1

نتیجه بازی پرسپولیس و گسترش فولاد دوشنبه 4 بهمن 95 + دانلود خلاصه و گلها

1 دسامبر 2017

نتیجه بازی پرسپولیس و گسترش فولاد دوشنبه 4 بهمن 95 + دانلود خلاصه و گلها

نتیجه بازی پرسپولیس و گسترش فولاد دوشنبه 4 بهمن 95

نتیجه بازی:پرسپولیس 1 گسترشفولاد0

نتیجه بازی پرسپولیس و گسترش فولاد دوشنبه 4 بهمن 95 + دانلود خلاصه و گلها

دوشنبه 1395/11/04 ساعت: 16:45
هفته 18 جام خلیج فارس : پرسپولیس – گسترش فولاد
زنده از شبکه سه

شبکه سه 3 : لینک پخش آنلاین

پرسپولیس با پیروزی هفته گذشته مقابل فولاد اختلاف خود را با تراکتورسازی بیشتر کرد تا قدم بلندی برای قهرمانی بردارد. آن ها تاکنون توانسته اند 11 برد، 5 تساوی و 1 شکست کسب کنند. با این نتایج سرخپوشان 38 امتیاز به دست آورده اند و صدرنشین مطلق تیم می باشند. شاگردان برانکو ایوانکوویچ در لیگ شانزدهم، هیچ شکستی را در ورزشگاه آزادی متحمل نشده اند. پرسپولیسی ها در لیگ شانزدهم فقط 1 گل در ورزشگاه آزادی مقابل فولاد در هفته دوم دریافت کردند و در 7 بازی بعدی خود هیچ گلی دریافت نکردند. از زمان حضور برانکو، پرسپولیس رکورد های خوبی را از خود به جای گذاشته و یکی از رکورد های آن ها این است که در 8 بازی خانگی خود فقط 1 گل دریافت کردند. در صورتی که سرخپوشان فردا هم دروازه خود را بسته نگه دارند، برای هشتمین بازی پیاپی در ورزشگاه آزادی گلی را دریافت نمی کنند.

گسترش فولاد که در ابتدای فصل نتایج خوبی را کسب نمی کرد، اکنون توانسته وضعیت خود را بهبود بخشد. شاگردان کمالوند با پیروزی مقابل ماشین سازی توانستند خود را از انتهای جدول جدا کنند. گسترشی ها با 5 برد، 9 تساوی و 3 باخت توانسته اند 24 امتیاز کسب کنند و در رده هفتم جدول قرار گیرند. رضا خالقی فر، بازیکن سابق پرسپولیس اکنون در گسترش فولاد حسابی می درخشد و می تواند در بازی فردا یک تقابل جذاب را با تیم سابق خود داشته باشد.

نتیجه بازی رفتپرسپولیس و گسترش فولاد: گسترش صفر- پرسپولیس یک

محروم بازیپرسپولیس و گسترش فولاد:پرسپولیس: محسن مسلمان

جایگاهپرسپولیس و گسترش فولاددر جدول: پرسپولیس با ۳۸ امتیاز اول، گسترش با ۲۴ امتیاز هفتم.

داوری پرسپولیس و گسترش فولاد: احمد صالحی – سعید قاسمی – محمدرضا مدیرروستا – محمد ملکی – ناظر: هدایت ممبینی

ترکیب پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، صادق محرمی، حسین ماهینی، فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی نیا، سروش رفیعی، وحید امیری، علی علیپور و مهدی طارمی

کنفرانس خبری مربیان پرسپولیس و گسترش فولاد

برانکو: بازی سختی مقابل گسترش فولاد خواهیم داشت؛ اگر در مورد رضاییان سؤال نمی‌ شد تعجب می‌ کردم!

آقایی: پرسپولیس تیمی پرقدرت و بزرگ است؛ مقابل پرسپولیس دست و پا بسته نیستیم

خلاصه بازیپرسپولیسو گسترشفولاد: این پیروزی بهای سنگینی برای قرمزها در پی داشت و سه بازیکن این تیم با دریافت کارت از داور دیدار مقابل صبا را از دست دادند. تک گل پرسپولیس در این بازی توسط مهدی طارمی در دقیقه 74 به ثمر رسید درحالی که داوری احمد صالحی عجیب‌ترین اتفاقات این مسابقه را رقم زد.

