دانلود سریال نیسان آبی

علت قطعی تلگرام امروز پنجشنبه 14 بهمن 95

۱۴ بهمن ۱۳۹۵
2 دیدگاه

علت قطعی تلگرام telegram امروز پنجشنبه 14 بهمن 95

علت قطع شدن تلگرام + آیا تلگرام فیلتر شده است ؟

تلگرام قطع شد/ علت چيست؟

علت قطعی تلگرام امروز پنجشنبه 14 بهمن 95

از دقایقی پیش، اپلیکیشنتلگرام قطع شد و اختلال سراسری در این برنامه از سرار کشور گزارش شده است. جالب اینجاست که حتی با آی پی خارجی نیز دسترسی به پیام رسان تلگرام (Telegram)مقدور نیست.

همانطور که اشاره شد، از دقایقی پیش اپلیکیشن پیام رسانتلگرام قطع شد و هنوز هیچ خبری از علت این اختلال سراسری گزارش نشده است. این درحالی‌ست که اختلال در این اپلیکیشن چیز جدیدی نبوده و هرماه چند مورد از اینگونه مشکلات در تلگرام دیده می شود.

علیرغم اینکه هنوز هیچ گزارش رسمی از علت این اختلال منتشر نشده است، اما با توجه به اینکه امکان اتصال به این اپلیکیشن حتی با استفاده از آی پی های خارجی نیز میسر نیست، بعید به نظر می رسد که این اختلالات ربطی به شبکه داخلی کشور ما داشته باشد و احتمالا مشکل از سمت سرورهای اصلی تلگرام است. با این حال هر بار کهتلگرام قطع می شود، شایعه فیلتر شدن این اپلیکیشن پیام رسان قوت گرفته و به سرعت در فضای مجازی دست به دست می شود.

تلگرام محبوب ترین نرم افزار پیام رسان موبایلی در کشورمان ایران است که تقریبا تمام کاربران گوشی های هوشمند در ایران از این برنامه استفاده می کنند.

تیم گجت نیوز در حال پیگیری علت این اختلال بوده و در صورت کسب اطلاعات بیشتر این مطلب به روز خواهد شد.

بروزرسانی :

بنابه گزارش کاربران ، اختلال تنها بر روی شماره های ایرانی بوده و اتصال به اپلیکیشن تلگرام با شماره های غیر ایرانی بدون مشکل انجام می شود !

صفحه رسمی توئیتر تلگرام اعلام کرد : برخی از کاربران ما در اروپا و خاورمیانه ممکن است مشکل ارتباط داشته باشند که بزودی حل می شود. طبق گفته ی تلگرام ، مشکل از سمت تلگرام است و لازم نیست کاربران کاری انجام بدهند.

علت قطعی تلگرام امروز پنجشنبه 14 بهمن 95

بروزرسانی دوم :

بر اساس نقشه دریافتی ، مشکل تلگرام در بسیاری از کشور های جهان وجود داشته و مسئولین این شرکت در حال بررسی و رفع مشکل هستند. در تصویر زیر، تلگرام در نقاطی که با رنگ گرم مشخص شدهدر حال حاظر دارای اختلال است.

تلگرام قطع شد ؛ اختلال سراسری در اپلیکیشن تلگرام (14 بهمن 95)

بروزرسانی سوم :

واکنش وزارت ارتباطات ایران به قطع شدن تلگرام؛ این موضوع ارتباطی با شبکه داخلی کشور ندارد و از سوی سرورهای تلگرام است.

محمدرضا فرنقی‌زاد، مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات با تایید این خبر اظهار داشت: اختلال در دسترسی به این شبکه از سمت وزارت ارتباطات نبوده و مشکلی در شبکه ارتباطی کشور وجود ندارد.

وی افزود: هم اکنون وضعیت شبکه ارتباطی کشور نرمال است و قطع ارتباط تلگرام طبق اعلام این پیام رسان، مربوط به اختلال در سرورهای این شبکه موبایلی در بخش هایی از اروپا و آسیا است.

بروزرسانی چهارم :

صفحه رسمی تلگرام در توییتر ضمن تایید اختلالات موجود اعلام کرد که در حال برطرف کردم مشکل از سرورهای خود است.

بروزرسانی پنجم :

با توجه به شواهد موجود، مشکل در بسیاری از مناطق برطرف شده و بسیاری از کاربران کشورمان هم اکنون به تلگرام دسترسی دارند.

1 / 5. امتیازات: 1

اپلیکیشن تفریحی سنتر
مطالب مشابه

دیدگاه کاربران

 • آواتار کاربر امییر
  امییرمهمان
  1395-11-14

  سلام بر شما

  تلگرام وصل شده است

 • آواتار کاربر امییر
  امییرمهمان
  1395-11-14

  سلام هنور معلوم نیست چه زمانی وصل میشه ممنون که زود اطلاع رسانی کردید