Uzbekistan iran worldcup 2018

زمان ( ساعت و تاریخ ) بازی ایران و ازبکستان در مقدماتی جام جهانی 2018

3 دسامبر 2016

زمان ( ساعت و تاریخ ) بازی ایران و ازبکستان در مقدماتی جام جهانی 2018

ساعت بازی ایران و ازبکستان | مقدماتی جام جهانی 2018 | نتیجه و فیلم

.:: تصویر اختتصاصی تفریحی سنتر ::.

زمان ( ساعت و تاریخ ) بازی ایران و ازبکستان در مقدماتی جام جهانی 2018

زمان برگزاری بازی ایران و ازبکستان : پنجشنبه15 مهر 95 1395/07/15

ساعت بازی ایران و ازبکستان :16:30

مقدماتی جام جهانی 2018 مرحله نهایی گروه A :ایران و ازبکستان

پخش زنده:شبکه سه

کارلوس کی روش بعد از بازگشت از چین درباره عملکرد تیم ملی در دو بازی گذشته ، شانس صعود به دور بعدی و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که در ادامه می خوانید:

ایران، ازبک و کره‌جنوبی مدعیان صعود هستند

خیلی زودتر از آنچه که فکر می کردم، متوجه شدم در این گروه تیم های ازبکستان، ایران و کره جنوبی مدعیان اصلی صعود به جام جهانی هستند. بازی بعدی ما با ازبکستان و بعد از آن با کره جنوبی بسیار اهمیت دارد. در این دو بازی باید خوب باشیم تا بتوانیم به زندگی خود در این گروه ادامه دهیم.

باید چین را می‌بردیم

بعد از بازی با چین مزه بدی در دهانمان و حس بدی در ذهنمان مانده است. ما باید 3 امتیاز را کسب می کردیم و برای این کار فرصت لازم هم داشتیم. البته زمانی می توانیم در این باره اظهارنظر کنیم که تیم های دیگر هم به چین بروند و مسابقه بدهند تا ببینیم چه عملکردی داشتیم اما فرصت پیروزی را در چین داشتیم.

مصدومیت بازیکنان به خاطر نداشتن اردوی پیش فصل

متاسفانه شاهد مصدومیت چند بازیکن خود بودیم. پژمان منتظری مصدوم شد، دژاگه هم همینطور، امیری نیز دچار مشکل شده است. چند بازیکن دیگر هم ضرب خورده اند. اینها نشان می دهد بنده کاملا درست می گفتم، وقتی درخواست اردوهای آماده سازی یش فصل را داشتم، به خاطر این موضوع بود. حالا هم مصدومیت های بازیکنان بر صحبت های قبلی من صحه می گذارد.

داوران بی تجربه دغدغه‌ام است

یکی دیگر از دغدغه های بنده عملکرد داوران جوان و بی تجربه در دوبازی گذشته است. داورانی که ثابت کرده اند مقابل بازیکنان ایران به راحتی از کارت زرد خود استفاده می‌کنند و ما چندین کارت گرفتیم. این مساله کاملا مرا به فکر برده است.

انتخاب عجیب بنجامین ویلیامز

بعد از 34 سال که در فوتبال هستم، هنوز اتفاقاتی در فوتبال می افتد که مرا به شدت و عمیقا شگفت زده می‌کند. بنجامین ویلیامز که داور بازی ما مقابل عراق در جام ملت های آسیا بود و آن اتفاقات رخ داد، با انتخاب همان سازمان برای داوری بازی ما مقابل ازبکستان انتخاب شده است. البته این داور سال گذشته برای قضاوت در لیگ قهرمانان آسیا در تهران انتخاب شده بود که حاضر نشد به ایران بیاید اما حالا در ازبکستان باید بازی ما را قضاوت کند.

