شما٬ تجربه اسکان در خانه های معلم در ۳۱ استان کشور را دارید و نظر و دیدگاهی درباره کمیت و کیفیت خدمات رسانی آموزش و پرورش به مسافران فرهنگی و غیر فرهنگی دارید٫ تجربیات خود را از طریق بخش کامنت در انتهای این گفتار با ما به اشتراک بگذارید.

با همراه باشید.

آدرس سایت ثبت نام اسکان فرهنگیان نوروز 98

اسکان نوروزی فرهنگیان در شهر تهران٬ از اواخر اسفند ماه آغاز و تا 13 فروردین ماه ادامه خواهد داشت. اولویت اسکان٬ با خانواده بزرگ آموزش و پرورش و در خانه های معلم است اما در صورت تکمیل ظرفیت٬ از کلاس های مدارس نیز که از بیست و هشتم اسفند ماه 98 آماده سازی می شود٬ استفاده خواهد شد.

ثبت نام مراکز اسکان نوروزی وزارت آموزش و پرورش همه ساله از اوایل اسفند آغاز و تا بیست و سوم اسفند ماه ادامه می یابد و پذیرش مسافران از صبح بیست و نهم اسفند ماه ۹۷ لغایت عصر دوازدهم فروردین ماه سال 99 انجام می شود. برای رزرو اینترنتی خانه های معلم گه برای اسکان نوروزی مسافران فرهنگی آماده شده است از اوایل اسفند ماه 98 از این لینک استفاده کنید که از زیر مجموعه های پرتال مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش به شمار می رود.

اسکان نوروزی فرهنگیان 99

رزرواسیون به صورت اینترنتی بوده و پرداخت تعرفه رزرو در استان های کشور٬ از طریق پرداخت الکترونیکی شاپرک انجام می شود. پس از واریز مبلغ٬ کد رهگیری برای درخواست کننده صادر می شود که پیگیری الکترونیکی درخواست را فراهم می کند. رزرواسیون خانه های معلم برای هر یک از فرهنیگان٬ برای ۷۲ ساعت امکان پذیر و قابل تمدید نیست.

اگر ۱ شب از اتاق رزرو شده استفاده شود٬ هزینه رزرواسیون شب های بعدی عودت نمی شود. اگر مکانی را رزرو کنید و یک هفته قبل از تاریخ رزرواسیون٬ خواستار کنسل آن باشید٬ ۱۵ درصد مبلغ کل از شما کسر و ما بقی عودت می شود. ۱۲ ساعت قبل از روز رزرو کنسل کنید٬ ۵۰ درصد مبلغ کل پرداختی از شما کسر خواهد شد. لذا پیش از رزرواسیون٬ برنامه حرکتی خود و خانواده را با دقت بررسی کنید. هر زوج فرهنگی٬‌ مجاز به رزرو یک اتاق در خانه معلم سراسر کشور است. ممنوعیتی برای پذیرش افراد مجرد وجود دارد که بهتر است پیش از رزرو٬‌ با خانه معلم مربوطه ٬‌رایزنی کنید.

علاوه بر خانه های معلم٬ بیش از ۱۰۰ هزار کلاس درس در هزاران مدرسه ۳۱ استان کشور در قالب ۴ گروه٫ به ارائه خدمات می پردازند که تعرفه و شرایط رزرو بزودی اعلام می شود:

 • گروه ویژه: خدماتی که در اسکان این گروه قرار دارد٬ بالا ترین سطح اسکان را در اختیار فرهنگیان گرامی قرار داده و مدارسی که در این گروه است٬ اتاق های مبلمان مجهز به یخچال و تلویزیون و وسایل گرمایشی و سرمایشی است. کلیه پردیس های فرهنگیان در سراسر کشور نیز در این گروه قرار دارد.
 • گروه الف: افرادی که در مدارس این گروه اسکان خواهند داشت٬ اتاق های مبلمان مجهز به دستگاه های خنک کننده و گرم کننده داشته و حمام و آشپزخانه با دیگر اتاق ها٬ مشترک است. این گروه٬ خدماتی شبیه به هاستل (hostel) دارند.
 • گروه ب: این گروه٬ حمام٬‌ آشپزخانه و یخچال و تلویزیون مشترک دارند و قیمت پایین تر از گروه الف را در اختیار فرهنگیان نوروز گرد قرار می دهد.
 • گروه ج: پایین ترین قیمت اسکان نوروزی فرهنگیان٬ مربوط به این گروه بوده و اتاق های مجهز به فرش یا موکت داشته و یخچال و تلویزیون و حمام٬ به صورت مشترکی خواهد بود. این گروه در سال ۹۷ حذف شد.

سایت ثبت نام اسکان فرهنگیان نوروز 99

رزرو اینترنتی اسکان مدارس فرهنگایان نوروز 99

 • فرهنگیان محترم و خانواده درجه یک٬ شامل پدر و مادر و همسر و فرزندان٬ اولویت اسکان هستند.
 • کلیه متقاضیان اسکان٬ بایستی کارت ملی داشته باشند و حکم کارگزینی فرهنگی نیز ارائه شود.
 • اولویت اسکان٬ فقط فرهنگیان است و در صورت وجود ظرفیت خالی٬ مسافرین غیر فرهنگی پذیرش می شود.
 • مدت زمان اسکان٬ ۷۲ ساعت است.
 • رزرو اینترنتی از طریق سامانه٬ انجام می شود. اگر رزرو کننده٬ به مکان رزرو شده مراجعه نکند٬ ستاد اسکان نسبت به عودت مبلغ و لغو رزرو اقدام می کند.
 • تعرفه اسکان فرهنگیان و تعرفه رزرو خانه معلم ٬ هفته اول اسفند ۹۷ اعلام خواهد شد. این تعرفه در سال گذشته٬ برای گروه های ۴ گانه فوق الذکر٬ از ۱۲ هزار تومان تا ۲۲ هزار تومان متغیر بود.
 • به هر فرهنگی٬ یک اتاق تعلق می گیرد و تعداد بیشتر٬ بر اساس تعرفه آزاد محاسبه خواهد شد.
 • تعرفه اسکان در اردوگاه های وزارت آموزش و پرورش در سراسر کشور با تعرفه های گروه های ۴ گانه متفاوت است و اسفند 98 اعلام می شود.

