perspolis gashgaii

نتیجه بازی پرسپولیس و فولاد چهارشنبه 29 دی 95 + دانلود خلاصه و گلها

1 دسامبر 2017

نتیجه بازی پرسپولیس و فولاد چهارشنبه 29 دی 95 + دانلود خلاصه و گلها

نتیجه بازی پرسپولیس و فولاد جمعه 12 آذر 95

نتیجه بازی پرسپولیس و فولاد چهارشنبه 29 دی 95, نتیجه نهایی پرسپولیس فولاد چهارشنبه 29 دی 95,دانلود خلاصه پرسپولیس فولاد چهارشنبه 29 دی 95,فیلم بازی پرسپولیس فولاد چهارشنبه 29 دی 95,گل‌های بازی پرسپولیس فولاد چهارشنبه 29 دی 95,پرسپولیس فولاد چهارشنبه 29 دی 95,گزارش بازی پرسپولیس و فولاد چهارشنبه 29 دی 95 ,پرسپولیس,

نتیجه بازی پرسپولیس و فولاد چهارشنبه 29 دی 95 + دانلود خلاصه و گلها

چهارشنبه 1395/10/29 ساعت: 15:00
هفته 17 جام خلیج فارس : فولاد – پرسپولیس
زنده از شبکه سه

شبکه سه 3 : لینک پخش آنلاین

پیش بازیپرسپولیسوفولاد:

شاگردان برانکو ایوانکوویچ پس از کسب دو پیروزی خانگی مقابل سیاه جامگان و سایپا، در حالی فردا مقابل فولاد خوزستان قرار خواهند گرفت که با توقف تراکتورسازی مقابل نفت آبادان، صدرنشینی این تیم در پایان هفته هفدهم تثبیت شده و خطری از این بابت تیم پرسپولیس را تهدید نمی کند. پرسپولیس که در چهار دیدار اخیر خارج از خانه خود، تنها یک پیروزی کسب کرده، به دنبال گرفتن انتقام دیدار رفت و تساوی ناامیدکننده خود در حضور خیل تماشاگران خودی است.

در طرف مقابل شاگردان نعیم سعداوی پس از روند رو به رشد خود در انتهای نیم فصل نخست، هفته گذشته مقابل ماشین سازی انتهای جدولی موفق به کسب سه امتیاز نشده و از این بابت به دنبال کسب سه امتیاز شیرین یک دیدار خانگی است. شکست استقلال تهران مقابل استقلال خوزستان، شکست پیکان مقابل صبای قم، توقف تراکتورسازی مقابل نفت آبادان و دیدار مستقیم سپاهان و نفت تهران و امتیازشکنی این دیدار، بستری بسیار مساعدی برای بهبود وضعیت جدول را برای شاگردان سعداوی ایجاد کرده است.

ترکیبپرسپولیسوفولاد:

فولاد:وحید طالب لو، سروش سعیدی، ایوب والی، عبدالله کرمی، سینا مریدی، حمید بوحمدان، احمد عبدالله زاده، ماتیاس چاگو، عبدالله ناصری، اسماعیل شریفات و ساسان انصاری.

پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، حسین ماهینی، صادق محرمی، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، سروش رفیعی، وحید امیری، علی علیپور و مهدی طارمی

نتیجه بازی رفتپرسپولیسوفولاد:پرسپولیس یک- فولاد خوزستان یک

محرومان بازیپرسپولیسوفولاد:

پرسپولیس: فرشاد احمدزاده

جایگاهپرسپولیسوفولاددر جدول در پایان هفته شانزدهم: پرسپولیس با ۳۵ امتیاز اول، فولاد با ۲۳ امتیاز ششم.

داوریپرسپولیسوفولاد:محمدرضا اکبریان – سعید علی نژادیان – هادی طوسی – علی میرغفاری – ناظر: علی خسروی

خلاصه بازیپرسپولیسوفولاد:بازی با دقایقی تاخیر با توجه به مشکلات روی سکوها آغاز شد و در حالی که تصور می شد این مساله می تواند به کیفیت بازیکنان در دقایق ابتدایی تاثیر بگذارد، شاگردان برانکو با استفاده از اصل غافلگیری و البته سریال اشتباهات مدافعان حریف به گل اول دست یابد.

فولاد که در این بازی ضعف بزرگی در درون دروازه و خط دفاعی خود به نمایش گذاشته بود در ادامه نیز با خروج اشتباه طالب لو فرصت گلزنی را نصیب امیری کرد تا این مهاجم کوتاه قامت با ضربه سر دروازه فولاد را باز کند. در ادامه فولاد با فوتبال احساسی و استفاده از کیفیت خط هجومی خود در تلاش برای جبران نتیجه بود اما خط دفاعی سفیدپوشان پرسپولیس مانع از نزدیک شدن آنها به گل این تیم شد.

