نژاد در خوزستان

ماجرای سخنرانی جنجالی محمود احمدی نژاد در اهواز + متن و فیلم کامل

5 دسامبر 2017

ماجرای سخنرانی جنجالی احمدی نژاد در اهواز و توهین به رهبری + شایعه یا واقعیت

دانلود کلیپ سخنرانی جنجالی محمود احمدی نژاد در اهواز

فیلم سخنرانی جنجالی محمود احمدی نژاد در اهواز

سخنرانی جنجالی محمود احمدی نژاد در اهواز

فیلم صحبت های جنجالی محمود احمدی نژاد در اولین سفر استانی انتخاباتی خود در سال ۹۶ به شهر اهواز استان خوزستان که رسانه های معاند از این سخنرانی برداشت سو کرده اند و گفته اند که خطاب احمدی نژاد رهبری بوده است.

آرنا نیوز :: سیاسی | اطلاعات : متاسفانه هر چه به موعد انتخابات نزديک تر مي شويم جريان نزديک به اصلاح طلبان بدون رعايت قاعده سياست و به جاي پرداختن به رقابت سالم، تخريب و دروغ پراکني را در دستور کار تشکيلاتي خود قرار داده اند.

البته همين مقدار که جريان هاي معاند نظام از جمله کانال مرموز آمدنيوز نيز از اين تاکتيک استقبال مي کند و به همراهي اصلاح طلبان مي آيد به راحتي مي توان از پشت صحنه اين تخريب ها رمزگشايي کرد

اخير محمود احمدي نژاد در جمع مردم خوزستان سخنان صريحي را در انتقاد به وضعيت اقتصادي کشور ايراد کرده است که متاسفانه اصلاح طلبان براي نجات دولت روحاني از منجلاب بي تدبيري، درصدد هستند ضمير افعال سخنان احمدي نژاد را به سمت و سوي ديگري منحرف کنند

احمدي نژاد در اين سخنان گفته است:

«… بذاريد حرف دل مردم ايران را بزنم: هر کي فکر مي‌کنه ملت نمي‌فهمند خودش نفهمه هشتاد مليون نميفهمه، تو مي‌فهمي؟

اين چه استکباريه؟ اين چه سلطنتيه پيدا شده است؟

۹۸ درصد مردم يه چيزي را ميخواهند، او ميگه نه خير!!! .

تو ميشه يه دليل بياري که يکي بهتر از همه ملت ميفهمي؟ تو کي هستي؟ ميشه بگي از کجا تشريف آوردي؟ تو چه اختياري داري رفتي اون بالا نشستي؟!

اين اختيار را کي به تو داده؟ غير از اينکه ملت داده؟ بابا ملت انقلاب کرد که ديگه اين آدمها را نبينه!! آقا ذليل ترين انسانها کسي است که فکر کنه نسبت به مردم عزت داره. رييس الملک خادمهم”.

اگر فقط کمي در جريان اخبار سياسي کشور قرار گرفته باشيم به راحتي مي شود منظور رئيس دولت هاي نهم و دهم را درک کرد:

دکتر حسن روحاني در 15 بهمن 1392 در در اجلاس رؤساي دانشگاه‌ها و مراکز آموزشي و پژوهشي و پارک هاي علمي و فناوري، دانشگاهيان گفت:

“همين توافق ژنو، اولين گشايش براي دانشگاه و پول دانشجويان بود. چرا فقط يک عده معدود که از جاي معدودي تغذيه مي‌شوند، صبحت مي‌کنند؟ البته نمي‌گوييم آنها حرف نزنند ولي فقط چرا آنها صحبت مي‌کنند؟ چرا فقط يک عده کم سواد صحبت کنند و اساتيد دانشمند و بزرگان دانشگاه ما خصوصي حرف بزنند؟ چرا آنها به ميدان نمي‌آيند؟ آينده تاريخ اين را به ما نمي‌بخشد”

وي با صراحت تمام اکثر مردم و منتقدين را غير مطلع اعلام مي کند و از دانشگاهيان به عنوان افراد مطلع مي خواهد که لب به سخن بگشايند و از عملکرد دولت دفاع کنند

همچنين رياست محترم جمهور 9 اردي بهشت 1393 در مراسم افتتاحيه نمايشگاه کتاب بازهم منتقدين خود را بي شناسنامه و تغذيه شده خطاب مي کند و مي گويد:”اين چيزي است که دولت نمي‌پسندد؛ ما از همه مي‌خواهيم با شناسنامه حرف بزنند و بگويند از کجا هستند؛ بگويند وابسته به کدام جناح هستند؛ با نام جناح خود سخن بگويند و نه با نام ملت ايران”

هرچند انتقادات جدي به برخي رفتارهاي محمود احمدي نژاد وارد است اما وي به درستي سلطنت و استکبار برخي آقايان و کابينه ميلياردي را نشانه گرفته است و تجربه رفتاري احمدي نژاد نشان داده است وي در آينده در خصوص ثروت هاي کهکشاني برخي از سياسيون با صراحت بيشتري با مردم سخن خواهد گفت.

5 / 5. امتیازات: 2


سرویس جدید : تاپ تن تفریحی سنتر

 • دیدگاه ها

افزودن دیدگاه

 • آواتار کاربر قربانعلی
تبریزی
  قربانعلی تبریزیمهمان
  2023-04-26 10:00

  خیلی سایت خوبی دارین

 • آواتار کاربر حبیب الله
مهرابی
  حبیب الله مهرابیمهمان
  2023-04-25 01:27

  ایولا

 • آواتار کاربر سیدمحمد
کشاورز
  سیدمحمد کشاورزمهمان
  2023-04-20 07:00

  این موضوع یکی از موضوعات موردعلاقه منه

 • آواتار کاربر علیرضا
شریف
  علیرضا شریفمهمان
  2023-04-18 00:00

  موفق باشید.

 • آواتار کاربر حسن
مجد
  حسن مجدمهمان
  2023-03-14 02:00

  ممنونم واقعا خیلی زحمت می کشید.همینم خوبه 😍😍خدا خیرتون بده

 • آواتار کاربر غلامعلی
حیدری
  غلامعلی حیدریمهمان
  2023-02-22 08:08

  من یکی از کاربران دائمی سایت شما هستم