استادیوم آزادى تماشاگر: 25 هزار نفر

پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینى، محمد انصارى، حسین ماهینى، صادق محرمى، کمال کامیابى نیا، فرشاد احمدزاده(پریموف 90+3)، سروش رفیعى(رامین رضائیان 72)، وحید امیرى، مهدى طارمى(سامان نریمان جهان 90) و على علیپور

سرمربى: برانکو ایوانکوویچ

گسترش فولاد:

فرناندو دخسوس، مرتضی اسدی، سیدمحسن حسینی، بابک حاتمی، مسعود ابراهیم زاده، محمدرضا خرسندنیا(نقی زاده 52)، مگنو باتیستا، رضا خالقی فر، داریوش شجاعیان، یوسف سیدی(امین درویشی 66) و لوسیانو پریرا

سرمربى: فراز کمالوند

اخطار

مسعود ابراهیم زاده(35) – خالفی فر(59) – اسدی(84) از گسترش فولاد

سید جلال حسینی (64) فرشاد احمدزاده(84) – مهدی طارمی(88) از پرسپولیس

شرح گل بازیپرسپولیسو گسترشفولاد:

پرسپولیس یک گسترش فولاد 0: (دقیقه 76، مهدی طارمی): ارسال رامین رضاییان در یک رفت و برگشت با همکاری علیپور و طارمی در موقعیتی تک به تک در اختیار طارمی قرار گرفت و او با ضربه ای دقیق مقاومت گسترش را فرو ریخت.

شرح بازیپرسپولیسو گسترشفولاد:

در حالی دو تیم نیمه اول را با فوتبالی بی روح و سرد خاتمه داده بودند، نیمه دومی متفاوت برابر تماشاگران حاضر در آزادی قرار گرفت و سرخپوشان با حملات پردامنه خود بارها تا آستانه فروپاشی دروازه حریف پیش رفتند. در نهایت اما این مهدی طارمی بود که با تیزهوشی توانست از فرصت به وجود آمده پشت مدافعان حریف سود ببرد و نتیجه را به سود تیم خود خاتمه دهد. گسترش فولاد که برنامه ویژه ای برای کسب امتیاز از این بازی داشت، بعد از گل طارمی بارها به قصد باز کردن دروازه پرسپولیس و بیرانوند برنامه ریزی کردند که در رسیدن به برنامه خود ناکام ماندند. بازی درگیرانه و در نهایت درگیری های به وجود آمده از دیگر صحنه های این دیدار بود که روز پر دردسری را برای احمد صالحی به عنوان داور بازی به همراه داشت.

بهترین بازیکن بازیپرسپولیسو گسترشفولاد:

مرتضی اسدی مدافع وسط تیم گسترش فولاد با هدایت خط دفاعی تیمش روز سختی را برای مهاجمان پرسپولیس رقم زد اما عنوان بهترین شایسته مهدی طارمی است که با سعی و تلاش وافر سرانجام توانست دروازه حریف سختکوش را باز کند.

اتفاق ویژه بازیپرسپولیسو گسترشفولاد:

محرومیت سه بازیکن پرسپولیس از جمع 9 نفری که در آستانه محرومیت با توجه به دو کارته بودن قرار داشتند، از اتفاقات ویژه این دیدار بود. سیدجلال حسینی در خط دفاعی، فرشاد احمدزاده در میانه زمین و مهدی طارمی در خط هجومی سه تلفات پرسپولیس برای بازی با صبای قم بودند که حاصل این دیدار درگیرانه بود.

احمد صالحی داور 45 ساله این مسابقه که در سال 94 بهترین داور فوتبال ایران بوده است، قضاوت عجیب و غریبی داشت و در یک مورد دو خطای روی مهدی طارمی را پنالتی تشخیص نداد. او با سوت‌های نامطمئن خود زیبایی این مسابقه را گرفت.

دقایق حساس بازیپرسپولیسو گسترشفولاد:

دقیقه 16: دو تیم در این دقایق نتوانستند موقعیت خطرناکی روی دروازه یکدیگر ایجاد کنند و پرسپولیس نیز از کرنرهای به دست آورده سودی نبرد.