دو تیم در نهایت در یک نیمه جذاب با دو گل اختلاف به رختکن رفتند و این پرسپولیس بود که بار دیگر در دقایق ابتدایی بازی شوک بزرگ را به فولاد وارد کرد و روی اشتباه مجدد طالب لو و خط دفاعی این تیم گل سوم خود را به ثمر رساند. در ادامه هر دو تیم موقعیت های نصف و نیمه ای برای رسیدن به گل داشتند که عملکرد مدافعان و بی دقتی در زدن ضربات نهایی مانع از رسیدن آنها به خواسته شان شد.

اخطار

محمد انصاری (14) – حسین ماهینی(27) – مسلمان (71) از پرسپولیس

ساسان انصاری (30) از فولاد

شرح گلهای بازیپرسپولیسوفولاد:

فولاد 0 پرسپولیس 1: (دقیقه 2، عبداله کرمی، گل به خودی): اشتباه از طالب لو یک پرتاب اوت نصیب پرسپولیس کرد که این پرتاب بلند اوت را امیری برای طارمی مهیا کرد که در میانه راه با برخورد توپ به سر عبدالله کرمی، گل به خودی فولاد، پرسپولیس را پیش انداخت.

فولاد خوزستان 0 پرسپولیس 2: (دقیقه 11، وحید امیری): در حالی که فولاد در پی گل مساوی بود این وحید امیری بود که از ارسال مسلمان سود برد و از اشتباه طالب لو در خروج سود برد و با ضربه سر گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

فولاد 0 پرسپولیس 3: (دقیقه 48، علی علیپور): ارسال وحید امیری بار دیگر با خروج اشتباه طالب لو همراه شد و قطع توپ توسط طارمی، آن را در اختیار علیپور در آستانه دروازه خالی قرار داد تا این مهاجم ضمن زدن اولین گل فصل خود حساب کار را 3 بر صفر کند.

اتفاقویژه بازیپرسپولیسوفولاد:

تکرار پیروزی در اهواز؛ پرسپولیس که در فصل گذشته موفق شده بود فولاد را شکست دهد اینبار نیز نتیجه برد را مقابل این تیم تکرار کرد و در حالی که در فصل گذشته این پیروزی زمینه صعود و روند موفقیت آمیز آنها را در پی داشت، اینبار باعث شد تا اختلاف امتیازی با جدی ترین تعقیب کننده در صدر جدول برای آنها ایجاد شود. مهمترین مساله برای پرسپولیس و برانکو افزایش آوراژ گل بود که در این زمینه نیز آنها با برتری سه گله به خواسته خود دست یافتند.

بهترین بازیکن:

انتخاب بهترین بازیکن از جمع پرسپولیس در روزی که تمام عناصر آن در قالب تیمی بهترین عملکرد خود را نشان دادند مسلما سخت‌ترین کار ممکن به نظر می رسد. بیرانوند در تک موقعیت‌های حریف عملکرد مناسبی از خود به جا گذاشت و در خط دفاعی نیز سیدجلال حسینی رهبری مناسبی برابر حمله وران فولاد داشت. در این بین نمی توان از عملکرد و درخشش صادق محرمی در اولین تجربه فیکس خود در ترکیب این تیم به سادگی گذشت. او ضمن اینکه در خط دفاعی و در سمت راست مهره ای غیرقابل چشم پوشی نشان داد در فاز تهاجمی نیز بازیکن موفقی نشان داد.

در خط میانی اما محسن مسلمان فراتر از دیگر بازیکنان نشان داد و تکمیل کننده عملکرد دیگر بازیکنان تیمش لقب گرفت. او بارها با پاس‌های دیدنی خود مهاجمان تیمش را در آستانه گلزنی قرار داد و امیری به خوبی از ارسال او سود برد. وحید امیری نیز با دوندگی بالا و گلزنی در این بازی نقش خود را به خوبی در زمین اجرا کرد.

با تمام این تفاسیر تیم کارشناسی ورزش سه محسن مسلمان را در کنار وحید امیری و صادق محرمی به عنوان بازیکنان برتر این بازی معرفی می کند.

دقایق حساسپرسپولیسوفولاد:

دقیقه 4: ساسان انصاری روی ارسال در شش قدم با ضربه ای ناقص دروازه بیرانوند را تهدید کرد که این ضربه از بالای دروازه با فاصله ای کم به بیرون رفت.

