معرفی چیت های بازی پابجی موبایل

معرفی چیت های بازی پابجی موبایل

5 مارس 2023

word image 49985 1

یکی از محبوب ترین بازی های ویدیویی که مخاطبان زیادی را در دنیا به خود جذب کرده است، بازی پابجی موبایل می باشد. برخی از بازیکنان به دنبال ترفند هایی برای دور زدن بازی و بازیکنان دیگر هسند تا سریع تر به پیروزی برسند. شما به وسیله چیت های بازی پابجی موبایل می توانید با برخی از این ترفند ها آشنا شوید.

در ادامه به بررسی انواع چیت های این بازی می پردازیم. چیت به معنی تقلب می باشد و شما با شناختن چیت های بازی می توانید تسلط بیشتری در بازی پیدا کنید.

آشنایی با بازی پابجی موبایل

بازی پابجی موبایل یک بازی سرگرم کننده در حالت بتل رویال با سبک اکشن می باشد که توسط شرکت تنسنت ساخته شده است. این بازی در انواع مود ها و مپ ها وجود دارد.

همچنین با پرداخت درون برنامه ای می توانید امکانات بیشتری را فعال کنید. با تهیه یوسی پابجی موبایل می توانید از اسلحه ها، شخصیت ها و لباس های جنگی بیشتری در جهت رسیدن به پیروزی استفاده کنید.

در ابتدای بازی ، هر بازیکن به همراه هم تیمی هایش داخل یک هواپیما می باشد که به سمت یک جزیره می رود. شما باید به محض رسیدن، به وسیله چتر نجاتی که دارید در منطقه مورد نظر خود فرود بیایید و بلافاصله بعد از فرود آمدن روی زمین، به دنبال اسلحه و تجهیزات جنگی مورد نیاز خود بگردید تا به وسیله آن ها بتوانید دشمنان خود را شکست دهید.

بعد از شکست دادن هر دشمن نیز می توانید از جعبه او، اسلحه و مهمات لازم را بردارید.

word image 49985 2

انواع چیت های بازی پابجی موبایل

چیت به معنی تقلب است و در بازی پابجی موبایل به کد های مختلفی گفته می شود که به شما قابلیت هایی را می دهد که در حالت معمولی بازی نمی توانید از آن ها استفاده کنید.

چیت های بازی پابجی موبایل به شما این امکان را می دهند که از مکان دشمن خود با خبر شوید. برای مثال می توانید دشمنان خود را از فاصله چند کیلومتری تشخیص دهید حتی اگر پشت دیوار پنهان شده باشند. همچنین می توانید اسلحه ها و وسایل نقلیه ای که در اطراف شما وجود دارند را پیدا کنید.

برخی از این چیت ها قابلیت ایم بات نیز دارند. ایم بات باعث می شود که هدف شما به صورت خودکار بر روی دشمنان برود.

مشاهده دشمنان

این چیت قابلیت مشاهده دشمنان را در فاصله چند کیلومتری به شما می دهد. دایره قرمز رنگی را دور دشمنان نشان می دهد که می توانید راحت تر دشمنان خود را پیدا کنید.

مشاهده افراد پشت دیوار

شما با استفاده از این چیت می توانید افرادی که پشت دیوار و یا هر مانع دیگری پنهان شده اند را به صورت رنگی مشاهده کنید. موضوعی که باید در مورد این چیت در نظر داشته باشید این است که اگر دشمنان شما از این چیت استفاده کنند به راحتی شما را پیدا خواهند کرد و هیچ مانعی بین شما و دشمنانتان برای پنهان شدن وجود ندارد. بنابریان این چیت می تواند به ضرر شما هم کاربرد داشته باشد.

چیت مخصوص افزایش سرعت

یکی دیگر از انواع چیت، چیت افزایش سرعت می باشد. با استفاده از این چیت می توانید سرعت خود را چه در حالت پیاده، چه سوار بر وسیله نقلیه افزایش دهید و از دشمنان خود به راحتی فرار کنید یا سریع تر به مقصد مورد نظر خود برسید.

هک کردن ردیاب

اگر می خواهید موقعیت مکانی دشمنان خود را بدانید این چیت به شما کمک خواهد کرد. با استفاده از این چیت می توانید ردیاب را هک کنید و در واقع موقعیت دشمنانتان را کامل زیر نظر بگیرید. این چیت با نشانه گذاری بالای سر افراد، موقعیت آن ها را به شما نشان می دهد.

نمایش نمودار خون و سلامتی دشمنان

این چیت به شما کمک می کند تا وضعیت سلامت دشمنان را ببینید و متوجه شوید که چقدر خشاب برای کشتن دشمنانتان لازم دارید.

کنترل لگد اسلحه در هنگام شلیک

در بازی های تیراندازی هنگام شلیک کردن، اسلحه لگد می زند که این موضوع باعث کاش دقت در هدف گیری و هدر رفتن خشاب می شود. به همین دلیل برخی افراد از چیت کنترل لگد در هنگام شلیک، استفاده می کنند تا لگد اسلحه کاهش یابد و هدف گیری دقیق تری داشته باشند.

قفل کردن اسلحه بر روی هدف

اگر شما هم از هدف گیری مجدد و تکراری خسته شده اید می توانید از این پیت استفاده کنید. با استفاده از این چیت وقتی هدف گیری می کنید و شلیک می کنید، لازم نیست دوباره هدف گیری کنید. اسلحه به طور خودکار روی هدف قفل می شود.

word image 49985 3

تهیه یوسی پابجی موبایل

شما بازیکنان می توانید با مراجعه به سایت ویکتورشاپ یوسی های متفاوت را مشاهده کنید و با توجه به ویژگی مورد نظرتان، یوسی مناسب را تهیه کنید. همچنین سایت ویکتورشاپ علاوه بر یوسی، سی پی و جم فری فایر نیز ارائه می کند.برای اطلاع دقیق از قیمت سی پی کالاف موبایل موبایل و جم فری فایر به لینک درج شده مراجعه کنید.

 

5 / 5. امتیازات: 1


سرویس جدید : تاپ تن تفریحی سنتر

  • دیدگاه ها

افزودن دیدگاه

  • آواتار کاربر اسدالله
طاهری
    اسدالله طاهریمهمان
    2023-03-18 03:09

    afarin matlab khobi bood