دقیقه 17: خطای محمد انصاری در میانه میدان و در ضدحمله گسترش فولاد یک ضربه ایستگاهی نصیب این تیم کرد که آبی پوشان از آن سودی نبردند.

دقیقه 19: برخورد توپ به دست محسن سیدی در ضدحمله پرسپولیس تنها یک ضربه ایستگاهی برای این تیم در پی داشت و صالحی از جریمه شخصی خودداری کرد.

دقیقه 22: حرکت دونفره علیپور و مهدی طارمی این مهاجم را با دخسوس تک به تک کرد که طارمی در برخورد با دروازه بان گسترش فولاد متوقف شد اما داور دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه 35: مهدی طارمی در موقعیتی مناسب قصد تدارک یک ضدحمله را داشت که توسط مرتضی اسدی متوقف شد و داور یک کارت زرد به این بازیکن داد.

دقیقه 37: پرتاب اوت برای ماهینی با ضربه از زاویه بسته این مدافع چپ پیش تاخته همراه شد که توپ بعد از برخورد با مدافع گسترش راهی کرنر شد.

دقیقه 48: در دقایق ابتدایی نیمه دوم گسترش فولادی ها با انجام بازی فیزیکی و خطا های پیاپی مانع از شکل گیری حملات پرسپولیس شده اند.

دقیقه : 49: ارسال وحید امیری از شش قدم گسترش فولاد با عبور از محوطه جریمه از سوی مدافعان گسترش فولاد دفع شد.

دقیقه 49: ضدحمله خطرناک گسترش فولاد در آستانه ورود مهاجم این تیم درون محوطه جریمه با تکل فوق العاده سیدجلال حسینی ناکام ماند و تشویق کادرفنی پرسپولیس را به همراه داشت.

دقیقه 54: شوت راه دور و فوق العاده محمد انصاری با مهار مناسب از فرناندو دخسوس همراه شد تا پرسپولیس همچنان از رسیدن به گل محروم باشد.

دقیقه 58: پاس مناسب طارمی برای علیپور بعد از اینکه با دریبل مهاجم شمالی همراه شد با ضربه بی دقت او راهی بیرون شد تا او در زدن دومین گل پیاپی خود با پیراهن پرسپولیس ناکام بماند.

دقیقه 63: سیدجلال حسینی بعد از خطای بازیکن حریف روی او، به اعتراض به داوری پرداخت که این مساله یک کارت زرد برای او به همراه داشت و بازی برابر صبای قم را از دست داد.

دقیقه 75: پرتاب اوت بلند درون شش قدم در حالی که طارمی برای زدن ضربه سر خیز برداشته بود با دفع مدافع گسترش راهی کرنر شد.

دقیقه 75: گسترش با استفاده از ضدحمله در آستانه دروازه پرسپولیس قرار گرفت که شوت زمینی شیمبا به راحتی در اختیار بیرانوند قرار گرفت.

دقیقه 82: روی خطای ابراهیم زاده، داور این بازیکن را با کارت زرد جریمه کرد. در ادامه بازیکنان پرسپولیس معتقد بودند این دومین کارت مدافع گسترش فولاد است و دامنه اعتراضات به درگیری بین بازیکنان منجر شد که داور فرشاد احمدزاده را با کارت جریمه کرد و این بازیکن دیدار برابر صبا را از دست داد.

دقیقه 88: برخورد عجیب مدافع گسترش و هل دادن مهدی طارمی می توانست یک ضربه پنالتی برای پرسپولیس به همراه داشته باشد که داور از این صحنه هم عبور کرد. طارمی در ادامه در اعتراض به این صحنه کارت گرفت و از بازی بعدی تیمش محروم شد.

دقیقه 1+90: ارسال نریمان جهان در آستانه ضربه زدن از سوی وحید امیری توسط دخسوس مهار شد تا فرصت گل دوم از دست پرسپولیس برود.

حواشی بازیپرسپولیسو گسترشفولاد:

* وحید امیری در زمان تجلیل و همدردی از آتش نشانان احساساتی شد و اشک ریخت. او در ادامه به کمک دیگر هم تیمی هایش به زمین رفت.