دقیقه 10: اشتباهات سریالی مدافعان پرسپولیس و در نهایت توپی که محمد انصاری در اختیار ساسان انصاری قرار داد، با شوت این مهاجم همراه شد که در آستانه دروازه با تکل سیدجلال حسینی راهی به دروازه نیافت.

دقیقه 13: در یک فعل و انفعال ارسال کوتاه امیری به محوطه جریمه به دست مدافع فولاد برخورد کرد و در حالی که پرسپولیسی ها اعتقاد به پنالتی داشتند، اکبریان دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه 27: در حالی که فولاد قصد داشت با هجوم اسماعیل شریفات روی دروازه پرسپولیس خطرساز شود، حسین ماهینی با تکلی بلند او را متوقف کرد و با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 28: اسماعیل شریفات با توپ گیری درون محوطه جریمه با شوتی زمینی دروازه بیرانوند را تهدید کرد که توپش با اختلاف کم بیرون رفت.

دقیقه 30: بار دیگر در شلوغی محوطه جریمه پرسپولیس ساسان انصاری قصد گرفتن پنالتی داشت که علیرغم توقف توسط محمد انصاری داور اعلام ادامه بازی داد و اعتراض شماره سه فولاد یک کارت زرد برای او به همراه داشت.

دقیقه 32: ارسال دیدنی سروش رفیعی از سمت راست با ضربه استثنایی و آکروباتیک مهدی طارمی به تیرک عمودی برخورد کرد و چیزی به جز حسرت برای او همراه نداشت.

دقیقه 41: در حالی که بعد از کرنر پرسپولیس فولادی ها با 4 بازیکن فرصت خوبی روی ضدحمله داشتند، بوحمدان با خودخواهی و شوتی نه چندان مناسب این فرصت ایده آل را از این تیم گرفت.

دقیقه 43: فرار طارمی به شش قدم و ضربه او روی پاس عمقی مسلمان با برخورد به مدافع فولاد راهی کرنر شد اما در ادامه کمک داور با اعلام آفساید این حمله را ناکام گذاشت و توپ در اختیار فولادی ها قرار گرفت.

دقیقه 46: پرسپولیس در اولین فرصت خود توسط محسن مسلمان و شوت او دروازه طالب لو را با خطر مواجه کند که ضربه اش راهی به چارچوب نیافت.

دقیقه 53: ادسون، مهاجم جدید فولاد در اولین حرکت خود بعد از حضور در زمین با بیرانوند تک به تک شد که خروج دروازه بان پرسپولیس مانع از تصاحب توپ توسط این بازیکن شد.

دقیقه 56: مهدی طارمی پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شد که توسط عبدالله کرمی متوقف شد اما داور با عبور از این صحنه در میان اعتراض پرسپولیسی ها برای پنالتی دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه 59: خطای کامیابی نیا روی شریفات یک ضربه ایستگاهی جسبیده به منطقه کرنر نصیب فولادی ها کرد که این ارسال نتوانست خطری روی دروازه پرسپولیس ایجاد کند و مدافعان این تیم توپ را دور کردند.

دقیقه 60: اشتباه مدافعان پرسپولیس در آفساید گیری فرصت خوبی نصیب انصاری کرد که شوت زمینی این بازیکن با دفع مناسب از سوی بیرانوند همراه شد و در ادامه جلال حسینی توپ را دور کرد.

دقیقه 66: سروش رفیعی با تسلط فوق العاده اش روی توپ در محوطه جریمه در ادامه ضربه اش را به سمت دروازه نواخت که با اختلاف این ضربه راهی اوت شد.

دقیقه 69: حرکت پا به توپ محسن مسلمان با ضربه محکم و راه دور او همراه شد که طالب لو در دو مرحله و به شکلی خطرناک این ضربه را مهار کرد.

دقیقه 70: وحید امیری موفق شد طارمی را صاحب موقعیت گلزنی کند و گل چهارم پرسپولیس را رقم بزند که در ادامه داور این گل را نپذیرفت و آن را به دلیل آفساید رد کرد.

دقیقه 86: ارسال خطرناک روی دروازه پرسپولیس با ضربه سر مهاجم فولاد می توانست دروازه بیرانوند را باز کند که عکس العمل فوق العاده این دروازه بان راهی به گل نیافت.

دقیقه 1 + 90: ارسال از سمت راست توسط فولادی ها با ضربه آکروباتیک ارنست همراه شد که توپ بعد از برخورد به سیدجلال حسینی در اختیار بیرانوند قرار گرفت.