کفاشیان چه کار می‌کند؟

داوری که نپذیرفته بود به ایران بیاید و این قضاوت را رد کرده بود، الان برای قضاوت بازی ما در ازبکستان پذیرفته که به آنجا بیاید. از نظر من اگر این داور با شهامت، باشخصیت و با کاراکتر بالا است باید در تمام دنیا حتی کره ماه هم بتواند قضاوت کند وگرنه ای اف سی باید پاسخگوی سوالات ما باشد. البته ما یک نائب رئیس در ای اف سی داریم که کفاشیان است اما واقعا نمی‌دانم که او چه کار می کند. احتمالا کفاشیان بتواند پاسخ هایی برای ما داشته باشد و کمک هایی به شرایط تیم ملی کند.

چند نفر شیشه شکستند، فوتبال ایران ضرر کرد

مشکل دیگر ما این است که هنوز دقیقا نمی‌دانیم کجا باید بازی مقابل سوریه را انجام دهیم. به این منظور بازی های دوستانه خود را از دست می‌دهیم؛ به خاطر اینکه هیچ کسی نمی تواند بگوید بازی ایران و سوریه کجا برگزار می‌شود. فقط یکسری سوال مطرح می کنم؛ نمی‌خواهم به کسی بی‌احترامی کنم اما چند آدم بی مسئول چند ماه قبل بدون هیچ گونه هماهنگی در سفارت عربستان رفتند و یکسری کارهای خودمختارانه را انجام دادند و چند شیشه را شکستند که البته هیچ لطمه جانی به کسی زده نشده بود. بعد از آن AFC به شدت ایران را تنبیه کرد و نگذاشت میزبان باشد و علیه ایران موضع گرفت. بازی ما مقابل سوریه را طبق آخرین اخباری که داریم می خواهند در لبنان برگزار کنند. کشوری که زمان حضور تیم ملی در آنجا قرار بود در سفارت ایران برای ضیافت شامی حضور داشته باشیم که ظهر همان روز آن سفارت را بمب گذاری کردند. واقعا جای سوال دارد که آقای کفاشیان که نایب رئیس AFC هستند برای فوتبال ایران چه کاری انجام می دهند؟

ما باعث شدیم کفاشیان نایب رییس شود

اینکه کفاشیان توانست در AFC پست بگیرد و در انتخابات رای بیاورد، قطعا زحمت و عرقی بود که از طرف بازیکنان، مربیان در فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی و بخش های دیگر ریخته شده تا کفاشیان بتواند به آن پست برسد. ما بودیم که به او کمک کردیم تا این مقام را به دست بیاورد اما او الان برای ما چه کاری انجام می دهد؟

غیبت منتظری مشکل بزرگی است

متاسفانه اشکان دژاگه، پژمان منتظری و وحید امیری دچار مصدومیت شده اند. غیبت پژمان منتظری مشکل بزرگی را برای ما در دفاع وسط به وجود می‌آورد. در این پست ما احتیاج به حضور بازیکنان باتجربه درون زمین داریم و فرصت اینکه در بازی های دوستانه این تجربه را به بازیکنان جوان منتقل کنیم، نداریم. در انتها باید بگویم که باید تمرکز کامل خودمان را روی دو بازی ازبکستان و کره جنوبی داشته باشیم. فوتبال ایران باید بداند که این دو بازی برای ما حکم جام جهانی 2018 روسیه را دارد. دو بازی آینده برای ما بسیار با اهمیت است و همه اهالی فوتبال از جمله مربیان باشگاه های ایران و مسئولان باید کمک کنند. هر دو بازی ما بسیار مهم است. به ویژه بازی با ازبکستان که فقط با یک تمرین قرار است به مصاف این تیم برویم.

توقع حمایت صد درصدی داریم

ما در دوره قبل برای صعود به جام جهانی رقابت سختی با کره جنوبی و ازبکستان داشتیم و الان هم روی کاغذ این طور به نظر می‌رسد که رقابت اصلی بین همین 3 تیم است. تاکید می کنم بازی با ازبکستان بسیار مهم است. اولویت بالای فوتبال ایران در 3 هفته آینده باید همین باشد. هیچ توقعی کمتر از حمایت و تعهد صد درصد باشگاه‌ها، مربیان و بازیکنان نداریم.

