1699 901

تصاویر و علت کودتا در ارمنستان، حمله گروهی مسلح به ساختمان پلیس ایروان

1 دسامبر 2016

نخستین تصاویر کودتا در ارمنستان، حمله گروهی مسلح به ساختمان پلیس ایروان + تصاویر

نخستین تصاویر از کودتا در ارمنستان + تصاویر

تصاویر و علت کودتا در ارمنستان، حمله گروهی مسلح به ساختمان پلیس ایروان

به گزارش تفریحی سنتر در جریان حمله افراد مسلح به ساختمان پلیس ارمنستان در ایروان یک نفر کشته شد.

به نقل از راشاتودی، رسانه‌های خبری ارمنستان اعلام کردند که در جریان حمله یک گروه مسلح به ساختمان پلیس این کشور حداقل یک نفر کشته و تعدادی دیگر زخمی شدند.
افراد مسلح توانسته‌اند ساختمان پلیس شهر ایروان را تصرف کنند. برخی گزارش‌ها نیز از تلاش برای کودتا در ارمنستان خبر می دهند، شبکه‌های اجتماعی در این کشور قطع شده و تحرکات نظامی غیر عادی در این کشور مشاهده شده است.
گزارش‌های اولیه اشاره‌ای به قربانیان این حمله نکرده است ولی برخی رسانه‌ها اعلام کردند که والری اوسیپیان رئیس پلیس ارمنستان به گروگان گرفته شده است.
نیروهای نظامی ارمنستان به ساختمان پلیس اعزام شده‌اند و ولادیمیر گاسپاریان فرمانده نیروهای امنیتی نیز در صحنه حادثه حاضر شده است.
این حمله زمانی آغاز شد که افراد مسلح با چند دستگاه کامیون از ورودی‌های ساختمان پلیس ارمنستان گذشتند و کنترل این ساختمان را در اختیار گرفتند.
این حمله ظاهرا با هدف آزادسازی “جیریر سیفیلیان” رهبر مخالفان ارمنستان انجام شده است، وی 20 ژوئن به اتهام توطئه برای تصرف چند ساختمان دولتی و تاسیسات مخابراتی در ایروان بازداشت شده است.
پلیس ارمنستان به زودی بیانیه‌ای در این زمینه صادر خواهد کرد.

بیانیه سرویس امنیت ملی ارمنستان درباره حوادث ایروان

سرویس امنیت ملی ارمنستان نیز در بیانیه‌ای به تشریح حوادث ایروان پرداخت.

در بیانیه رسمی سرویس امنیت ملی ارمنستان آمده است: امروز صبح، گروهی از افراد مسلح به دفاتر پلیس ارمنستان حمله کردند و چند نفر را به گروگان گرفتند.

این بیانیه افزود: هم اکنون، ما در حال مذاکره با این گروه مسلح هستیم تا تسلیم مسالمت آمیز و آرام این افراد به مقام‌های رسمی ارمنستان را تضمین کنیم. حامیان این مهاجمان اطلاعات نادرستی را درباره شورش یک گروه مسلح از طریق شبکه‌های اجتماعی پراکنده کرده‌اند.

در این بیانیه آمده است: این اطلاعات که در حال پراکنده شدن است، با واقعیت مطابقت ندارد. نهادهای دولتی در وضعیت عادی و استاندارد به فعالیت خود ادامه می‌دهند و نیروهای امنیتی در حال انجام فعالیت‌های خود هستند تا نظم و امنیت عمومی را برقرار کنند.

نیروهای ویژه ارمنستان 2 گروگان را آزاد کردند

نیروهای ویژه ارمنستان توانسته‌اند 2 نفر از گروگان ها را آزاد کنند. افراد مسلح خواستار آزادی یکی از بازداشت شدگان در مناقشه ناگورنو قره باغ هستند که متهم به خریداری غیر قانونی اسلحه است.

ساکنان نزدیک این منطقه در جنوب ایروان، تخلیه شده‌اند. بر اساس گزارش های تایید نشده، صدای تیراندازی در ساختمان پلیس شنیده شده است.

نیروهای نظامی ارمنستان به ساختمان پلیس اعزام شده‌اند و ولادیمیر گاسپاریان فرمانده نیروهای امنیتی نیز در صحنه حادثه حاضر شده است.

0 / 5. امتیازات: 0


سرویس جدید : تاپ تن تفریحی سنتر

 • دیدگاه ها

افزودن دیدگاه

 • آواتار کاربر حسن
اسماعیلی
  حسن اسماعیلیمهمان
  2023-03-26 12:00

  خسته نباشین

 • آواتار کاربر فرهاد
بردبار
  فرهاد بردبارمهمان
  2023-02-16 08:28

  عالیه دست شما درد نکند👏

 • آواتار کاربر ابوالقاسم
دستغیب
  ابوالقاسم دستغیبمهمان
  2023-02-16 02:36

  مطلب خوبی بود همکار گرامی

 • آواتار کاربر مجتبی
بهبهانی
  مجتبی بهبهانیمهمان
  2023-02-07 10:36

  شما پیج اینستا هم دارین؟

 • آواتار کاربر علی محمد
حیاتی
  علی محمد حیاتیمهمان
  2023-02-03 16:08

  خیلی عالی بود

 • آواتار کاربر سیدعلی
بهاور
  سیدعلی بهاورمهمان
  2023-01-29 14:04

  ممنونم واقعا خیلی زحمت می کشید.همینم خوبه 😍😍خدا خیرتون بده