images 1668436942

چه نیازی به جم فری فایر در بازی هست؟

15 نوامبر 2022
0

images 1668436942

یکی از جدیدترین و جذاب ترین بازی‌های آنلاین که برای گوشی‌های هوشمند ایجاد شده و محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده، بازی فری فایر است. در این بازی آنلاین گیمرها در یک جزیره فرود می‌آیند و آن‌ها باید با استراتژی‌های خود در این جزیره زنده بماند و سایر بازیکنان را از بین ببرند.

در هر دور از بازی فری فایر، بازیکنان وظیفه دارند تا با ۴۹ گیمر دیگر مبارزه کنند و در طی 10 دقیقه شروع به حذف یکدیگر کنند. با وجود این که برای موفقیت در بازی فری فایر مهارت حرف اول را می‌زند، اما نیاز است تا توجه بسیار زیادی به خرید جم فری فایر داشته باشید. شما می‌توانید با خرید این جم به امکانات مختلفی دسترسی پیدا کرده و از این طریق جایگاه بهتری نسبت به سایر گیمرها پیدا کنید.

در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا شما را با مزایا خرید جم فری فایر آشنا کرده و بیان کنیم که چگونه می‌توانید با استفاده از این جم‌ها تبدیل به بازیکن حرفه‌ای در بازی فری فایر شوید.

نحوه به دست آوردن جم فری فایر

به صورت کلی بازی فری فایر به نحوی طراحی شده است که شما می‌توانید بدون پرداخت کوچک ترین هزینه ای، این عنوان را تجربه کنید و بدون خرج کردن حتی یک ریال در بازی فری فایر پیشرفت کنید. حتی بازیکنانی که در این بازی جم خریداری نمی‌کنند نیز می‌توانند به صورت رایگان اما محدود جم بدست آورده از آن استفاده کنند.

از سوی دیگر اما برای به دست آوردن جم در این بازی می‌توانید اقدام به خرید این ارز کرده و از آن استفاده کنید. البته به منظور خرید جم باید به این موضوع توجه کنید که به دلیل تحریم‌های موجود، امکان خرید مستقیم جم برای گیمرهای ایرانی وجود ندارد. در چنین شرایطی نیاز است تا به سراغ فروشگاه‌های واسط آمده و از این طریق جم‌های فری فایر را خریداری کنید.

به منظور خرید جم فری فایر نیازی نیست تا ایمیل، فیسبوک یا وی کی ایدی خود را به مجموعه‌های واسط ارائه دهید. تنها کافی است تا بازیکنان شماره ایدی خود را در بازی فری فایر به فروشگاه‌ها ارائه دهند. با استفاده از شماره ایدی، فروشگاه‌هایی نظیر تاپ جم شاپ می‌توانند حساب شما را سریعا شارژ کنند.

مزایا خرید و استفاده از جم فری فایر

به صورت کلی خرید و استفاده از جم فری فایر مزایا بسیار زیادی دارد. در همین راستا اگر بخواهیم شما را با این مزایا آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تجهیز کردن کاراکترهای بازی فری فایر

images 1668436945

بازی فری فایر به نحوی است که در ابتدای بازی بازیکنان می‌توانند از بین 8 شخصیت موجود، یک کاراکتر را انتخاب و در طول بازی اقدام به تجهیز کاراکترهای مورد نظر خود کنند. انجام این کار باعث می‌شود تا بتوانید در بازی فری فایر پیشرفت کنید. در صورتی که قصد دارید تا کاراکترهای بازی خود در فری فایر را تجهیز کنید، می‌توانید از جم فری فایر استفاده کنید.

ارتقا شخصیت در بازی فری فایر

یکی دیگر از مزایا خرید و استفاده از جم فری فایر ارتقا شخصیت‌ها در این بازی است. گیمرها قادر هستند تا از طریق خرید جم فری فایر ویژگی‌های هر یک از شخصیت‌ها را ارتقا دهند و از این طریق امکان برد خود را افزایش دهند.

بروزرسانی سلاح ها

اگر قصد دارید تا سلاح‌های خود را در بازی فری فایر آپدیت کنید، نیاز است تا جم فری فایر استفاده کنید. شما می‌توانید با استفاده از جم در کنار آپدیت اسلحه‌های خود، سلاح‌های پیشرفته تری را خریداری کرده و امکان برد خود را در این بازی افزایش دهید.

خرید اسکین برای بازی فری فایر

شما می‌توانید با استفاده از جم بازی فری فایر، به اسکین‌های مختلف در بازی دسترسی پیدا کنید. اسکین‌ها شاید از نظر فنی نتوانند بازی شما را ارتقا دهند، اما می‌توانید با استفاده از این آیتم‌ها زیبایی شخصیت خود را افزایش دهید.