هواپیمای چارتر برای ازبکستان اتفاق خوبی است

توقع ما این است که کفاشیان به عنوان نایب رییس AFC برای ما کار بیشتری انجام دهد. اگر هواپیمای چارتر برای ازبکستان رزرو شود، اتفاق خوبی است و امیدوارم محقق شود.

در زدن ضربات نهایی عصبی بودیم

گل نشدن موقعیت ها فقط مربوط به ما نیست. خیلی وقت ها در فوتبال تیم ها فرصت های زیادی به دست می آورند اما به گل نمی رسند. فکر می کنم در ضربات پایانی عصبی عمل کردیم و بهانه هم نیست اما زمین به ما کمک نکرد. این زمین خوب بود اما بسیار نرم. از اوایل بازی همه چمن ها کنده شد و کمک نکرد به شرایط. فوتبال همین است دیگر.

ویلیامز استرالیایی داور بازی ایران – ازبکستان

در فاصله یک ماه تا بازی حساس با ازبک ها در تاشکند کنفدارسیون فوتبال آسیا داور این جدال مهم را معرفی کرد تا نگرانی ها در اردوی ایران به اوج خود برسد.

اعتراض رسمی فوتبال ایران به قضاوت ویلیامز دربازی ایران و ازبکستان

فدراسیون فوتبال رسما به انتخاب داور استرالیایی برای بازی ایران و ازبکستان اعتراض می کند.

بابایان: با قلب‌مان جلوی ایران بازی می‌کنیم
بخشی از حرف هایی سرمربی تیم ملی ازبکستان که بیشتر مورد توجه قرار گرفته بود جایی بود که گفت ما با قلب مان در بازی با قطر بازی کردیم و در بازی با ایران هم این چنین خواهیم بود.
او که با مطرح ترین رسانه ازبکستان صحبت می کرد در این باره گفت: « بازیکنان من با قلب خود بازی می کنند و این مسئله در بازی با قطر به ما جواب داد. از الان تمرکز و هدف ما روی بازی با ایران و کسب پیروزی برابر این تیم است.البته ما در هر بازی با همین تفکر بازی می کنیم.»

روزنامه قطری الرایه پیش از بازی با ازبکستان خطاب به بازیکنان تیم ملی قطر گفته بود حریف را دست کم نگیرید. این تیم حتی از ایران قوی تر است و حال ما باید به این نکته اذعان کنیم ازبکستان حریفی سرسختی است. شاید سخت تر از کره جنوبی. تیم قدرتی که با گذشت زمان تاکتیک را چاشنی قدرت کرده است و این روزها بهتر از همیشه بازی می کند. البته شاید نیاز به تذکر هم نباشد چون ازبک ها در دوره قبل ایران را در آزادی شکست داده بودند.

منبع:ورزش سه/

ساعت بازی ایران و ازبکستان ,زمان بازی فوتبال ایران وازبکستان,بازی ایران وازبکستانچه ساعتی است؟,بازی ایران وازبکستانمقدماتی جام جهانی 2018 ,ساعت بازی ایران وازبکستان 15 مهر95,بازی ایرانازبکستانساعت,زمان برگزاری بازی ایران وازبکستان,زمان بازی ایران وازبکستان95/7/15,ساعت مسابقه فوتبال ایرانازبکستان,ساعتپخش زنده ایران وازبکستان,ایران,ازبکستان,ایرانازبکستان,فوتبال,جام جهانی 2018 روسیه,بازی ایران وازبکستان15 مهر 95

