سهمیه بنزین نوروز

سهمیه بنزین نوروز ۱۴۰۲ چقدر است و کی واریز می شود؟

13 مارس 2023

سهمیه بنزین نوروز ۱۴۰۲ چقدر است و کی واریز می شود؟

سهمیه بنزین نوروز

به گزارش رسانه تفریحی سنتر ، سخنگوی دولت امروز خبر داد که سهمیه بنزین سفر قبل از نوروز تعیین تکلیف می‌شود.

سهمیه بنزین نوروزی برای عید 1402 واریز می شود؟

سخنگوی دولت در بازدید از نمایشگاه گردشگری درباره اختصاص سهمیه ویژه بنزین برای سفرهای نوروز گفت:‌ فعلاً صبر کنید تا قبل از نوروز مشخص می‌شود.

علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت، در حاشیه شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و سی‌وششمین نمایشگاه صنایع دستی، ‌اظهار کرد: دولت برای افرادی که قصد سفر دارند پیش‌بینی‌هایی داشته و پیش از این هم برای فعالیت در حوزه گردشگری تخفیف‌ها و معافیت‌هایی داشته و در صدور مجوزها اقدام جهادی صورت گرفته است که اعطای همه مجوزها برخط شد و خیلی از این‌ها مانع‌زدایی شد.

سهمیه بنزین نوروز ۱۴۰۲ چند لیتر است ؟

رحیمی: در لایحه بودجه ۱۴۰۲ هیچ افزایش قیمتی برای حامل‌های انرژی دیده نشده است

او اضافه کرد: دولت حامی و هادی فعالیت‌ها، اقتصادها و کسب‌وکارهای خرد است و آثارش را در تعطیلات نوروزی خواهیم دید.

بهادری همچنین  درباره اختصاص سهمیه بنزین نوروز ۱۴۰۲ برای سفرهای نوروز، گفت:‌ فعلاً صبر کنید تا قبل از نوروز مشخص می‌شود.

سهمیه بنزین نوروزی 1402

علی‌اکبر نژادعلی، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در دی ماه 1401 در خصوص تخصیص سهمیه نوروزی بنزین در نوروز 1402 گفت: «در حال حاضر با فرایند‌هایی که در بحث به سازی و نوسازی برخی از بخش‌های پالایشگاه‌ها صورت گرفته، کیفیت بنزین نسبت به قبل بهتر شده و میزان تولید بنزین سوپر نیز افزایش پیدا کرده است و اکنون توزیع بنزین سوپر را در شرایط عادی ادامه می‌دهیم».

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در خصوص آخرین وضعیت تخصیص سهمیه بنزین نوروزی 1402 اظهار کرد: تا کنون در این مورد مصوبه‌ای ابلاغ نشده است. نژادعلی با اشاره به میزان مصرف بنزین، اظهار کرد:

میزان مصرف در کل کشور غیر منتظره است. اکنون که در فصل سرد قرار داریم میزان مصرف کاهش نیافته و این در حالی است که هیچ سالی سابقه نداشت که در این فصل میزان مصرف کاهش پیدا نکند. نه تنها نسبت به تابستان مصرف کاهش نیافته بلکه در برخی روز‌ها شاهد افزایش مصرف نیز هستیم.

وی با تاکید بر اینکه اعداد موجود در حوزه مصرف مناسب نیست، گفت: «می‌بایست در حوزه مدیریت مصرف اقدامات جدی صورت گیرد و مردم کمک دولت باشند تا تراز منفی در حوزه بنزین نداشته باشیم». نژادعلی ابراز امیدواری کرد که با مدیریت مصرف و رعایت میزان مصرف هم ذخیره سازی مناسبی داشته باشیم و هم توزیع فراورده به نحو احسن در جایگاه‌ها انجام شود.

اظهارات وزیر نفت در خصوص سهمیه نوروزی بنزین 1402

وزیر نفت بهمن ماه سال جاری و در گفتگویی ضمن تکذیب احتمال افزایش قیمت بنزین در خصوص سهمیه بنزین نوروزی در سال 1402 گفت: «هیچ تصمیمی گرفته نشده است اما امیدواریم با مدیریت مصرف بنزین در این ایام رفاه را برای مردم فراهم کنیم.»

5 / 5. امتیازات: 1


سرویس جدید : تاپ تن تفریحی سنتر

  • دیدگاه ها

افزودن دیدگاه

  • آواتار کاربر محمدعلی
طالبی
    محمدعلی طالبیمهمان
    2023-03-09 02:09

    اجرکم عندالله,شکرأ کثیرا.