نکات:

* علیرغم ثبت قرارداد بختیار رحمانی در شب گذشته با فولاد خوزستان، این بازیکن به دلیل عدم دریافت کارت بازی قادر به همراهی این تیم برابر پرسپولیس نیست و به عنوان تماشاگر در استادیوم حضور یافته است.

* سروش رفیعی و محسن مسلمان با تجربه حضور در فولاد، اینبار در استادیوم غدیر برابر تیم سابق خود به میدان می روند.

* ساسان انصاری نیز چنین شرایطی در فولاد خوزستان دارد و بعد از نیمکت نشینی در پرسپولیس ترجیح داد به فولاد بازگردد و اکنون با درخشش در این تیم با 12 گل زده عنوان آقای گل لیگ برتر را به خود اختصاص داده است.

* نعیم سعداوی در اولین تقابل خود با برانکو در استادیوم آزادی موفق به کسب تساوی برابر پرسپولیس شد و اکنون در زمین خانگی خود نوید پیروزی برابر این تیم را در نشست خبری خود داده بود.

* رامین رضاییان و محسن ربیع خواه به دلیل مصدومیت و فرشاد احمدزاده به دلیل محرومیت قادر به همراهی پرسپولیس در بازی امروز نیستند.

* وحید طالب لو، دروازه بان سابق استقلال امروز انگیزه زیادی برابر برانکو و پرسپولیس برای اثبات خود دارد. این دروازه بان در زمان حضور برانکو در تیم ملی سابقه حضور در جمع ملی پوشان را داشت.

=====================

منبع:طرفداری/نود/ورزش سه/

 

0 / 5. امتیازات: 0

اکسیر آموز - مدرسه آنلاین اینترنتی

 • دیدگاه ها

افزودن دیدگاه

 • آواتار کاربر داوود
بهرامی
  داوود بهرامیمهمان
  2024-02-03 06:18

  اکانت اینستا هم دارید؟

 • آواتار کاربر مهرداد
صدر
  مهرداد صدرمهمان
  2024-01-07 01:18

  شما کانال تلگرام هم دارین؟

 • آواتار کاربر غلام
کشانی
  غلام کشانیمهمان
  2024-01-04 02:09

  عالی بهترین عاشق سایتونم 😀😘😍❤💝🌷🌺

 • آواتار کاربر بهروز
حقیقی
  بهروز حقیقیمهمان
  2023-11-23 08:27

  با اجازتون بازنشر شد

 • آواتار کاربر مجید
صادقی
  مجید صادقیمهمان
  2023-11-15 23:00

  بي شك بهترينين❤️❤️

 • آواتار کاربر ایمان
ذاکری
  ایمان ذاکریمهمان
  2023-09-28 17:45

  خیلی عالی بود

 • آواتار کاربر حیدر
قشقایی
  حیدر قشقاییمهمان
  2023-08-08 00:36

  حرف نداشت👌🏻

 • آواتار کاربر ابوالقاسم
قربانی
  ابوالقاسم قربانیمهمان
  2023-07-25 14:09

  موفق باشید.

 • آواتار کاربر امین
ملک
  امین ملکمهمان
  2023-07-07 12:27

  چه مطلب خوبی

 • آواتار کاربر سعید
نعمتی
  سعید نعمتیمهمان
  2023-05-29 15:36

  بسیار گویا و شفاف بیان کردید

 • آواتار کاربر رامین
پناهی
  رامین پناهیمهمان
  2023-05-13 18:18

  سایتتون واقعا عالیه

 • آواتار کاربر ناصر
فروتن
  ناصر فروتنمهمان
  2023-04-16 13:27

  ممنون ….واقعا سایت کاملی رو ایجاد کردین … 🌷🌷🌷

 • آواتار کاربر امیر
  امیرمهمان
  2023-04-04 22:09

  حساب توییتری هم دارید؟

 • آواتار کاربر یوسف
جنتی
  یوسف جنتیمهمان
  2023-03-25 02:27

  منابع این مطلب کجاست؟

 • آواتار کاربر محمود
راد
  محمود رادمهمان
  2023-02-18 09:48

  چرا اینقد کم؟

 • آواتار کاربر احمد
اسماعیلی
  احمد اسماعیلیمهمان
  2023-02-16 00:16

  بازم درمورد این موضع مطلب بزارین

 • آواتار کاربر حمیدرضا
خسروی
  حمیدرضا خسرویمهمان
  2023-02-11 10:12

  سپاس 🌹🍃

 • آواتار کاربر سیدعلی
شهبازی
  سیدعلی شهبازیمهمان
  2023-02-08 02:32

  این مطلب حرف نداشت

 • آواتار کاربر حیدر
نامور
  حیدر نامورمهمان
  2023-02-03 03:32

  سلام عالی بود