خرید پت و حیوانات فری فایر

مزیت دیگری که استفاده از جم فری فایر دارد، خرید پت و حیوانات فری فایر است. پت‌ها در بازی فری مزایا مختلف و متنوعی دارند. این ویژگی باعث می‌شود تا شما بتوانید با توجه به استراتژی جنگی خود پت مناسبی را انتخاب و از این طریق دست بالاتری نسبت به سایر گیمرها داشته باشید.

شرکت در اسپین‌های فری فایر

در بازی فری فایر شاهد اسپین‌ها و گردونه‌های شانس هستیم. این گردونه‌ها به شما اجازه می‌دهند تا بتوانید بر اساس شانس خود به اسکین‌های بیشتر و سلاح‌های جدید و پیشرفته دسترسی پیدا کنید.

در صورتی که قصد دارید تا به اسپین‌های بازی فری فایر که Luck Royale و Diamond Spin هستند دسترسی پیدا کرده و از آن‌ها استفاده کنید، نیاز است تا از جم استفاده کنید.

بهترین فروشگاه برای خرید جم

images 1668436947

همان طوری که بیان کردیم، به واسطه تحریم‌های موجود علیه مردم ایران، کاربران و گیمرهای ایرانی امکان خرید جم از طریق بازی فری فایر را به صورت مستقیم ندارند. در چنین شرایطی مجموعه تاپ جم شاپ این امکان را به وجود آورده تا شما بتوانید از طریق این مجموعه اقدام به خرید جم کرده و از مزایا جم فری فایر استفاده کنید. خرید جم بازی فری فایر از فروشگاه تاپ جم شاپ به شما کمک می‌کند تا بتوانید از مزایا این ارزها برای خرید انواع لباس ها، اسکین‌ها و… استفاده کنید.

مزایا خرید جم از فروشگاه تاپ جم شاپ

یکی از سوالات بسیار مهمی که کاربران مطرح می‌کنند این است که چرا باید از طریق فروشگاه تاپ جم شاپ اقدام به خرید جم بازی فری فایر کرد؟

به منظور پاسخ به این سوال باید گفت که مجموعه تاپ جم شاپ مزایا مختلفی را به کاربران ارائه می‌دهد. این مزایا باعث شده تا بتوان از این فروشگاه به عنوان یکی از برترین مجموعه‌ها در زمینه عرضه جم بازی‌های آنلاین و اینترنتی نام برد.

یکی از مهم ترین این مزایا پردازش سریع سفارشات است. در صورتی که خرید خود را در سایت تاپ جم شاپ ثبت کنید، به سریع ترین شکل ممکن فرآیند پردازش سفارشات شما انجام می‌شود و در سریع ترین زمان ممکن حساب شما در بازی فری فایر شارژ خواهد شد.

ویژگی دیگر مجموعه تاپ جم شاپ، امکان خرید جم فری فایر ارزان است. علاوه بر اینکه سرعت خرید جم اهمیت بسیار زیادی دارد، با این حال نیاز است تا به سراغ مجموعه‌ای بیاید که جم را با قیمت پایین به کاربران ارائه دهد. به منظور رسیدن به این هدف، مجموعه تاپ جم شاپ این امکان را به وجود آورده تا شما بتوانید جم‌های این بازی را با قیمت بسیار ارزان خریداری کنید.

همچنین ویژگی دیگری که این مجموعه دارد، ارائه پکیج‌های مختلف جم است. وجود این پکیج‌ها به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید متناسب با بودجه و نیاز خود اقدام به خرید جم بازی فری فایر کنید.

در نهایت ارائه خدمات پشتیبانی به گیمرها از سوی مجموعه تاپ جم شاپ این امکان را به وجود می‌آورد تا شما بتوانید به راحتی مشکلات خود را برطرف کنید.

حرف آخر

در این مطلب نگاهی به مزایا خرید جم فری فایر انداخته و بیان کردیم که چگونه می‌توانید با استفاده از جم در بازی فری فایر می‌توانید در این بازی پیشرفت کرده و از این طریق دست بالاتری نسبت به سایر گیمرها داشته باشید. در نهایت نیز شما را با مجموعه تاپ جم شاپ به عنوان یکی از برترین مجموعه‌ها در عرضه جم فری فایر آشنا کردیم.

5 / 5. امتیازات: 1

  • دیدگاه ها

افزودن دیدگاه

هیج دیدگاهی ثبت نشده ;(