جهت ثبت نام و اطلاعات تکمیلی به آدرس سایت eskan.medu.ir مراجعه نمایید.

ثبت نام اینترنتی اسکان معلمان نوروز 96, www.skan.medu.ir, سایت اسکان فرهنگیان, زمان ثبت نام اسکان فرهنگیان نوروز 96, زمان ثبت نام اسکان فرهنگیان, تاریخ ثبت نام اسکان فرهنگیان نوروز 96, اسکان فرهنگیان نوروز 1396,

اسکان فرهنگیان نوروز 99

آمادگی برای اسکان فرهنگیان در نوروز ۹۹

به گزارش عصر شهروند، گودرز کریمی فر مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در خصوص کمیت و کیفیت خدمات برای اسکان نوروزی فرهنگیان در نوروز ۹۹ گفت: ما امسال برای نوروز ۹۹ قریب به ۴۹۵ پایگاه پذیرش فرهنگیان را در سراسر کشور آماده و عملیاتی کردیم به اضافه ۲۵ هزار مدرسه در قالب ۱۰۰ هزار کلاس درس. همچنین ۲۸ هزار نفر از عوامل اجرایی پای کار را در قالب ادارات تعاون و رفاه سراسر کشور اسکان نوروزی را با شعار “کیفیت مطلوب، امنیت پایدار و مسافرت ارزان” برای فرهنگیان عملیاتی کرده ایم.

سامانه اسکان فرهنگیان نوروز 99

وی ادامه داد: ۳۶۵ مرکز رفاهی را به اضافه ۵۰ پردیس دانشگاهی و ۳۰۰ اردوگاه را نیز مجهز کرده و با تراز و جایگاه عالی برای فرهنگیان آماده کردهایمکه شامل ۱۶ هزار و ۸۰۰ تخت خواب برای اسکان فرهنگیان در این مراکز است.

کریمی فر بیان کرد: در کنار اینها ما ۲۲۷ تالار با ۶۶ هزار صندلی و ۱۳۸ هزار رستوران با ۵ هزار صندلی را آماده خدمت رسانی به فرهنگیان کردهایمتا در راستای منزلت اجتماعی فرهنگیان در سراسر کشور در نوروز به آنها خدمات ارائه دهند. شعار دیگر ما حذف کمیت گرایی و تقویت کیفیت مداری است. از همین رو مدارس گروه “الف”، ممتاز و “ب”را تقویت کردیم و مدارس گروه “ج”که کمترین امتیازات و شاخص‌های رفاهی را دارند، یک درجه ارتقا دادهایمیاحذفکردهایم.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در خصوص ارتقا کمیت و کیفیت خدمات مراکز رفاهی در استان‌هایی که متقاضی بیشتری دارد نیز اظهار کرد: دقیقاً بر اساس ۵ مقوله برنامهریزی، سازماندهی، هماهنگی، کنترل و نظارت و تجاربی که از سنوات قبل داشتیم، استان‌هایی را که احساس می‌کنیم بیشتر گردش پذیر هستند، مثل خراسان رضوی، فارس، اصفهان را از نظر اسکان و امکانات به روز می‌کنیم.

03 فوریه 19 9 دیدگاه

9

avatar
9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
رحیمشاهینجعفراصغرولی Recent comment authors
رحیم
رحیم

سلام مدت زمان اسکان را برای هر استان 6روز باشد

شاهین
شاهین

سلام خدمت مسئولین محترم اموزش وپرورش کشورـ مدارسی را که برای فرهنگیان عزیز جهت اسکان درنظر گرفته اید اصلا در شان یک فرهنگی نیست. مسئول محترم ,اگرشما یک ساعت دراین مدارس بمانیدمحال است همچین جایی را قبول کنید.چرانمی توانیدحداقل امکاناتی را از دولت بگیرید ودراختیارهمکاران قراردهیدمگرما با بقیه ی کارکنان دولت چه فرقی داریم که انها در اسکانهای مجهز باشندو ما با موشهاو مورچه هاو…در کلاسها سر کنیم.خواهشمندم به خود بیاییدوبه اینده ی کشور عزیزمان فکرکنید.

جعفر
جعفر

سلام زمان ماندگاری برای هر استان 10 روز باشد

اصغر
اصغر

سلام اسکان فرهنگیان درشان هیچکس نیست مدارس خجالت اوره فکر دیگری بکنید

زهرا
زهرا

پس این خانه معلمان برای از ما بهترونه ،مدرسه های درب و داغون برای ما معلمای بیچارست شرم آور به خدا….

ولی
ولی

اقا خیلی هم خوب بوده و هست خدا رو شکر امکانات هم خوبه هم میشه ارزان تر از همه جا به شهرهایی بریم که تا حلا ندیدیم

زهرا
زهرا

خیلی متشکرم سایت خوبی دارین ممنون

زهرا
زهرا

نظر لطفتون هستش

سمیرا
سمیرا

خدایی خجالت نمیکشید با این وضعیت کرونا برید مسافرت؟!فرهنگ در حد صفره