0 / 5. امتیازات: 0

اکسیر آموز - مدرسه آنلاین اینترنتی

 • دیدگاه ها

افزودن دیدگاه

 • آواتار کاربر ابوالقاسم
سبحانی
  ابوالقاسم سبحانیمهمان
  2023-12-26 18:54

  احسنت عالی بود

 • آواتار کاربر کریم
رضایی
  کریم رضاییمهمان
  2023-11-22 06:09

  مطالب بی نظیر بود

 • آواتار کاربر سیدمحمد
همدانی
  سیدمحمد همدانیمهمان
  2023-11-19 19:18

  میتونیم توی سایت شما مطلب بنویسیم؟

 • آواتار کاربر امین
قادری
  امین قادریمهمان
  2023-11-08 09:27

  خییلی عالیع 😍😍😍😍

 • آواتار کاربر عبدالله
کرمانی
  عبدالله کرمانیمهمان
  2023-11-01 03:09

  خسته نباشین

 • آواتار کاربر ابوالفضل
واعظی
  ابوالفضل واعظیمهمان
  2023-11-01 00:09

  اکانت اینستا هم دارید؟

 • آواتار کاربر یوسف
رضایی
  یوسف رضاییمهمان
  2023-10-15 05:27

  چه سایت قشنگی دارین

 • آواتار کاربر امیر
روحانی
  امیر روحانیمهمان
  2023-09-24 17:36

  سایتتون واقعا عالیه

 • آواتار کاربر یوسف
حاجی
  یوسف حاجیمهمان
  2023-09-24 13:27

  خیلی عالی بود

 • آواتار کاربر مجید
شهبازی
  مجید شهبازیمهمان
  2023-09-01 07:18

  خیلی ممنون از توضیحاتون خوبتون

 • آواتار کاربر حسین
ملک
  حسین ملکمهمان
  2023-08-02 01:00

  خیلی دنبال این موضوع بودم

 • آواتار کاربر مسلم
امیدی
  مسلم امیدیمهمان
  2023-07-30 05:09

  شما پیج اینستا هم دارین؟

 • آواتار کاربر مرتضی
خوئینی ها
  مرتضی خوئینی هامهمان
  2023-07-18 00:54

  سپاس 🌹🍃

 • آواتار کاربر بهرام
سبزواری
  بهرام سبزواریمهمان
  2023-07-06 01:09

  من یکی از کاربران دائمی سایت شما هستم

 • آواتار کاربر منصور
گودرزی
  منصور گودرزیمهمان
  2023-07-02 13:36

  عالیه دست شما درد نکند👏

 • آواتار کاربر حیدر
هدایت
  حیدر هدایتمهمان
  2023-06-29 14:00

  عاااااااااااالی بود

 • آواتار کاربر قربانعلی
اسدی
  قربانعلی اسدیمهمان
  2023-06-22 13:18

  حرف نداشت👌🏻

 • آواتار کاربر محمود
تابش
  محمود تابشمهمان
  2023-06-01 05:09

  بی نظیر هستید

 • آواتار کاربر حمید
جنتی
  حمید جنتیمهمان
  2023-05-17 18:18

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنین

 • آواتار کاربر رضا
صمدی
  رضا صمدیمهمان
  2023-04-13 23:45

  خیلی ممنون از سایت خوبتون😍😍🙏🏻

 • آواتار کاربر محمدحسن
توکلی
  محمدحسن توکلیمهمان
  2023-03-09 07:18

  Awli bood

 • آواتار کاربر مسلم
توسلی
  مسلم توسلیمهمان
  2023-02-24 03:20

  ممنونم واقعا خیلی زحمت می کشید.همینم خوبه 😍😍خدا خیرتون بده

 • آواتار کاربر مهدی
هخامنش
  مهدی هخامنشمهمان
  2023-02-05 16:44

  شادکام و سلامت باشید

 • آواتار کاربر بهمن
رضوانی
  بهمن رضوانیمهمان
  2023-02-03 08:52

  خیلی خوشحالم که هستین