فصل دوم سریال آخرین بازمانده از ما The Last Of Us 2024

آیا فصل دوم سریال آخرین بازمانده از ما The Last Of Us 2024 ساخته می شود؟ [تاریخ انتشار]

13 مارس 2023

آیا فصل دوم سریال آخرین بازمانده از ما The Last Of Us 2024 ساخته می شود؟

ساخت و تاریخ انتشار فصل دوم سریال آخرین بازمانده از ما The Last Of Us 2024

فصل دوم سریال آخرین بازمانده از ما The Last Of Us 2024

رسانه تفریحی سنتر در ادامه اطلاعاتی درباره تاریخ انتشار فصل 2 دوم سریال آخرین بازمانده از ما / د لست آف آس را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

به راستی که حتی خوشبین ترین هواداران مجموعه آخرین بازمانده از ما یا همان د لست آف آس نیز انتظار نداشتند که درخشش مجموعه تلویزیونی آن همانند بازی های ویدیویی باشد و بتواند همانند آن استانداردهای جدیدی به صنعت سینما و تلویزیون اضافه کند. با وجود اینکه زمان زیادی از فصل اول سریال The Last of Us نمی گذرد، سوال خیلی از هواداران این است که آیا باز هم شاهد ادامه این سریال و تمدید آن برای فصل دوم خواهیم بود یا خیر؟ شاید بتوان گفت این عجیب ترین و سریع ترین پرسشی است که هواداران بعد از شروع یک سریال داشته اند و در ادامه به شما می گوییم که چرا.

آیا فصل 2 سریال آخرین بازمانده از ما (د لست آف آس) ساخته می شود؟ [تاریخ انتشار و پخش]

طبق اعلام رسمی معاون اجرایی شبکه اچ بی او (HBO)، بعد از پخش فقط دو اپیزود از فصل اول، هواداران و بینندگان تماس های مکرری گرفتند و یا در شبکه های اجتماعی درخواست های زیادی مبنی بر تمدید فصل دوم سریال The Last of Us داشتند که شاید بتوان گفت این سریع ترین درخواست از یک مجموعه تلویزیونی، جهت ساخت ادامه فصل یا تمدید آن است.

خوشبختانه باید بگویم که دوست نداریم انقدر سریع از عوامل و بازیگران حرفه ای سریال خداحافظی کنیم؛ در نتیجه بله فصل دوم سریال The Last of Us قطعا ساخته می شود و احتمالا در سال 2024 به نمایش در بیایید و هنوز هیچ جزئیاتی در رابطه با داستان و … آن به ما اعلام نشده است که در این صورت با انتشار تیزر و تریلر جزئیات را با بینندگان و هواداران سرسخت به اشتراک خواهیم گذاشت.

5 / 5. امتیازات: 1


سرویس جدید : تاپ تن تفریحی سنتر

  • دیدگاه ها

افزودن دیدگاه

  • آواتار کاربر روح الله
حمیدی
    روح الله حمیدیمهمان
    2023-03-31 10:00

    چرا اینقد کم؟