Germany Shooting 20160722

فیلم لحظه تیراندازی در رستوران مک دونالد مونیخ (آلمان) + دانلود

24 جولای 2016

فیلم لحظه تیراندازی در رستوران مک دونالد مونیخ (آلمان) + دانلود

دانلود,کلیپ,ویدیو,فیلم,کلیپ های جالب,کلیپ های روز,کلیپ های جدید,کلیپ های طنز,تیراندازی در رستوران مک دونالد,تیراندازی در رستوران مک دونالد مونیخ,تیراندازی در رستوران مک دونالد آلمان,لحظه تیراندازی در رستوران مک دونالد مونیخ,فیلم تیراندازی رستوران مک دونالد مونیخ,فیلم تیراندازی رستوران مک دونالد آلمان,فیلم تیراندازی در مونیخ آلمان,لحظه تیراندازی در آلمان,فیلم تیراندازی در رستوران آلمان,فیلمتیراندازی در رستوران مونیخ,فیلم تیراندازی در مونیخ,

فیلم لحظه تیراندازی در رستوران مک دونالد مونیخ (آلمان) + دانلود

تیراندازی وحشتناک در شهر مونیخ جان چند شهروند را گرفت.

تیراندازی با مسلسل در مرکز خرید المپیک در شمال غرب شهر مونیخ منجر به حضور گسترده نیروهای امنیتی و پلیس آلمان در این بخش از شهر شده است؛ تیراندازی که هنوز مشخص نیست جنبه تروریستی دارد اما شاهدان عینی از کشته و زخمی شدن چندین تن خبر میدهند. به گزارش «تابناک»؛ پس از حمله یک مهاجر با چاقو و تبر به پنج نفر در قطاری در ایالت بایرن آلمان که روز دوشنبه هجده ژوئیه رخ داد و تروریستی بودن آن تایید شد، امروز یک حادثه تازه در در مرکز خرید المپیک در شمال غرب شهر مونیخ رخ داد و ساعتی پیش با وقوع تیراندازی در این مرکر خرید، پلیس و نیروهای امنیتی به این مرکز خرید هجوم بردند.


خبرگزاری رویترز به نقل از رسانه‌های آلمانی از کشته شدن دست کم ده نفر خبر داده است، اما این تعداد تایید نشده است. بنا بر گزارش‌ها این تیراندازی در مرکز خرید المپیک در شمال غرب شهر مونیخ رخ داده است. گفته می شود تیرانداز فرار کرده است. پلیس به صورت گسترده در اطراف محل حادثه مستقر شده و در حال تخلیه مرکز خرید است

اخبار تکمیلی: تیراندازی کار یک جوان ایرانی بوده!

پلیس آلمان می گوید تیرانداز یک جوان ۱۸ ساله ایرانی-آلمانی اهل مونیخ بوده است. پلیس انگیزه های احتمالی این جوان مهاجم که هنوز هویتش فاش نشده را “کاملا نامشخص” گزارش کرده و گفته او برای پلیس ناشناخته بوده است.

در جریان این تیراندازی نه نفر کشته و بیست و یک نفر زخمی شدند. فرد شلیک کننده، در حالی که در کیفش 300 فشنگ جنگی داشته پس از این کار خودکشی کرده! در خانه او کتاب ها و فیلم هایی درباره تیراندازی پیدا شده.

از شنیده ها می توان دریافت که این جوان مشکل روانی داشته و انگیزه او آزارهایی است که در مدرسه دیده است!

در ادامه می توانیدفیلمویدیویی آن را به گونه آنلاین تماشا و یا دانلود کنید.

دانلود با لینک مستقیم

0 / 5. امتیازات: 0


سرویس جدید : تاپ تن تفریحی سنتر

 • دیدگاه ها

افزودن دیدگاه

 • آواتار کاربر مصطفی
مختاری
  مصطفی مختاریمهمان
  2023-02-10 07:20

  اکانت اینستا هم دارید؟

 • آواتار کاربر اکبر
رضایی
  اکبر رضاییمهمان
  2023-02-09 20:36

  عاااااااااااالی بود

 • آواتار کاربر عزیز
آزاد
  عزیز آزادمهمان
  2023-02-06 20:44

  so nice

 • آواتار کاربر سیدحسین رضایی
  سیدحسین رضاییمهمان
  2023-01-31 03:16

  موفق باشید.