مراجعه به بازار ابزار ، بدون ماسک در عصر کرونا!

مراجعه به بازار ابزار ، بدون ماسک در عصر کرونا!

12 می 2021
0

مراجعه به بازار ابزار ، بدون ماسک در عصر کرونا!

یکی از مسائلی که امروزه با آن مواجه هستیم ، شیوع ویروسی است که از سال 2019 تا به امروز در حال پخش شدن و تغییر شکل است به گونه‌ای که به آن ویروس همه گیر گفته می‌شود.و عصر امروزی را می‌توان عصر ناخوش آیند کرونا نامید.

ویروسی که درصد بالایی از کشور‌های مختلف را در نقاط مختلف کره زمین درگیر کرده و مبتلایان به آن هر روز ، بیشتر از روز قبل می‌شود. این دردسر بزرگ به قدری دردسر ساز شده است که امروزه همه‌ی دولت‌ها ، به دنبال را حلی جدی و مطمئن برای آن هستند.

قطعا پیدا کردن دارو برای مبتلایان به این ویروس عقلانی ترین راه حل برای حل این مشکل و تولید واکسن محبوب ترین راه حل برای جلو گیری از ابتلا به این بیماری است. اما مشکل اساسی عدم ثبات ویرویس در شکل ظاهری است. مسئله‌ای که پزشکان و داروسازان را به صورت جدی دچار سر در گمی کرده است.

اما راه حل برای جلوگیری از ابتلا به بیماری کرونا چیست؟

همیشه جمله پیشگیری بهتر از درمان است ، جمله‌ای کلیدی بوده و راه حل برای بسیاری از مشکلات است که می‌تواند راهکاری مناسب برای این مشکل باشد.

راه حل‌های پیشگیرانه از ابتلا به ویروس مثل شست و شوی دستان ، زدن ماسک های با کیفیت مثل ماسک n99  یا ماسک n95 بدون سوپاپ در محیط‌های مختلف می‌تواند راه حل مناسبی برای پیشگیری باشد. اما یکی از راه حل‌های بسیار مهم که به دلیل چگونگی پخش ویروس کرونا بسیار مفید است ، رعایت فاصله اجتماعی یا فاصله گزاری اجتماعی است تا با جلوگیری از تجمع افراد در یک نقطعه ، از گسترش زنجیره ویروس جلوگیری شود.

ببا حفظ فاصله گزاری اجتماعی تا حد بالایی از میزان مبتلایان به این ویروس کاسده می‌شود اما گاهی این فاصله گزاری باعث ایجاد دردسر برای قشری از افراد جامعه می‌شود.به طوری از با وجود حفظ فاصله گزاری  و اعمال محدودیت‌های تردد امکان دسترسی به بعضی از مراکز یا مناطق غیر ممکن یا سخت می‌شود.

این مشکل گریبان گیر بسیار از حوزه‌ها مثل حوزه آموزش ، حوز صنعت و غیره شده است. برای مثال در حوزه صنعتی ، بسیاری از صنعتگران به دلیل وجود محدودیت‌ها امکان دسترسی به بسیاری از لوازم مانند لوازم صنعتی، ابزار صنعتی و مواد اولیه را ندارند چون اجازه دسترسی به مراکز اصلی تامین اقلام را ندارند.

حال این مشکل در دسترسی در میان صنعتگرانی که در نقاط دور دست از کشور قرار دارند بیشتر دیده می‌شود به طوری که این مشکل تقریبا به مشغله‌ای ذهنی برای صنعتگر تبدیل شده است.

اما راه حل چیست؟ چگونه می‌توان با وجود محدودیت‌ها به ابزار و لوازم مورد نیاز خود دسترسی داشت؟

خرید غیر حضوری یکی از بهترین راه حل‌ها برای حل این مشکل اساسی است به این صورت که بدون مراجعه به مراکز خرید و تجمع ، می‌توان به محصول مورد نظر خود دسترسی داشت.امروزه روش‌های مختلفی برای خرید غیر حضوری وجود دارد که می‌توان به خرید تلفنی ، اعلام سفارش و غیره اشاره کرد. اما فروشگاه اینترنتی یکی از روش‌های بسیار کار آمد محسوب می‌شود که می‌تواند به خوبی جای خرید حضوری را بگیرد.

امروزه فروشگاه‌های آنلاین مختلفی در زمینه‌های متفاوت شروع به فعالیت کرده اند و توانسته‌اند به خوبی نیاز‌های کاربران را مرتفع کنند.

حوزه ابزار صنعتی نیز از این قاعده جدا نبوده و فروشگاه‌های اینترنتی مختلفی در زمینه تامین ابزار و لوازم صنعتی فعالیت می‌کنند. فروشگاه اینترنتی ابزار صنعتی ماتریس یکی از فروشگاه‌های آنلاین در زمینه ابزار صنعتی با سبدی متنوع از محصولات تخصصی در زمینه تراشکاری ، پرداختکاری ، جوش و برش و غیره می‌باشد که لوازم مختلف صنعتی تخصصی و عمومی را در این زمینه‌ها و دیگر زمینه‌های صنعتی عرضه می‌کند.

فروشگاه اینترنتی ابزار ماتریس با ارتباط با مراجع اصلی تامین ابزار و قطعات سعی بر این دارد با سبد کالای متنوع، قطعات و لوازم صنعتی مختلف را با بهترین کیفیت و قیمت در اختیار کاربران قرار دهد.

فروشگاه ابزار صنعتی ماتریس با داشتن 20 سال سابقه فروش حضوری و کادری مجرب در زمینه ابزار آماده ارائه مشاوره‌های تخصصی برای انتخابی مطمئن در زمینه ابزار می‌باشد.

کاربران می‌توانند با مراجعه به فروشگاه ابزار ماتریس ، با حفظ فاصله اجتماعی ، بدون ماسک به بازار ابزار مراجعه کنند و ابزار مورد نیاز خود را تامین کنند.

0 / 5. امتیازات: 0

  • مطالب مشابه
  • برچسب ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(