word image 44217 1

بهترین رژ لب های مناسب تابستان کدام هستند؟

1 سپتامبر 2022

word image 44217 1

اگر تصمیم دارید که برای فصل تابستان، آرایشی بی نقص داشته و مطمئن باشید که سبک آرایشی شما با آب و هوای گرمسیری متناسب باشد، توصیه می کنیم که حتما برای آرایش لب های خود، به سراغ بهترین رژ لب مناسب فصل تابستان بروید. این رژ لب ها باید دارای شرایطی باشند که با آب و هوای گرم و شرایط تابستانی سازگار بوده و دوام خوبی نیز داشته باشند.

در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به ویژگی های بهترین رژ لب های مناسب تابستان بیندازیم.

در میان محصولات مختلف آرایشی و برندهای ایرانی و خارجی، انواع و اقسام محصولات آرایش لب از جمله مداد لب، رژ لب، لاک لب و … وجود دارد و این انتخاب را برای شما کمی پیچیده می کند. اگر می خواهید که انتخاب شما از میان محصولات آرایش لب برای فصل تابستان مناسب باشد، لازم است که حتما خصوصیات این فصل یعنی آب و هوای گرم را در نظر بگیرید.

بهترین رژ لب های مناسب تابستان

در زیر نگاهی به بهترین رژ لب های مناسب تابستان خواهیم انداخت:

یاسی روشن

یکی از بهترین رنگ هایی که می توانید برای آرایش لب های خود در فصل تابستان انتخاب کنید، رنگ یاسی روشن است. این رنگ با اکثر سبک های آرایشی همخوانی داشته و حتی اگر آرایش خاصی روی صورت خود پیاده سازی نکرده باشید، می توانید از این رنگ رژ لب به تنهایی استفاده کرده و رنگ و رونق خوبی به چهره خود بدهید.

word image 44217 2

نارنجی روشن

فصل تابستان است و رنگ های گرم و آتشین. اگر می خواهید همگام با این فصل، یک آرایش دوست داشتنی و گیرا داشته باشید، رنگ نارنجی روشن نیز برای رژ لب شما مناسب به نظر می رسد. کافی است که این رنگ رژ لب را با رنگ موهای روشن همراه کرده و خواهید دید که تصویر در آینه چقدر با خوشحالی به شما لبخند می زند.

رژ لب قرمز

رنگ قرمز در تمام فصل ها زیبایی خود را دارد و اگر رژ لب قرمز را نیز برای آرایش تابستانی خود انتخاب کنید، به شکلی عالی از آن بهره مند خواهید شد. رژ لب قرمز، برای رنگ پوست های روشن و تیره، هر دو مناسب بوده و در اکثر روتین های آرایشی جای می گیرد. شما می توانید از این رژ لب، برای آرایش مجلسی نیز استفاده کرده و از زیبایی خاص آن لذت ببرید. البته معمولا در آرایشی که برای روزمره و مناسبات عادی روز و محیط کاری استفاده می کنید، رنگ هایی چون رنگ رژ لب قرمز، کارایی زیادی نداشته و باعث می شوند تا آرایش تند و غلیظ به نظر برسد.

رژ لب کالباسی

رنگ کالباسی همیشه از بهترین رنگ های رژ لب محسوب شده و در فصل تابستان نیز کمک می کند تا یک آرایش مات و ملایم داشته باشید. به ویژه اگر می خواهید آرایش معمولی برای ساعات کاری و به طور کلی رفت و امدهای روزمره خود ترتیب دهید، استفاده از رنگ رژ لب کالباسی در ایام تابستان، ایده مناسبی خواهد بود.

بایدها و نبایدهای انتخاب رژ لب های مناسب تابستان

برای آن که بتوانید بهترین سبک آرایش لب برای تابستان را پیاده سازی کنید، لازم است که به سراغ رژ لب هایی بروید که مشخصات زیر را داشته باشند:

 1. در فصل تابستان از استفاده رژ لب هایی که حالت مایع و روان دارند، تا حد امکان پرهیز کنید. گرمای هوا باعث حرکت کردن این نوع رژ لب ها روی لب های شما شده و زیبایی آن ها را تحت تاثیر منفی خود قرار می دهد.
 2. به سراغ برندها و مدل هایی بروید که سطح ماندگاری بالاتری دارند. این در حالی است که استفاده از رژ لب هایی که ماندگاری کمتری دارند، به دلیل گرمای هوا سطح پایداری آرایش را پایین آورده و اگر نیاز داشته باشید که رژ لب شما برای ساعات بیشتری دوام داشته باشد، چنین فاکتوری را نخواهید داشت.
 3. روی رژ لب از فیکساتور استفاده کنید تا دوام بیشتری پیدا کند. این به ویژه در شرایطی که قصد مهمانی رفتن داشته یا به هر علتی می خواهید که آرایشی شما برای ساعات بیشتری دوام داشته باشد، به عنوان یک راه حل عالی به حساب می آید. حتی زمانی که رژ لب شما از انواع معمولی بوده و دوام خاصی نداشته باشد، استفاده از فیکساتور، موجب ماندگاری آن خواهد شد.
 4. حتما پیش از انجام آرایش لب خود، زیرسازی را انجام دهید. حتی استفاده ساده از کمی پنکیک یا کرم پودر روی لب ها، باعث می شود که نه تنها رژ لب زدن به شکلی حرفه ای تر انجام شود، بلکه میزان دوام رژ لب نیز بالاتر خواهد رفت و می توانید ساعات طولانی تری از جلوه لب های خود لذت ببرید.

word image 44217 3

امروزه به دلیل راحتی خرید از طریق اینترنت، جای تعجبی ندارد که بسیاری از خانم‌ها بخواهند رژ لب خود را به صورت آنلاین خرید کنند. از این گذشته، مارک‌ها، مدل‌ها و رنگ‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد و افراد دیگر مجبور نیستند برای انتخاب رنگ رژ مورد علاقه خود از فروشگاهی به فروشگاه دیگر بروند. در بخش لوازم آرایش لب مو تن رو بخش رژ لب شما می‌توانید خرید رژ لب را با تنوعی بسیار بالا تجربه کنید.

خرید آنلاین بهترین رژ لب های مناسب تابستان از مو تن رو

در فروشگاه اینترنتی مو تن رو، بهترین محصولات آرایشی لب از برندهای ایرانی و خارجی عرضه شده و شما این شانس را دارید که با دنبال کردن این محصولات، بهترین رژ لب های مناسب تابستان را به صورت اینترنتی خریداری کنید. شما معمولا برای فصل تابستان و به طور کلی آب و هوای گرمسیری چه رنگ رژ لبی را ترجیح داده و چه توصیه ای در این باره دارید؟ نظرات و تجربیات خود در این خصوص را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

5 / 5. امتیازات: 1


سرویس جدید : تاپ تن تفریحی سنتر

 • دیدگاه ها

افزودن دیدگاه

 • آواتار کاربر عباسعلی
نعمتی
  عباسعلی نعمتیمهمان
  2023-02-28 04:32

  دستخوش

 • آواتار کاربر قاسم
علیزاده
  قاسم علیزادهمهمان
  2023-02-04 14:48

  من یکی از کاربران دائمی سایت شما هستم