=====================

نتیجه بازی:پرسپولیس 1 گسترشفولاد0

دانلود فیلم خلاصه بازی و گلهایپرسپولیس و گسترش فولاد 4 بهمن 95

لینک دانلود لینک کمکی

دانلود فیلم گل مهدی طارمی به گسترش فولاد 4 بهمن 95

لینک دانلود لینک کمکی

=====================


 • دیدگاه ها

افزودن دیدگاه

 • آواتار کاربر علی اصغر
عزیزی
  علی اصغر عزیزیمهمان
  2024-07-07 21:18

  afarin matlab khobi bood

 • آواتار کاربر امین
عبدالهی
  امین عبدالهیمهمان
  2024-06-21 09:54

  اکانت اینستا هم دارید؟

 • آواتار کاربر مصطفی
نظری
  مصطفی نظریمهمان
  2024-05-02 16:36

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنین

 • آواتار کاربر کاظم
روحانی
  کاظم روحانیمهمان
  2024-04-10 07:54

  سپاس 🌹🍃

 • آواتار کاربر امید
مهرابی
  امید مهرابیمهمان
  2024-03-29 09:45

  مطالب بی نظیر بود

 • آواتار کاربر سیدمحمد
مدنی
  سیدمحمد مدنیمهمان
  2024-01-04 22:18

  مطلب خوبی بود همکار گرامی

 • آواتار کاربر علیرضا
نعمت زاده
  علیرضا نعمت زادهمهمان
  2023-12-27 17:36

  مطلبتون بسیار مفید بود

 • آواتار کاربر ابوالقاسم
سرمد
  ابوالقاسم سرمدمهمان
  2023-12-02 12:45

  گروه واتساپی هم دارید؟

 • آواتار کاربر روح الله
مستوفی
  روح الله مستوفیمهمان
  2023-11-26 18:36

  میتونیم توی سایت شما مطلب بنویسیم؟

 • آواتار کاربر کاظم
ملکی
  کاظم ملکیمهمان
  2023-11-03 00:09

  این موضوع یکی از موضوعات موردعلاقه منه

 • آواتار کاربر خلیل
صدیق
  خلیل صدیقمهمان
  2023-10-17 16:27

  واقعا ارزش وقت گذاشتن داشت

 • آواتار کاربر جواد
قاضی
  جواد قاضیمهمان
  2023-09-26 06:45

  این مطلب حرف نداشت

 • آواتار کاربر علی
سلطانی
  علی سلطانیمهمان
  2023-09-03 11:00

  اجرکم عندالله,شکرأ کثیرا.

 • آواتار کاربر ایمان
طهماسبی
  ایمان طهماسبیمهمان
  2023-08-13 23:00

  موفق باشید.

 • آواتار کاربر بهمن
اصغری
  بهمن اصغریمهمان
  2023-08-02 08:54

  بسیار گویا و شفاف بیان کردید

 • آواتار کاربر ذولفقاری
  ذولفقاریمهمان
  2023-06-17 17:27

  خسته نباشین

 • آواتار کاربر محمد
مددی
  محمد مددیمهمان
  2023-05-20 21:45

  کانال تلگرامی هم دارید ؟

 • آواتار کاربر پرویز
امیدی
  پرویز امیدیمهمان
  2023-05-14 23:18

  احسنت عالی بود

 • آواتار کاربر حیدر
هامون
  حیدر هامونمهمان
  2023-05-02 23:09

  شما پیج اینستا هم دارین؟

 • آواتار کاربر محسن
خانی
  محسن خانیمهمان
  2023-04-25 09:18

  عالی بهترین عاشق سایتونم 😀😘😍❤💝🌷🌺

 • آواتار کاربر ابراهیم
خمسه
  ابراهیم خمسهمهمان
  2023-04-12 01:18

  هزینه تبلیغات توی سایت شما چنده؟

 • آواتار کاربر ابوالفضل
شریفیان
  ابوالفضل شریفیانمهمان
  2023-03-20 15:27

  شادکام و سلامت باشید

 • آواتار کاربر یعقوب
لطفی
  یعقوب لطفیمهمان
  2023-03-02 10:45

  محتوا خوبی بود

 • آواتار کاربر مهدی
امینی
  مهدی امینیمهمان
  2023-02-19 12:36

  چه سایت قشنگی دارین

 • آواتار کاربر بهمن
مددی
  بهمن مددیمهمان
  2023-02-12 22:28

  من یکی از کاربران دائمی سایت شما هستم